Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Angličtina pro děti: studium jazyka musí především bavit a motivovat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Děti jsou učenlivé a s novým jazykem se sžívají lépe, než dospělí. Dopřejte jim hravou výuku, ve které si během zábavných lekcí najdou nové kamarády a získají k anglickému jazyku vztah. I ti nejmenší navíc mohou složit zkoušky Cambridge English YLE, které je motivují k dalším úspěchům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat | foto:  AKCENT College s.r.o.

Anglický jazyk je v dnešním globalizovaném světě nezbytnou výbavou každého z nás. Připravte svého potomka na život a dodejte mu potřebné jazykové základy. Na studium cizího jazyka není nikdy příliš brzy. Záleží ale především na přístupu lektora, který vašemu dítěti může angličtinu zprotivit, nebo naopak vyvolat jeho zájem. Takový učitel vašeho potomka motivuje a dodává mu sebedůvěru v tomto jazyce komunikovat.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Angličtina hrou

Myšlence, že zkušenosti, které umožníte získat svým dětem studiem jazyka, ovlivní jejich vztah k němu po zbytek života, věří lektoři jazykové školy AKCENT International House Prague. Pokud to budou zkušenosti příjemné a motivující, děti se budou učit s nadšením. Získají tak dobrou výchozí pozici pro další studium.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Proto lektoři v AKCENT IH Prague dávají dětem mnoho příležitostí k objevování jazyka nejen ve třídě, ale i mimo školu, aby si uvědomily, kde všude mohou anglický jazyk využít. Jazykové kurzy pro děti zde probíhají hravou formou pomocí sportovního odpoledne, práce s počítačem, nebo i hudbou a tancem či kvízy. Účastní se také soutěží, mají svůj klub a v létě je čekají oblíbené tábory, ať už mezinárodní, nebo příměstský. Na obou zažijí spoustu nových dobrodružství.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

V AKCENT IH Prague se děti nenásilně a přirozeně nejen učí přijmout anglický jazyk a nebát se v něm komunikovat, ale dokonce si procvičují a rozšiřují slovní zásobu a jazykové dovednosti v okruzích, které jsou zahrnuty v Cambridgeských zkouškách YLE.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Děti posunou v angličtině dál mezinárodní zkoušky

Vaše děti ve věku 8-11 let se tak zde mohou připravit a následně i vykonat mezinárodní zkoušky YLE Starters, které představují text prvního stupně, YLE Movers jako zkouška druhého stupně a YLE Flyers třetího. Zkoušky na sebe plynule navazují a jsou sestaveny tak, aby pozitivně působily na budoucí jazykové studium dítěte. Tyto jednotlivé stupně vedou k hlavní skupině zkoušek Cambridge English. Starší děti se mohou připravit i k certifikátům z obecné angličtiny jako jsou KET, PET a FCE ve variantě „for Schools“. Každou vykonanou zkouškou si děti zvednou sebevědomí a udělají další krok ke své úspěšné budoucnosti v globalizovaném světě. Tyto zkoušky se nikde neztratí, platí po celý život.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Angličtina pro děti a další jazykové kurzy pro dospělé

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již více než 25 let a za tu dobu se stala jednou z největších soukromých škol v České republice. Nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Dále škola nabízí pomaturitní studium a organizuje kurzy pro učitele angličtiny nebo metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Škola je členem mezinárodní sítě jazykových škol International House World Organisation (IHWO), která je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě, a také mezinárodní asociace jazykových škol EAQUALS.

Více informací o jazykové škole AKCENT IH Prague najdete na www.akcent.cz

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Najdete na iDNES.cz