Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Angličtina pro děti: studium jazyka musí především bavit a motivovat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Děti jsou učenlivé a s novým jazykem se sžívají lépe, než dospělí. Dopřejte jim hravou výuku, ve které si během zábavných lekcí najdou nové kamarády a získají k anglickému jazyku vztah. I ti nejmenší navíc mohou složit zkoušky Cambridge English YLE, které je motivují k dalším úspěchům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat | foto:  AKCENT College s.r.o.

Anglický jazyk je v dnešním globalizovaném světě nezbytnou výbavou každého z nás. Připravte svého potomka na život a dodejte mu potřebné jazykové základy. Na studium cizího jazyka není nikdy příliš brzy. Záleží ale především na přístupu lektora, který vašemu dítěti může angličtinu zprotivit, nebo naopak vyvolat jeho zájem. Takový učitel vašeho potomka motivuje a dodává mu sebedůvěru v tomto jazyce komunikovat.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Angličtina hrou

Myšlence, že zkušenosti, které umožníte získat svým dětem studiem jazyka, ovlivní jejich vztah k němu po zbytek života, věří lektoři jazykové školy AKCENT International House Prague. Pokud to budou zkušenosti příjemné a motivující, děti se budou učit s nadšením. Získají tak dobrou výchozí pozici pro další studium.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Proto lektoři v AKCENT IH Prague dávají dětem mnoho příležitostí k objevování jazyka nejen ve třídě, ale i mimo školu, aby si uvědomily, kde všude mohou anglický jazyk využít. Jazykové kurzy pro děti zde probíhají hravou formou pomocí sportovního odpoledne, práce s počítačem, nebo i hudbou a tancem či kvízy. Účastní se také soutěží, mají svůj klub a v létě je čekají oblíbené tábory, ať už mezinárodní, nebo příměstský. Na obou zažijí spoustu nových dobrodružství.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

V AKCENT IH Prague se děti nenásilně a přirozeně nejen učí přijmout anglický jazyk a nebát se v něm komunikovat, ale dokonce si procvičují a rozšiřují slovní zásobu a jazykové dovednosti v okruzích, které jsou zahrnuty v Cambridgeských zkouškách YLE.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Děti posunou v angličtině dál mezinárodní zkoušky

Vaše děti ve věku 8-11 let se tak zde mohou připravit a následně i vykonat mezinárodní zkoušky YLE Starters, které představují text prvního stupně, YLE Movers jako zkouška druhého stupně a YLE Flyers třetího. Zkoušky na sebe plynule navazují a jsou sestaveny tak, aby pozitivně působily na budoucí jazykové studium dítěte. Tyto jednotlivé stupně vedou k hlavní skupině zkoušek Cambridge English. Starší děti se mohou připravit i k certifikátům z obecné angličtiny jako jsou KET, PET a FCE ve variantě „for Schools“. Každou vykonanou zkouškou si děti zvednou sebevědomí a udělají další krok ke své úspěšné budoucnosti v globalizovaném světě. Tyto zkoušky se nikde neztratí, platí po celý život.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Angličtina pro děti a další jazykové kurzy pro dospělé

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již více než 25 let a za tu dobu se stala jednou z největších soukromých škol v České republice. Nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Dále škola nabízí pomaturitní studium a organizuje kurzy pro učitele angličtiny nebo metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Angličtina pro děti: Studium jazyka musí především bavit a motivovat

Škola je členem mezinárodní sítě jazykových škol International House World Organisation (IHWO), která je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě, a také mezinárodní asociace jazykových škol EAQUALS.

Více informací o jazykové škole AKCENT IH Prague najdete na www.akcent.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Vydejte se s CK SEN na poznávací zájezdy do exotiky s 13% slevou.
Vydejte se s CK SEN na poznávací zájezdy do exotiky s 13% slevou

125 zemí světa, 25 let zkušeností, špičkoví průvodci – to nabízí Cestovní kancelář SEN, která startuje prodej poznávacích zájezdů first minute s rekordní 13%...  celý článek

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.