Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Angličtina online a pardubická jazyková škola bodují v prestižní soutěži

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Projekt e-learnignového profesního jazykového centra ONLINE, SMS a MOBILNÍ jazyky, který pro jazykovou výuku profesionálů v Pardubickém kraji připravuje jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, porazil v soutěži Internet Effectiveness Awards 2011 projekty velkých nadnárodní společností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Angličtina online a pardubická jazyková škola bodují v přestižní soutěži | foto: EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

Tento fakt lecos vypovídá o tom, jak kvalitní angličtina online od Evropského vzdělávacího centra je.

Letošní soutěž internetové efektivity tak bylo pro pardubický projekt, za kterým stojí jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, úspěšné asi jako biblické klání Davida s obrem Goliášem: pardubický jazykový projekt, ve kterém je zahrnuta angličtina online, němčina online, francouzština online a španělština online, dokázal v kategorii čtenářů iDnes zvítězit a porazit projekty největších českých firem s miliardovými obraty.

"Naše jazyková škola je z úspěchu v této soutěži nadšená. Jednak se ukázalo, že Češi mají chytrou a flexibilní výuku jazyka s využitím moderních technologií rádi. Současně se potvrdily například průzkumy veřejného mínění, které ukázali, že lidé u nás se nechtějí při učení jazyků vázat na čas a být závislí jen na docházení do pravidelných kurzů," řekl ředitel jazykové školy Evropské vzdělávací centrum Tomáš Morávek.

Angličtina online otevře profesionálům dveře do Evropy1

Ve stejné soutěži v kategorií inovací navíc projekt získal druhé místo.  E-learningové profesní jazykové centrum vyniká naprosto ojedinělým a sofistikovaným přístupem k výuce jazyků pro odborníky v  chemickém či elektrotechnickém průmyslu, stavebnictví či strojírenství. Oblastech, které jsou typické pro region Pardubického kraje. Projekt by nevznikl bez finanční podpory Evropského sociálního fondu.

logo E

Angličtina online přináší studentům spoustu výhod

"V rámci projektu, který připravila jazyková škola Evropské vzdělávací centrum, vzniká e-learningový jazykový portál se sedmnácti vzdělávacími programy, jejímž zaměřením bude profesní angličtina online. Díky němu bude také možné připravit se a výhodně získat mezinárodní jazykové zkoušky. Projekt začne sloužit lidem během několika měsíců," uvedl ředitel školy Tomáš Morávek.

Angličtina online a další jazyky vyučované pomocí internetu, tedy s maximálním využitím virtuálního prostředí, mají přinést studentům - profesionálům řadu výhod. Zvýšením jazykových schopností českých profesionálů a rozšířením jejich profesního uplatnění mimo Českou republiku je oboustranně výhodné pro zemi žadatele i členské země Evropské unie.

Profesní e-learningové jazykové centrum pro Pardubický kraj, registrační číslo:

Profesní e-learningové jazykové centrum pro Pardubický kraj, registrační číslo: CZ.1.07/3.2.13/02.0036 je hrazen z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Nová elektronická jazyková škola

logo

"Vzniká vlastně nová elektronická jazyková škola zaměřená na studium pracujících v oborech v Pardubickém kraji. Těm všem by měla angličtina online sloužit jako ideální nástroj pro zlepšení svých profesních jazykových schopností a současně jako možnost získat případně zaměstnání v Unii či mezinárodně uznávaný certifikát z cizího jazyka. Na portálu studenti naleznou vedle klasických forem výuky zvukové nahrávky, testy a snadný přístup ke svému lektorovi," doplnil Morávek.

Chcete vědět více?

Jazyková škola Evropské vzdělávací centrum má své www stránky na adrese www.evcentrum.cz.

Spolu se zpřístupněním výukových aplikací a knih v e-learningové knihovně umožní unikátní propojení denního a dálkového studia s možností každodenního kontaktu se školou či vyučujícími.

logo online

Kompletní prostředí elektronické jazykové školy zaměřené na profesní vzdělávání bude studentům sloužit na internetové adrese www.onlinejazyky.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz