Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Angličtina o prázdninách? Děti i rodiče? Proč ne!

Komerční sdělení   10:15aktualizováno  10:15 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Učit se něco o prázdninách? Vždyť prázdniny jsou na odpočinek! Ano, máte pravdu, prázdniny jsou k odpočinku a dokonce se můžete při odpočívání něco naučit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

jazykové kurzy | foto: aje

Pohodový týden s angličtinou?

K tomu, jak využít týden o prázdninách, jak ho strávit spolu s dětmi, užít si legrace a společných chvil, jak se naučit či zlepšit v angličtině, k tomu vám můžeme dát tip.

Jezdíme totiž už šestým rokem na Letní jazykový kurz angličtiny pro děti i rodiče, který na Vysočině pořádá Jazyková škola ASTRA. Upřímně řečeno, tak pohodový a zároveň nabitý týden, bych jinde hledal těžko. Těší se na něj dokonce i naše děti, přestože se hned po skončení školního roku, zase musí učit.

Je to dáno tím, že výuka angličtiny je pro ně jednou velkou hrou od začátku do konce. Navíc jsou všichni účastníci rozděleni podle pokročilosti a samozřejmě i podle věku, takže děti i dospělí mají své hodiny přizpůsobeny vlastnímu stupni znalostí.

A abychom si užili i nějaký čas společně, potkáváme se se svými dětmi nejen v době volna, ale i při některých společných programech.

žáček

Co mě na kurz nejvíce láká?

Co je základem celého pobytu? Především kvalitní angličtina pro mne jako pro dospělého a perfektní lektoři i pro děti.

Dále je to motivující okolí i vlastní děti, neboť celý kurz angličtiny je postaven na příběhu a odvíjí se jako celotáborová hra, což maximálně motivuje především děti, avšak ty zase honí své rodiče, aby získali do této hry co nejvíce bodů, protože i dospělí mohou svým dětem ve sbírání bodů pomoci.

Manželka se těší na chvíle výuky strávené za hotelem na louce pod teplou letní oblohou, já dávám přednost konverzaci s lektorem nad šálkem kafe a děti kromě výuky samozřejmě oceňují hotelový bazén, projížďku na koních či večer u táboráku.

Něco více k výuce

Jak už jsem zmiňoval, základem jsou kvalitní lektoři, rodilí mluvčí a výborně sehraný tým. Je vidět, že lektory učení opravdu baví a mají chuť předat svým studentům co nejvíce.

Na výuce dětí oceňuji především velice přátelské prostředí, které je navozenou spoustou hraček, anglických nástěnek, dekorací a výzdobou. Je zde i anglická knihovna s kazetami a CD nahrávkami a možnost zapůjčit si filmy v angličtině.

Výuka je rozdělena do několika bloků přes den a večer je pak zakončen živým anglickým večerníčkem. Nevěřili byste, jak může skončit dobře známá pohádka... Aby výuka angličtiny nebyla příliš statická, je proložena hrami, soutěžemi a zábavnými úkoly.

děti

Trochu z jiného soudku...

Tak tady jsou hodnocení od účastníků kurzů:

1) "Přístup učitelů k dětem byl výborný, rodilí mluvčí skvělí. Řečeno krátce – rodinně profesionální přístup."

2) "Oceňuji především vyprávění příběhů, divadlo, večerníčky, výbornou organizaci a přípravu. Fakt super!"

3) "Během velmi krátké doby se mé dítě rozmluvilo, obdivuji vůbec práci s dětmi, neúnavnost a stále dobrou náladu učitelů."

4) "Skvělý systém výuky angličtiny, dobrodružná táborová hra, množství materiálů, pomůcek, knížek a hraček! Především však vynikající lektoři a úžasná pohodová atmosféra celého kurzu."

Je možné si užívat angličtinu i v průběhu školního roku?

Také základem všech celoročních kurzů je příjemná atmosféra při výuce angličtiny, profesionalita lektorů, anglická konverzace a zábava. Více o kurzech pro dospělé a děti již od dvou let najdete na www.astrajs.cz.

Angličtina o prázdninách? Děti i rodiče? Proč ne!

Základní anketa pro články
celkem hlasů: 0

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:15 18. září 2009. Anketa je uzavřena.

Super 0

627001

Haha 0

627002

Cože 0

627003

Trapas 0

627009

Sladký 0

627008

Tvl 0

627010

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Najdete na iDNES.cz