Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Andalusie – jaro v rytmu kastanět

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Také se ve vás probudí španělská krev, když uslyšíte zvuk kastanět? Že nikoliv? Tak to máte nejvyšší čas zaletět do španělské Andalusie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Andalusie - jaro v rytmu kastanět | foto: Čedok

Čtyři sta kilometrů široký pás  pobřeží od portugalských hranic, přes Gibraltar až po jihovýchodní cíp Španělska nabízí příjemné subtropické klima plné jižního pomerančového slunce, a to zejména na jaře ještě před nástupem letních veder. 

Zvláště cestovatelé ve středním a seniorském věku uvítají jarní relaxaci u moře v pohodlí kvalitních  přímořských hotelových areálů spojenou s příjemnými výlety do španělské přírody i historie. Pohoří Sierra Nevada, kde se na jaře ještě lyžuje, ostře kontrastuje s klidnou atmosférou přímořských letovisek, která v této době nejsou přeplněna turisty. 

Na své si přijdou i milovníci historie, kteří si v klidu bez návalů turistů mohou prohlédnout  tři zdejší kulturně-historické  perly – města Sevilla, Granada a Cordoba.

K nejvýznamnějším pořadatelům zájezdů u nás s komplexní nabídkou pobytů  na celém pobřeží  patří  cestovní kancelář Čedok. S Čedokem můžete relaxovat u obou jihošpanělských moří. Ať  již na atlantickém pobřeží světla (Costa de la Luz) v blízkosti Kolumbovy Sevilly a maurského Cádizu nebo pod dohledem „zelených pahorků španělských“ na plážích klasické Andalusie u Středozemního moře mezi Gibraltarem a Malagou. 

Hitem nabídky Čedoku je však svérázné pobřeží Almería „na španělském rohu“  v jihovýchodním cípu poloostrova. Lákají sem menší a klidnější střediska s typickou architekturou bílých domů ve stylu puebel patiového typu se zřetelnými maurskými vlivy.

Chcete mít skutečně ucelený a komplexní přehled o širokých možnostech přímořské dovolené v Andalusii? Navštivte www.cedok.cz.

Středisko Roquetas de Mar, pobřeží Almería

Středisko s přírodně-venkovským rázem láká výhodou široké kvalitní pláže bezprostředně navazující na zónu hotelů. Působí uvolněným a klidným dojmem vzdušného střediska tvořeného zahradním městem s rozptýlenou vilovou zástavbou. 

Výhodou je i krátká dojezdová vzdálenost na letiště i do Granady – nejvýznamnějšího kulturně-historického klenotu jižního Španělska.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Letos uplyne dvacet let od fenomenálního úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu. Turnaj...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Najdete na iDNES.cz