Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Amway myslí i na oběti přírodních katastrof

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Úspěšnou obchodní firmu nedělají jen její hospodářské výsledky, ale také její společenská angažovanost, udržitelnost jejího podnikání, vztah k životnímu prostředí a vztah k jejím zaměstnancům. Toho si je Amway dobře vědoma.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Amway, společenská angažovanost | foto: Amway Česká republika, s.r.o.

K základům firemní filosofie Amway, která je vedoucí firmou přímého prodeje ve světě i v Čechách, formulované jejími zakladateli Richem DeVosem a Jay Van Andelem, všechny tyto podoby společenské zodpovědnosti nedílně patří. Amway chce být vždy dobrým spoluobčanem v komunitě, ve které podniká, v komunitě, kde působí její distributoři. Ať je to obec, město nebo země.

Amway pomáhá tam, kde je potřeba

Amway a její distributoři se snaží pomáhat tam, kde je to potřeba formou dlouhodobých projektů nebo jednorázově v případech nouze, přírodních katastrof a podobně.

Protože děti jsou nadějí každé společnosti a zároveň její nejzranitelnější součástí, vytvořila Amway celosvětový dlouhodobý projekt pomoci dětem s názvem "One by one". V Evropě a v České republice jsou součástí tohoto projektu spolupráce s českým fondem UNICEF a spolupráce s NF "Kolečko".

Amway, společenská angažovanost

UNICEF pomáhá účinnými zdravotnickými a vzdělávacími projekty ohroženým dětem po celém světě. Z prostředků, které shromáždili distributoři Amway a firma věnovala ze svého zisku jsou tak spolufinancovány jednotlivé projekty zejména v rozvojových zemích. V roce 2010 byla Amway ČR vyhodnocena jako největší korporátní dárce UNICEF.

NF "Kolečko" pomáhá dětské traumatologické klinice Thomayerovy nemocnice v Praze s vytvářením kvalitního prostředí pro léčbu dětských pacientů zejména po dopravních úrazech. Amway se podílela na nákupu špičkového zdravotnického zařízení pro tuto kliniku a také dobrovolnou prací svých zaměstnanců při údržbě na klinice.

Vedle toho poskytují distributoři Amway pomoc sociálním zařízením pro děti ve formě finančních darů nebo darováním výrobků Amway, potřebných pro provoz . Objem firemní pomoci i pomoci distributorů dosahuje ročně statisícových částek.

Povodně, tsunami, Fukušima

Amway a její distributoři se také významně podíleli na pomoci obětem přírodních katastrof. Byly to povodně v České republice, tsunami v JV Asii, katastrofa ve Fukušimě v Japonsku nebo zemětřesení na Haiti. Tato pomoc zahrnovala jak finanční dary, tak poskytnutí výrobků Amway a logistiky.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.