Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Amway: přímý prodej podpořený silnou světovou firmou

Komerční sdělení   11:20aktualizováno  11:20 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Amway je vedoucí firmou v oboru přímého prodeje na světě. Amway hraje vůdčí roli a stanovuje nejvyšší standardy v provádění etického přímého prodeje, v kvalitě výrobků a v inovacích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Amway – přímý prodej | foto: Amway Česká republika, s.r.o.

Společnost navrhuje, vyrábí, distribuuje a průběžně inovuje stovky svých výrobků, které tvoří její portfolio. Jsou to kosmetické výrobky značek ARTISTRY™ a beautycycle™, doplňky stravy značky Nutrilite™, výrobky péče o domácnost pod souhrnnou značkou Amway Home™, které zahrnují proslulé výrobky LOC™, SA8™, Dish Drops™, See Spray™ atd.

Dále jsou to produkty péče o tělo a vlasy Satinique™, Body Series™, kuchyňské nádobí iCook™, zařízení na úpravu vody eSpring™ a další doplňkový sortiment, v České republice nabízí přes přímý prodej dohromady více než 450 výrobků.

Výzkum a vývoj ve vlastních laboratořích

Amway věnuje velkou pozornost výzkumu a vývoji ve vlastních laboratořích a vývojových pracovištích se silnou věděckou a technologickou podporou. Vědoma si významu kvality, poskytuje Amway 100 % záruku spokojenosti na své výrobky. Zákazníci si tak mohou být jisti, že dostanou prvotřídní výrobky nebo své peníze zpět.

Vedle výrobků nabízí Amway i unikátní podnikatelskou příležitost, která je postavena na prodejním a marketingovém plánu společnosti. Ten nabízí zájemcům vedení vlastního podnikání, které se specializuje na přímý prodej, podpořeného silnou světovou firmou. Nejsou třeba žádné vstupní investice, úvěry ani povinné odběry zboží.

Dosažené obchodní výsledky distributorů, Nezávislých vlastníků podnikání Amway, jsou odměňovány podle předem stanovených a zveřejněných podmínek. Možnosti výdělků nejsou v podstatě omezeny. V případě ukončení podnikání Amway uplatňuje firma postup zpětného odkupu nepoužitých a nepoškozených zásob.

Svým distributorům poskytuje firma bezplatně rozsáhlou škálu vzdělávání a školení. Jsou zaměřena na důkladné seznámení s výrobky, získání dovedností v prodejních technikách i etickém podnikání. Toto vzdělávání mají na starosti profesionální školitelé.

Amway ČR také spolupracuje s Vysokou školou ekonomickou v Praze, kde se uskutečnilo několik běhů Certifikovaných seminářů o maloobchodním podnikání pro distributory zaměřené na přímý prodej.

Amway – přímý prodej

Amway: specialista na přímý prodej již více než 50 let

Amway ČR, která se soustředí zejména na přímý prodej, se angažuje v nevládních organizacích, které podporují rozvoj podnikatelského prostředí, etiku podnikání, hájí zájmy drobných podnikatelů a mikropodnikatelů a spolupůsobí při ochraně spotřebitelů.

Amway je členem české Asociace osobního prodeje, AmCham, kolektivním členem Hospodářské komory, Českého svazu obchodu a cestovního ruchu, Asociace malých a středních podnikatelů a živnostníků a Asociace pro speciální potraviny.

Amway vznikla ve Spojených státech před 52 lety, v České republice působí již 18 let od roku 1994.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Najdete na iDNES.cz