Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

AMAKO: kvalitní stožáry veřejného osvětlení i dopravní signalizace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma AMAKO spol. s r.o. vznikla v roce 1995, vyrábí stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení, pro dopravní signalizaci, dekorativní a železniční stožáry, sloupky pro dopravní značky a ocelové konstrukce k nejrůznějšímu použití.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní stožáry veřejného osvětlení i dopravní signalizace | foto: AMAKO

Stožáry a sloupy pro osvětlení i dopravní signalizaci

Přisvícení přechodů, osvětlení na dálničních přivaděčích, kruhových objezdech, parkovištích, v průmyslových areálech, na železnici či na stadionech, náměstích a dalších veřejných prostranstvích. Tam všude je zapotřebí kvalitních a bezpečných stožárů a sloupů pro osvětlení příslušného místa.

Kvalitní stožáry veřejného osvětlení i dopravní signalizace

Kvalitu i bezpečnost stožárů a sloupů garantuje společnost AMAKO z Heřmanova Městce. Dokládají to nejenom potřebné certifikáty kvality včetně Evropského certifikátu na osvětlovací stožáry a Velkého průkazu způsobilosti, který opravňuje firmu AMAKO provádět návrh, výrobu, instalaci, servis a svářečské činnosti, ale zejména desítky referencí spokojených investorů. Ty jsou výsledkem zkušeností a používání nejmodernějšího výrobního zařízení: automatické, poloautomatické a počítačem řízené stroje ve spojení s kvalifikovanými pracovníky zaručují vysokou kvalitu výroby stožárů a sloupů veřejného osvětlení i stožáry dopravní signalizace.

Pro stožáry a sloupy kvalitní trubky i certifikáty

Stožáry jsou vyráběny z kvalitních bezešvých a svařovaných trubek v jakostech 11 353 a 11 373 doložených hutními atesty a jsou z vnější i vnitřní strany upravovány žárovým zinkováním podle normy DIN EN ISO 1461, která zaručuje pozinkování materiálu rovnoměrnou vrstvou zinku 0,07 – 0,087 mm.

Tato povrchová úprava zajišťuje bezúdržbový provoz a vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům po celou dobu životnosti. Stožáry žárově zinkované je možno lakovat kvalitními dvousložkovými laky dle stupnice RAL.

Všechny typové stožáry mají statické výpočty a jsou certifikovány Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha s.p., zkušebna č. 204 nebo TDS Brno. V katalogu a na webových stránkách firmy www.amako.cz najdete desítky typů stožárů a sloupů. Odborníci firmy AMAKO vám rádi poradí a nabídnou optimální řešení vybraného stožáru.

Kvalitní stožáry veřejného osvětlení i dopravní signalizace

Atypické stožáry

Na správné adrese tu jste, i pokud si nevyberete z katalogové nabídky. Ve firmě AMAKO jsou připraveni vyrobit atypické stožáry a výložníky podle vašich návrhů, výkresů a požadavků.

Zákazníci oceňují i další devizu firmy AMAKO: krátké dodací lhůty požadovaných stožárů a sloupů a zajištění jejich dopravy na místo určení. A navíc je vám firma AMAKO schopná nabídnout doplňující výrobky k veřejnému osvětlení jako jsou patice, elektrovýzbroje, svítidla. 

Nabídka sortimentu je aktuálně rozšířená o další typy držáků reflektorů, o výložník objímkový na stávající stožár a výložník upravený pro montáž značek přechod pro chodce (oba typy výložníků slouží pro přisvícení přechodů pro chodce).

Podrobné informace o firmě AMAKO s.r.o. a její produktové nabídce stožárů a sloupů veřejného osvětlení a dopravní signalizace s katalogem a technickými údaji najdete na internetové adrese www.amako.cz, kde můžete i využít poptávkový formulář pro vaše dotazy, nebo navštívit přímo provozovnu s výrobním závodem ve Strachotíně (Šakvická 13).

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz