Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Allegro Business Solution: webový ekonomický systém v cloudu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Software jako služba, cloudová řešení, webové aplikace... Moderní slovní spojení, která ruku v ruce s vydatnou marketingovou masáží mají v uživatelích informačních systémů a managementu firem vzbudit pozornost, vybičovat ostražitost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Allegro Business Solution - webový ekonomický systém v cloudu | foto: Allegro Business Software

Vyvolat dojem, že pokud něco takového nepoužívají, je krach společností, ve kterých pracují či které spravují, nevyhnutelným vyústěním jejich zatvrzelosti nejít s dobou. Potřebují však podniky tyto technologie k tomu, aby byly úspěšné?

Samozřejmě že nepotřebují, alespoň nikoli nutně. Desktopové aplikace či dokonce terminálová řešení mnohde dosud používaná v bankovnictví či nemocničních systémech dojdou ke stejným číslům také bez ohledu na to, jak se všechny jedničky a nuly zpracovávají a kde disky serverů zrovna vrčí.

Nicméně, směřování k takovéto architektuře podnikových aplikací je stejně nevyhnutelné jako odklon od magnetofonové pásky a nástup digitálního záznamu, jako přechod od telefonů zapojených do zdi k mobilním zařízením. Být mobilní – to je mantra dnešního světa. Mít informace k dispozici vždy a všude, to je krédo, ke kterému současný vývoj informačních technologií spěje. A tomuto trendu cloudová řešení bezvýhradně vyhovují.

Uživatele povětšinou nezajímá, jak a kde jsou jejich data zpracovávána. Chtějí mít stejný komfort, jakému byli navyklí u stávajícího software a výhody webového přístupu k veškerým podnikovým informacím ocení až posléze. Chtějí mít zapojená externí zařízení, jako jsou čtečky čárových kódů nebo snímače fyzikálních veličin, chtějí tisknout na lokální tiskárny přímo a nikoli až po stažení dokumentů na svůj počítač, vyžadují vícejazyčné prostředí a přístup k informacím stejně pohodlný a intuitivní, jak tomu již přivykli u desktopových aplikací.

Představa vývojářů a technologických firem dodávajících webová řešení, že přinášejí svým klientům svatý grál, je mnohdy rychle vyvrácena. Seznamy se musí filtrovat, třídit a přeskupovat pohodlně a promptně, formuláře musí vypadat obdobně, jak jsou uvyklí je vídávat, používání klávesových zkratek je samozřejmostí, grafy a tiskové výstupy musí být representativní... a argument „vždyť to pracuje v internetovém prohlížeči“ nenachází pochopení.

Allegro Business Software

Allegro Business Software

To vše jsme měli na paměti při vývoji Allegro Business Solution – ekonomickém infomačním systému postaveném výhradně na internetových technologiích. Uživatelské rozhraní přístupné přes všechny běžné webové prohlížeče věrně kopíruje styl desktopových aplikací, vzhled a ovládání jednotlivých funkčních celků je blízké zažitému přístupu, veškeré výše zmíněné nároky jsme implementovali jako nedílnou součást Allegro Framework tvořící jádro celého systému.

To umožňuje mimo jiné také snadné napojení proprietárních modulů, které nejsou standardní součástí běžné obchodní agendy. Můžeme tak vyhovět požadavkům na připojení dalších celků dle přání zákazníka, jako jsou třeba výrobní moduly či elektronické obchody.

Allegro Business Solution je již s úspěchem používáno u nás a v Belgii, naše portfolio zahrnuje jak účetní kanceláře nebo obchodní firmy, tak výrobní podniky či společnosti zabývající se správou pohledávek. Zcela unikátní řešení jsme vyvinuli pro firmy zabývající se sběrem odpadu, jeho tříděním a následným prodejem co by použitého zboží.

Více informací lze nalézt na www.allegro-software.cz.

Témata: architektura, Belgie

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů.
Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů

RC modely čili modely na ovládání jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými už pěknou řádku let. Dříve malí kluci běhali po pokoji s ovladačem, dnes už mohou hračky...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.