Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


ALFUN rozjel novou dělicí linku na hliníkové a nerezové pásy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost ALFUN se stala během třináctiletého působení na trhu významným evropským hráčem v distribuci hutního materiálu. Hliníkové polotovary, pozinkované a za studena válcované ocelové plechy, měděné a nerezové plechy - to je základ produktového portfolia, které znají odběratelé nejenom v Čechách, ale ve všech okolních státech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hliníkové a nerezové pásy | foto: ALFUN

 Ambicí firmy je neustálé zkvalitňování výrobních možností. Posledním krokem v souladu s touto strategií bylo pořízení další linky na výrobu úzkých pásek.

Nová podélná dělicí linka v plném provozu

Po půlročním testování a posledních úpravách je v plném provozu nová podélná dělicí linka, která nejen výrazně rozšíří možnosti podélného dělení hliníkových pásů se speciálními povrchy, ale zejména podstatně zvýší kapacitu podélného dělení nerezových pásů. Dělicí linka je v České republice svým způsobem jedinečná a umožňuje odběratelům využít výhody výroby  přesných pásek.

Hliníkové a nerezové pásy

Spolu s instalací dělicí linky byla spjata výstavba nové haly, čímž se rozšířily i skladovací prostory. Kumulovaná hodnota této investice činí téměř 300 milionů korun. ALFUN má ambice zvyšovat podíl na trhu nerezových materiálů, a proto se sortiment stále rozšiřuje. Aby mohl uspokojovat potřeby svých zákazníků, neustále doplňuje skladové zásoby plechů a svitků různých jakostí.

ALFUN jde zákazníkům naproti

Firma má sídlo v Bruntále, kde je nejen hlavní sklad, ale také servisní centrum vybavené moderními linkami pro podélné a příčné dělení plechů a nerezových pásů a pilami na řezání hliníkových desek. Svým zákazníkům dodává přesně dělený materiál ve standardních i atypických formátech.

Pro podporu prodeje a další zkvalitnění služeb byla v květnu roku 2008 dostavěna nová servisní centra v Radonicích u Prahy a v Seredi na Slovensku. Firma má obchodní zastoupení v Rakousku, Polsku a Maďarsku. V řízení firmy je důsledně uplatňován systém řízení jakosti ISO 9001:2009.

Hliníkové a nerezové pásy

Podrobné informace o společnosti ALFUN a.s. a jejím sortimentu hutního materiálu a možnostech podélného dělení hliníkových plechů a nerezových pásů najdete na internetové adres www.alfun.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Najdete na iDNES.cz