Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Alfatech kompletně vybaví gastroprovozy a dodá špičkovou techniku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kávovary, zmrzlinové stroje, ale i mrazící a chladící technika špičkové kvality. Firma Alfatech umí komplexně vybavit gastronomické provozy top hotelů, čerpacích stanic či prodejen rychlého občerstvení. Poskytuje vysoce profesionální servis na veškeré gastro vybavení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kávovar | foto: Alfatech, s.r.o. - chlazení a gastro

Pokud uvažujete o podnikání v gastronomii, chystáte se otevřít menší bistro s fast foodem, zřídit komfortní občerstvení nebo např. food-in court na čerpací stanici, je třeba myslet především na techniku, která bude v náročném provozu sloužit.

Špičková zařízení určená k tomuto účelu a navíc za přijatelné ceny jsou k mání v nabídce pražského dodavatele a servisního střediska, firmy Alfatech – společnosti s osmnáctiletou tradicí, která rozšířila svou síť i na sousední Slovensko.

Alfatech - z malé firmy gigantem českého trhu nejen na poli chladící techniky

Z firmy zabývající se chladící technikou se vyvinula společnost se širokým sortimentem dodávek řady značek a servisní činností nejen pro gastronomii.

Zumex

Alfatech dnes vybavuje velkokuchyně pro restaurace, hotely, podnikové kantýny, školy, domovy důchodců, nemocnice, pizzerie, bistra, pekárny či řeznictví, dále fast food provozy a shopy čerpacích stanic, obchody s potravinami, supermarkety, hypermarkety a dodává i zařízení pro zchlazování a zmrazování aplikované ve zdravotnictví.

V portfoliu produktů společnosti Alfatech najdou zákazníci kromě mrazících a chladících zařízení také vyhřívané skříně či myčky na nádobí včetně chemických prostředků, které se do myček používají. Největší české i slovenské supermarkety pak jsou vybaveny různými druhy regálových systémů od Alfatechu.

Vybavení předních světových fast food značek i menších provozů

Alfatech je výhradním distributorem v Čechách i na Slovensku a servisním partnerem světového leadera mezi automatickými kávovary - WMF! Němečtí WMF odstartovali revoluci v podávání kávy; jedním stiskem tlačítka můžeme zákazníkům nabídnout např. profesionální Cappuccino, Espresso nebo Latte Macchiato.

Alfatech

Další top značkou Alfatechu jsou americké zmrzlinové stroje Taylor, které využívají top fast food řetězce, stejně tak jako cukrárny a specialisté na zmrzlinu a shake.

Do nabídky patří i doplňkové nerezové vybavení jako vozíky, digestoře, umyvadla a výlevky, režony, saladety, vodní lázně, pracovní desky a skříně.

Celonerezové zařízení od špičkových designérů

Uvedené vybavení se pyšní úspornou energetickou náročností spojenou s nadčasovou koncepcí technologií. A to vše v atraktivním kabátě od špičkových designérů - celonerezové, bez vizuálních spojů, s šesticentimetrovou izolací a automatickým odmrazováním u mrazících a chladících zařízení.

Alfatech nabízí nonstop servis

Důležitou součástí služeb firmy Alfatech je nepřetržitá servisní služba. Pracovníci Alfatechu přijedou v případě nesnází kamkoliv po celé České i Slovenské republice. Volat je klienti mohou neustále, 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. A klientům, kteří ještě nemají svou konkrétní představu, jak by jejich provozovna mohla vypadat a jak by mohla být vybavena, Alfatech nabízí vlastní projekční kancelář. V ní pomohou a poradí odborníci na slovo vzatí.

Firma zároveň zajišťuje klientům financování nákupu zboží formou leasingu, případně splátkový prodej dle přání a požadavků.

Alfatech se pyšní skvělými referencemi

Společnost Alfatech za dobu své činnosti získala vynikající reference. Spolupracují s ní nejúspěšnějších světové řetezce s rychlým občerstvením, renomované hotely s vyhlášenou kuchyní či velké řetězce čerpacích stanic.

Kontakt

Alfatech, s.r.o. - chlazení a gastro

Dyjská 845
196 00 Praha 9 - Čakovice
www.alfatech-company.cz
www.wmf.cz

logo Alfatech
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz