Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Alfatech kompletně vybaví gastroprovozy a dodá špičkovou techniku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kávovary, zmrzlinové stroje, ale i mrazící a chladící technika špičkové kvality. Firma Alfatech umí komplexně vybavit gastronomické provozy top hotelů, čerpacích stanic či prodejen rychlého občerstvení. Poskytuje vysoce profesionální servis na veškeré gastro vybavení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kávovar | foto: Alfatech, s.r.o. - chlazení a gastro

Pokud uvažujete o podnikání v gastronomii, chystáte se otevřít menší bistro s fast foodem, zřídit komfortní občerstvení nebo např. food-in court na čerpací stanici, je třeba myslet především na techniku, která bude v náročném provozu sloužit.

Špičková zařízení určená k tomuto účelu a navíc za přijatelné ceny jsou k mání v nabídce pražského dodavatele a servisního střediska, firmy Alfatech – společnosti s osmnáctiletou tradicí, která rozšířila svou síť i na sousední Slovensko.

Alfatech - z malé firmy gigantem českého trhu nejen na poli chladící techniky

Z firmy zabývající se chladící technikou se vyvinula společnost se širokým sortimentem dodávek řady značek a servisní činností nejen pro gastronomii.

Zumex

Alfatech dnes vybavuje velkokuchyně pro restaurace, hotely, podnikové kantýny, školy, domovy důchodců, nemocnice, pizzerie, bistra, pekárny či řeznictví, dále fast food provozy a shopy čerpacích stanic, obchody s potravinami, supermarkety, hypermarkety a dodává i zařízení pro zchlazování a zmrazování aplikované ve zdravotnictví.

V portfoliu produktů společnosti Alfatech najdou zákazníci kromě mrazících a chladících zařízení také vyhřívané skříně či myčky na nádobí včetně chemických prostředků, které se do myček používají. Největší české i slovenské supermarkety pak jsou vybaveny různými druhy regálových systémů od Alfatechu.

Vybavení předních světových fast food značek i menších provozů

Alfatech je výhradním distributorem v Čechách i na Slovensku a servisním partnerem světového leadera mezi automatickými kávovary - WMF! Němečtí WMF odstartovali revoluci v podávání kávy; jedním stiskem tlačítka můžeme zákazníkům nabídnout např. profesionální Cappuccino, Espresso nebo Latte Macchiato.

Alfatech

Další top značkou Alfatechu jsou americké zmrzlinové stroje Taylor, které využívají top fast food řetězce, stejně tak jako cukrárny a specialisté na zmrzlinu a shake.

Do nabídky patří i doplňkové nerezové vybavení jako vozíky, digestoře, umyvadla a výlevky, režony, saladety, vodní lázně, pracovní desky a skříně.

Celonerezové zařízení od špičkových designérů

Uvedené vybavení se pyšní úspornou energetickou náročností spojenou s nadčasovou koncepcí technologií. A to vše v atraktivním kabátě od špičkových designérů - celonerezové, bez vizuálních spojů, s šesticentimetrovou izolací a automatickým odmrazováním u mrazících a chladících zařízení.

Alfatech nabízí nonstop servis

Důležitou součástí služeb firmy Alfatech je nepřetržitá servisní služba. Pracovníci Alfatechu přijedou v případě nesnází kamkoliv po celé České i Slovenské republice. Volat je klienti mohou neustále, 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. A klientům, kteří ještě nemají svou konkrétní představu, jak by jejich provozovna mohla vypadat a jak by mohla být vybavena, Alfatech nabízí vlastní projekční kancelář. V ní pomohou a poradí odborníci na slovo vzatí.

Firma zároveň zajišťuje klientům financování nákupu zboží formou leasingu, případně splátkový prodej dle přání a požadavků.

Alfatech se pyšní skvělými referencemi

Společnost Alfatech za dobu své činnosti získala vynikající reference. Spolupracují s ní nejúspěšnějších světové řetezce s rychlým občerstvením, renomované hotely s vyhlášenou kuchyní či velké řetězce čerpacích stanic.

Kontakt

Alfatech, s.r.o. - chlazení a gastro

Dyjská 845
196 00 Praha 9 - Čakovice
www.alfatech-company.cz
www.wmf.cz

logo Alfatech
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz