Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Akcent College: Staňte se lektorem angličtiny nebo češtiny pro cizince

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  12:34
Ovládáte plynně anglický jazyk nebo taje našeho krásného rodného jazyka, ale potřebujete se naučit, jak své znalosti předávat dál? Lektory angličtiny nebo češtiny pro cizince kvalitně připravuje na jejich povolání soukromá vysoká škola Akcent College.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akcent College: Staňte se lektorem angličtiny nebo češtiny pro cizince | foto: AKCENT College s.r.o.

Znalost cizích jazyků je v dnešním globalizovaném světě nezbytná. Na trhu práce je značný zájem o ty uchazeče, kteří jazyky velmi dobře ovládají. A mohou to být právě vaši studenti! Šanci na lepší budoucnost jim dáte, když je budete schopni naučit gramatiku a rozmluvíte je v anglickém jazyce, nebo v případě cizinců českém. Naučte se dobře učit v kombinovaném bakalářském studiu angličtiny nebo češtiny jako cizího jazyka na soukromé vysoké škole Akcent College.

Tato forma studia poskytuje efektivní kombinaci distanční a prezenční formy výuky, která vedle řízeného samostudia přináší studentům přímý kontakt s vyučujícími. Absolventi školy jsou plně kvalifikováni pro práci lektora angličtiny nebo češtiny pro cizince. Studenti také mají možnost vystudovat některý z programů s mezinárodní certifikací (kurz CELTA), díky kterým získají oprávnění pracovat jako lektoři angličtiny po celém světě.

Kombinovaná bakalářská studia jazyků

Ve studijním oboru Angličtina jako cizí jazyk získáte znalosti v teoretických disciplínách jako je fonetika, morfologie, syntax a jiné. Studium vás teoreticky i prakticky připraví k efektivnímu vedení vyučovacího procesu dospělých. Po absolvování byste měli zvládnout mluvený i psaný projev v angličtině na úrovni C1 – C2 Evropského referenčního rámce pro jazyky a zároveň získáte praktickou znalost dalšího cizího jazyka na úrovni A2-B2.

Akcent College: Staňte se lektorem angličtiny nebo češtiny pro cizince

V oboru Čeština jako cizí jazyk získáte schopnost chápat specifika češtiny z pohledu cizince a budete umět efektivně vést výuku dospělých. Naučíte se teoretické disciplíny a získáte praktickou znalost dalších dvou cizích jazyků.

Celoživotní vzdělávání

I pro učitele je nezbytné další vzdělávání. Svět se neustále mění a s ním i fakta a učební postupy. Akcent College v rámci celoživotního vzdělávání nabízí zajímavé studijní programy.

Akcent College: Staňte se lektorem angličtiny nebo češtiny pro cizince

Patří sem Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň ZŠ a SŠ: cizí jazyk – angličtina, ve kterém absolventi neučitelských magisterských studijních oborů s úrovní angličtiny alespoň C1 získají odbornou kvalifikaci v oboru angličtina.

Dalším nabízeným vzdělávacím programem je dvouleté Studium k rozšíření odborné kvalifikace – angličtina, které je určeno učitelům se vstupní úrovní angličtiny nejméně B2.

Zvolit si můžete také Studium k prohloubení kvalifikace – Angličtina pro praxi v předškolním vzdělávání. Vzdělávací program se snaží minimalizovat znevýhodnění stávajících pedagogů v předškolním vzdělávání proti současným absolventům pedagogických fakult, kteří již mají v programu studia zařazenu angličtinu.

Akcent College: Staňte se lektorem angličtiny nebo češtiny pro cizince

V dnešní době pedagogové jistě ocení Studium k prohloubení kvalifikace - Didaktika češtiny jako cizího jazyka pro žáky základních škol. Tento program umožňuje pedagogům základních škol seznámit se s problematikou výuky češtiny jako cizího jazyka, s didaktickými přístupy vhodnými pro žáky základních škol, kteří nemají češtinu jako rodný jazyk. Absolventi si osvojí, jak základní postupy, poznatky a dovednosti ze vzdělávacího programu uplatnit ve výuce českého jazyka cizinců.

Akcent College: Staňte se lektorem angličtiny nebo češtiny pro cizince

Potřebná teorie, ale i důležitá praxe

Studenti Akcent College se mohou díky unikátnímu propojení s jazykovou školou Akcent IH Prague podílet na výuce ve skutečných hodinách a získat tak potřebné zkušenosti přímo v praxi.

Více informací o soukromé vysoké škole Akcent College najdete na www.akcentcollege.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Získat půjčku jako nezaměstnaný není vůbec složité.
Získat půjčku jako nezaměstnaný není vůbec složité

Lidí, kteří si chodí půjčit do banky, ubývá. Potřebují-li větší obnos, zpravidla jim nic jiného nezbývá, avšak pro pár desetitisíců zamíří raději k...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.