Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Akademie TVS Palestra - VOŠ představuje schválený projekt EU

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Inovace systému odborných praxí studentů se zaměřuje na spolupráci s organizátory zajímavých sportovních akcí, závodů a turnajů. Do projektu jsou zapojeni všichni studenti. Zapojte se do zmíněného projektu Akademie TVS PALESTRA i vy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akademie TVS Palestra - VOŠ představuje schválený projekt EU | foto: Palestra

Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra - VOŠ  realizuje projekt podpořený z prostředků EU v rámci programu OPPA v Praze, který  je zaměřen na inovaci systému odborných praxí studentů v rámci studijního oboru Management sportu. Hlavním cílem projektu Inovace odborných praxí, které nabízí Akademie TVS Palestra - VOŠ, je podpora a rozvoj praktických manažerských zkušeností a dovedností studentů při organizaci a pořádání sportovních a volnočasových aktivit.

Projekt, který je schválen EU, se realizuje ve dvou rovinách

Projekt se realizuje ve dvou základních programových rovinách. V té první se jedná o tvorbu nových výukových materiálů zaměřených na teoretickou podporu vědomostí nutných pro bezpečnost, řízení a organizování sportovních akcí na sportovištích i v přírodě.

Akademie TVS Palestra - VOŠ představuje schválený projekt EU2

V nových skriptech a manuálech tak studenti Akademie TVS Palestra získají potřebné vědomosti o rozměrech sportovišť, pravidlech sportů, bezpečnosti a právních náležitostech při organizaci sportovních akcí, řízení a vedení týmů, práci s dobrovolníky, sponzoringu, fundraisingu a sportovním marketingu.

Akademie TVS Palestra - VOŠ představuje schválený projekt EU1

Studenti Akademie TVS Palestra se také naučí definovat rizika sportovních aktivit, ať již při sportu v tělocvičně, na hřišti nebo ve volné přírodě. Naučí se základy jak tradičních sportů, tak i těch méně rozšířených, adrenalinových a nově se objevujících na sportovním nebi. Cílem všech publikací jsou potřebné informace pro organizátory sportovních aktivit v oboru sportovní management.

 www.palestra.cz 

Do projektu jsou zapojeni všichni studenti Akademie TVS Palestra

V praktické části se projekt zaměřuje na spolupráci s organizátory zajímavých sportovních akcí, závodů a turnajů, na kterých studenti získávají tolik potřebnou odbornou praxi svou aktivní prací v organizačních týmech.

Do projektu jsou zapojeni všichni studenti Akademie TVS Palestra - VOŠ a projektové aktivity jsou pro studenty realizovány v celé řadě sportovních organizací a partnerů školy, formou  hospitací a náslechů u studentů prvního ročníku, exkurzí na sportovní akce a organizaci sportovních akcí u studentů druhého ročníku, až po souvislé dlouhodobé odborné stáže studentů třetího ročníku u vybraných partnerů.

Studenti se tak seznamují s aktivitami celé řady fitness a wellness center, sportovních oddílů i organizací, zúčastňují se aktivně akcí jako je Pražský mezinárodní maraton, Jizerská 50, závody Tři pro zdraví, Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice, najdete je i na velkých akcí jako je například Mistrovství světa v lacrossu nebo na závodech pro hendikepované děti.

Sami pak organizují soutěže, turnaje a závody jako je dívčí fotbalový turnaj Palestra Cup, beachvolejbalové turnaje, běžecký závod Palestra Kbelská 10 nebo sportovní kurzy. Podrobné informace o projektu a jeho realizaci najdete na webových stránkách projektu Akademie TVS Palestra www.projektoppa.webnode.cz

Akademie TVS PALESTRA VOŠ s.r.o. je vyšší odborná škola sportovního zaměření, která nabízí studijní obory Management sportu a Pedagogika volného času, informace o studiu a škole najdete na www.palestra.cz

Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA - Vyšší odborná škola s.r.o.
Slovačíkova 400/1, 197 00 Praha 9 - Kbely, tel. 286 852 860, fax 286 850 188, infovos@palestra.cz, www.palestra.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?
Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské péči.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.