Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Akademie TVS Palestra - VOŠ představuje schválený projekt EU

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Inovace systému odborných praxí studentů se zaměřuje na spolupráci s organizátory zajímavých sportovních akcí, závodů a turnajů. Do projektu jsou zapojeni všichni studenti. Zapojte se do zmíněného projektu Akademie TVS PALESTRA i vy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akademie TVS Palestra - VOŠ představuje schválený projekt EU | foto: Palestra

Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra - VOŠ  realizuje projekt podpořený z prostředků EU v rámci programu OPPA v Praze, který  je zaměřen na inovaci systému odborných praxí studentů v rámci studijního oboru Management sportu. Hlavním cílem projektu Inovace odborných praxí, které nabízí Akademie TVS Palestra - VOŠ, je podpora a rozvoj praktických manažerských zkušeností a dovedností studentů při organizaci a pořádání sportovních a volnočasových aktivit.

Projekt, který je schválen EU, se realizuje ve dvou rovinách

Projekt se realizuje ve dvou základních programových rovinách. V té první se jedná o tvorbu nových výukových materiálů zaměřených na teoretickou podporu vědomostí nutných pro bezpečnost, řízení a organizování sportovních akcí na sportovištích i v přírodě.

Akademie TVS Palestra - VOŠ představuje schválený projekt EU2

V nových skriptech a manuálech tak studenti Akademie TVS Palestra získají potřebné vědomosti o rozměrech sportovišť, pravidlech sportů, bezpečnosti a právních náležitostech při organizaci sportovních akcí, řízení a vedení týmů, práci s dobrovolníky, sponzoringu, fundraisingu a sportovním marketingu.

Akademie TVS Palestra - VOŠ představuje schválený projekt EU1

Studenti Akademie TVS Palestra se také naučí definovat rizika sportovních aktivit, ať již při sportu v tělocvičně, na hřišti nebo ve volné přírodě. Naučí se základy jak tradičních sportů, tak i těch méně rozšířených, adrenalinových a nově se objevujících na sportovním nebi. Cílem všech publikací jsou potřebné informace pro organizátory sportovních aktivit v oboru sportovní management.

 www.palestra.cz 

Do projektu jsou zapojeni všichni studenti Akademie TVS Palestra

V praktické části se projekt zaměřuje na spolupráci s organizátory zajímavých sportovních akcí, závodů a turnajů, na kterých studenti získávají tolik potřebnou odbornou praxi svou aktivní prací v organizačních týmech.

Do projektu jsou zapojeni všichni studenti Akademie TVS Palestra - VOŠ a projektové aktivity jsou pro studenty realizovány v celé řadě sportovních organizací a partnerů školy, formou  hospitací a náslechů u studentů prvního ročníku, exkurzí na sportovní akce a organizaci sportovních akcí u studentů druhého ročníku, až po souvislé dlouhodobé odborné stáže studentů třetího ročníku u vybraných partnerů.

Studenti se tak seznamují s aktivitami celé řady fitness a wellness center, sportovních oddílů i organizací, zúčastňují se aktivně akcí jako je Pražský mezinárodní maraton, Jizerská 50, závody Tři pro zdraví, Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice, najdete je i na velkých akcí jako je například Mistrovství světa v lacrossu nebo na závodech pro hendikepované děti.

Sami pak organizují soutěže, turnaje a závody jako je dívčí fotbalový turnaj Palestra Cup, beachvolejbalové turnaje, běžecký závod Palestra Kbelská 10 nebo sportovní kurzy. Podrobné informace o projektu a jeho realizaci najdete na webových stránkách projektu Akademie TVS Palestra www.projektoppa.webnode.cz

Akademie TVS PALESTRA VOŠ s.r.o. je vyšší odborná škola sportovního zaměření, která nabízí studijní obory Management sportu a Pedagogika volného času, informace o studiu a škole najdete na www.palestra.cz

Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA - Vyšší odborná škola s.r.o.
Slovačíkova 400/1, 197 00 Praha 9 - Kbely, tel. 286 852 860, fax 286 850 188, infovos@palestra.cz, www.palestra.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz