Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


AIRWAYNET opět přináší navýšení rychlostí a snížení cen internetu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od 1. 4. 2015 si mohou noví zákazníci AIRWAYNET vybrat tarify internetového připojení pro domácnosti za ještě výhodnější ceny a stávající čeká automatické a bezplatné navýšení tarifu jako při každém zkvalitňování služeb této společnosti. Těšit se tedy můžete na navýšení rychlostí a snížení cen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

AIRWAYNET opět přináší navýšení rychlostí a snížení cen internetu | foto: AIRWAYNET a. s.

Pořídit si tak můžete internetové připojení s rychlostí stahování 30 Mb/s za 590 Kč měsíčně nebo 20 Mb/s za 490 měsíčně. K oběma variantám získáte zapůjčení WIFI routeru zcela zdarma. Pokud internet nevyužíváte každý den, můžete si pořídit připojení s rychlostí 10 Mb/s za 390 Kč měsíčně nebo cenově velmi dostupné 4 Mb/s za 290 Kč měsíčně. To vše bez dalších nákladů a bez omezení.

Výhodné tarify pro každého

Nejrychlejší tarif za 690 Kč se tak od dubna zlevní o 100 Kč měsíčně, takže ušetříte 1 200 Kč za rok a ještě k tomu budete mít rychlejší internetové připojení. Tento tarif je díky své dostačující rychlosti, standardnímu WIFI routeru a optimální ceně nejprodávanější ze všech a je ideální pro malé domácnosti. Díky WIFI routeru můžete navíc k internetu připojit libovolné množství bezdrátových zařízení a ušetřit tak další výdaje za domácí bezdrátovou síť.

Dvě nejlevnější varianty tarifů nabízejí dostatečnou rychlost stahování pro jakékoliv běžné používání internetu. Jejich přípojka je zakončena UTP kabelem, zařízení připojené k internetu tedy musí disponovat síťovou kartou. Tyto tarify, které vynikají nízkou cenou, jsou určeny pro nenáročné uživatele, kteří většinou bydlí v domácnosti sami.

AIRWAYNET opět přináší navýšení rychlostí a snížení cen internetu

AIRWAYNET opět přináší navýšení rychlostí a snížení cen internetu

Internet s pořízením zdarma a žádné další náklady

Za pořízení internetového připojení u AIRWAYNET nic neplatíte, nebudete mít účtovány ani žádné další jednorázové poplatky a nejsou třeba žádné další investice. Neplatíte za instalaci, aktivaci, výjezd technika, technickou podporu ani za montážní materiál a zařízení pro příjem.

Platíte pouze měsíční cenu tarifu, která je po dobu závazku trvale garantována bez skrytých poplatků.

AIRWAYNET si zakládá na kvalitní klientské podpoře

Zákazníci AIRWAYNET nejsou omezeni dobou ani objemem stažených dat a mohou se spolehnout na snadno dostupnou nonstop technickou podporu s osobním a férovým jednáním. Vždy se dovoláte a nemusíte se bát žádných poplatků za výjezd.

Zaujala vás nabídka nových tarifů? Poptávat či objednávat můžete již nyní. Buďte připraveni na dubnové surfování! Stávající zákazníci se nemusí o nic starat, jejich tarify se navýší automaticky a zcela bezplatně.

AIRWAYNET a. s. je dynamicky rostoucí společnost na poli telekomunikací, která si díky své transparentní a přímé strategii v poskytování kvalitních a neomezených služeb vybudovala pevnou pozici na trhu.

Specializuje se na poskytování profesionálních služeb v oblasti vysokorychlostního internetového připojení pro malé a velké firmy, do jejího uceleného portfolia ale patří i široce dostupný internet pro běžné domácnosti a kompletní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Více informací o společnosti AIRWAYNET a celou její nabídku tarifů najdete na www.airwaynet.cz.

AIRWAYNET a. s.

AIRWAYNET a. s.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Najdete na iDNES.cz