Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


AIRWAYNET opět přináší navýšení rychlostí a snížení cen internetu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Od 1. 4. 2015 si mohou noví zákazníci AIRWAYNET vybrat tarify internetového připojení pro domácnosti za ještě výhodnější ceny a stávající čeká automatické a bezplatné navýšení tarifu jako při každém zkvalitňování služeb této společnosti. Těšit se tedy můžete na navýšení rychlostí a snížení cen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

AIRWAYNET opět přináší navýšení rychlostí a snížení cen internetu | foto: AIRWAYNET a. s.

Pořídit si tak můžete internetové připojení s rychlostí stahování 30 Mb/s za 590 Kč měsíčně nebo 20 Mb/s za 490 měsíčně. K oběma variantám získáte zapůjčení WIFI routeru zcela zdarma. Pokud internet nevyužíváte každý den, můžete si pořídit připojení s rychlostí 10 Mb/s za 390 Kč měsíčně nebo cenově velmi dostupné 4 Mb/s za 290 Kč měsíčně. To vše bez dalších nákladů a bez omezení.

Výhodné tarify pro každého

Nejrychlejší tarif za 690 Kč se tak od dubna zlevní o 100 Kč měsíčně, takže ušetříte 1 200 Kč za rok a ještě k tomu budete mít rychlejší internetové připojení. Tento tarif je díky své dostačující rychlosti, standardnímu WIFI routeru a optimální ceně nejprodávanější ze všech a je ideální pro malé domácnosti. Díky WIFI routeru můžete navíc k internetu připojit libovolné množství bezdrátových zařízení a ušetřit tak další výdaje za domácí bezdrátovou síť.

Dvě nejlevnější varianty tarifů nabízejí dostatečnou rychlost stahování pro jakékoliv běžné používání internetu. Jejich přípojka je zakončena UTP kabelem, zařízení připojené k internetu tedy musí disponovat síťovou kartou. Tyto tarify, které vynikají nízkou cenou, jsou určeny pro nenáročné uživatele, kteří většinou bydlí v domácnosti sami.

AIRWAYNET opět přináší navýšení rychlostí a snížení cen internetu

AIRWAYNET opět přináší navýšení rychlostí a snížení cen internetu

Internet s pořízením zdarma a žádné další náklady

Za pořízení internetového připojení u AIRWAYNET nic neplatíte, nebudete mít účtovány ani žádné další jednorázové poplatky a nejsou třeba žádné další investice. Neplatíte za instalaci, aktivaci, výjezd technika, technickou podporu ani za montážní materiál a zařízení pro příjem.

Platíte pouze měsíční cenu tarifu, která je po dobu závazku trvale garantována bez skrytých poplatků.

AIRWAYNET si zakládá na kvalitní klientské podpoře

Zákazníci AIRWAYNET nejsou omezeni dobou ani objemem stažených dat a mohou se spolehnout na snadno dostupnou nonstop technickou podporu s osobním a férovým jednáním. Vždy se dovoláte a nemusíte se bát žádných poplatků za výjezd.

Zaujala vás nabídka nových tarifů? Poptávat či objednávat můžete již nyní. Buďte připraveni na dubnové surfování! Stávající zákazníci se nemusí o nic starat, jejich tarify se navýší automaticky a zcela bezplatně.

AIRWAYNET a. s. je dynamicky rostoucí společnost na poli telekomunikací, která si díky své transparentní a přímé strategii v poskytování kvalitních a neomezených služeb vybudovala pevnou pozici na trhu.

Specializuje se na poskytování profesionálních služeb v oblasti vysokorychlostního internetového připojení pro malé a velké firmy, do jejího uceleného portfolia ale patří i široce dostupný internet pro běžné domácnosti a kompletní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Více informací o společnosti AIRWAYNET a celou její nabídku tarifů najdete na www.airwaynet.cz.

AIRWAYNET a. s.

AIRWAYNET a. s.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Najdete na iDNES.cz