Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letecká společnost Aeroflot Russian Airlines v rámci zkvalitňování služeb zákazníkům vyměnila letadlovou flotilu za stroje Airbus a Boeing. Aeroflot nabízí i v ekonomické třídě velmi příjemný standard za příznivé ceny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha | foto: TESSINA, s.r.o.

Láká vás poznávání Ruska, Dálného Východu nebo USA? Dopřejte si pohodlné cestování a ušetřete nejen svou peněženku, ale i drahocenný čas. Letecká společnost Aeroflot Russian Airlines, která vám již více než 90 let přibližuje z Letiště Václava Havla v Praze vzdálené destinace, létá od konce letošního října pětkrát denně mezi Prahou a Moskvou. Ta je vyhledávanou cílovou destinací i frekventovaným přestupním bodem dálkových letů.

Ruský národní dopravce Aeroflot získává na českém trhu stále zajímavější postavení díky neustále se zvyšujícímu komfortu, a to za sympatické ceny. V současné době má jednu z nejmladších letek letadel na světě, průměrný věk strojů Airbus a Boeing je 4 roky. Na jejich palubě se samozřejmě můžete těšit na profesionální servis.

Společnost Aeroflot získala řadu ocenění

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Business Class splňuje nejpřísnější měřítka evropských i dálkových tratí a levnější ekonomická třída nabízí i v dnešních podmínkách velmi příjemný standard. Krásné a milé letušky navíc nosí uniformy, které byly oceněny jako nejkrásnější v Evropě. Společnost Aeroflot v letech 2011, 2013, 2014 a 2015 získala také prestižní mezinárodní cenu Skytrax - Nejlepší letecká společnost východní Evropy.

Potřebujete opravdu přiletět včas? Leťte s Aeroflot, který je vyhlášen jedním z pěti nejpřesnějších evropských dopravců. Například v listopadu 2014 letělo přesně na čas 93,22 % jeho letů a za tento měsíc byl Aeroflot nejpřesnějším dopravcem na světě (zdroj: Flight Stats, americká letecká statistická agentura). Na Letišti Václava Havla Praha získal Aeroflot dokonce také cenu pro nejtiššího dopravce 2013.

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Těšit se můžete i na dobré jídlo během letu, podle ankety kvality palubních menu na dálkových linkách realizované portálem Skyscanner se společnost Aeroflot za své tříchodové menu servírované v Bussiness Class, na jehož tvorbě se podíleli přední světoví michellinští šéfkuchaři, umístila na krásném 2. místě.

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Na své si přijdou i děti, dětská cestovní sada Aeroflotu pro děti od 6 do 11 let byla v posledním ročníku mezinárodního ocenění Travel Plus Airline Amenity Bag Awards zvolena jako nejlepší verze hraček na palubě. Nominován byl také set pro děti od 3 do 6 let. Oba tyto sety pro mladé cestovatele jsou zdobené kresbami dětí, které zvítězily v soutěži Barvy Nebe a Země 2014 pořádané společností Aeroflot.

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Příjemný tranzitní čas, kdy vám lety ideálně navazují

V současné době zaznamenaly největší nárůst počtu cestujících atraktivní destinace Moskva, Bangkok, Hanoj, Malé, Peking nebo Šanghaj. Pro pohodlné cestování z Prahy nabízí letecká společnost Aeroflot ideální přestupové časy na letišti Sheremetyevo v Moskvě. Pro všechny linky na Dálný Východ máte 1,5 až 2 hodiny tranzitní čas, pohodlně tak dojdete k navazujícímu letu a nečekáte příliš dlouho na odlet.

Letiště Sheremetyevo, po dostavbě nových terminálů D a E, nabízí světový standard a je snadné se v něm zorientovat i pro cestující, kteří s cestováním letadlem teprve začínají. Zavazadla jsou odbavována z Letiště Václava Havla Prahaaž do cílové destinace, takže se o ně vůbec nemusíte starat.

Nejmladší flotila letadel na světě se stále modernizuje

Společnost Aeroflot Russian Airlines má v současné době 163 moderních letadel, na krátké a středně dlouhé tratě je určeno 116 letadel typu Airbus 319/320/32 a 11 letadel Boeing 737. Na dálkové linky využívá 22 letadel Airbus 330 a nově 13 letadel Boeing 777, které postupně nahradily letku Boeing 767. Celkem ještě v blízké době přibude 5 kusů letadel Boeing 777, v následujícím roce bude postupně dodáno 22 kusů Boeing B787 Dreamliner a od roku 2018 také 22 letadel Airbus A350.

Více informací o letecké společnosti AeroflotRusian Airlines najdete na www.aeroflot.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Český Siemens rozšiřuje aktivity plzeňského vývojového centra.

Youtubeři v Central Kladno

Youtubeři v Central Kladno

Originální rozloučení s prázdninami a zahájení nového školního roku připravuje na pondělí 3. září 2018 od 10.00 hodin...

Je správný čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Najdete na iDNES.cz