Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Letecká společnost Aeroflot Russian Airlines v rámci zkvalitňování služeb zákazníkům vyměnila letadlovou flotilu za stroje Airbus a Boeing. Aeroflot nabízí i v ekonomické třídě velmi příjemný standard za příznivé ceny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha | foto: TESSINA, s.r.o.

Láká vás poznávání Ruska, Dálného Východu nebo USA? Dopřejte si pohodlné cestování a ušetřete nejen svou peněženku, ale i drahocenný čas. Letecká společnost Aeroflot Russian Airlines, která vám již více než 90 let přibližuje z Letiště Václava Havla v Praze vzdálené destinace, létá od konce letošního října pětkrát denně mezi Prahou a Moskvou. Ta je vyhledávanou cílovou destinací i frekventovaným přestupním bodem dálkových letů.

Ruský národní dopravce Aeroflot získává na českém trhu stále zajímavější postavení díky neustále se zvyšujícímu komfortu, a to za sympatické ceny. V současné době má jednu z nejmladších letek letadel na světě, průměrný věk strojů Airbus a Boeing je 4 roky. Na jejich palubě se samozřejmě můžete těšit na profesionální servis.

Společnost Aeroflot získala řadu ocenění

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Business Class splňuje nejpřísnější měřítka evropských i dálkových tratí a levnější ekonomická třída nabízí i v dnešních podmínkách velmi příjemný standard. Krásné a milé letušky navíc nosí uniformy, které byly oceněny jako nejkrásnější v Evropě. Společnost Aeroflot v letech 2011, 2013, 2014 a 2015 získala také prestižní mezinárodní cenu Skytrax - Nejlepší letecká společnost východní Evropy.

Potřebujete opravdu přiletět včas? Leťte s Aeroflot, který je vyhlášen jedním z pěti nejpřesnějších evropských dopravců. Například v listopadu 2014 letělo přesně na čas 93,22 % jeho letů a za tento měsíc byl Aeroflot nejpřesnějším dopravcem na světě (zdroj: Flight Stats, americká letecká statistická agentura). Na Letišti Václava Havla Praha získal Aeroflot dokonce také cenu pro nejtiššího dopravce 2013.

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Těšit se můžete i na dobré jídlo během letu, podle ankety kvality palubních menu na dálkových linkách realizované portálem Skyscanner se společnost Aeroflot za své tříchodové menu servírované v Bussiness Class, na jehož tvorbě se podíleli přední světoví michellinští šéfkuchaři, umístila na krásném 2. místě.

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Na své si přijdou i děti, dětská cestovní sada Aeroflotu pro děti od 6 do 11 let byla v posledním ročníku mezinárodního ocenění Travel Plus Airline Amenity Bag Awards zvolena jako nejlepší verze hraček na palubě. Nominován byl také set pro děti od 3 do 6 let. Oba tyto sety pro mladé cestovatele jsou zdobené kresbami dětí, které zvítězily v soutěži Barvy Nebe a Země 2014 pořádané společností Aeroflot.

Aeroflot nabízí komfortní cestování z Letiště Václava Havla Praha

Příjemný tranzitní čas, kdy vám lety ideálně navazují

V současné době zaznamenaly největší nárůst počtu cestujících atraktivní destinace Moskva, Bangkok, Hanoj, Malé, Peking nebo Šanghaj. Pro pohodlné cestování z Prahy nabízí letecká společnost Aeroflot ideální přestupové časy na letišti Sheremetyevo v Moskvě. Pro všechny linky na Dálný Východ máte 1,5 až 2 hodiny tranzitní čas, pohodlně tak dojdete k navazujícímu letu a nečekáte příliš dlouho na odlet.

Letiště Sheremetyevo, po dostavbě nových terminálů D a E, nabízí světový standard a je snadné se v něm zorientovat i pro cestující, kteří s cestováním letadlem teprve začínají. Zavazadla jsou odbavována z Letiště Václava Havla Prahaaž do cílové destinace, takže se o ně vůbec nemusíte starat.

Nejmladší flotila letadel na světě se stále modernizuje

Společnost Aeroflot Russian Airlines má v současné době 163 moderních letadel, na krátké a středně dlouhé tratě je určeno 116 letadel typu Airbus 319/320/32 a 11 letadel Boeing 737. Na dálkové linky využívá 22 letadel Airbus 330 a nově 13 letadel Boeing 777, které postupně nahradily letku Boeing 767. Celkem ještě v blízké době přibude 5 kusů letadel Boeing 777, v následujícím roce bude postupně dodáno 22 kusů Boeing B787 Dreamliner a od roku 2018 také 22 letadel Airbus A350.

Více informací o letecké společnosti AeroflotRusian Airlines najdete na www.aeroflot.com.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Najdete na iDNES.cz