Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Advokátní kancelář bnt nabízí klientům zázemí v deseti zemích CEE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jen málokterá advokátní kancelář s pobočkou v České republice může nabídnout právní servis hned v deseti evropských destinacích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Advokátní kancelář bnt nabízí klientům zázemí v deseti zemích střední a východní Evropy. | foto: bnt

Společnosti obchodující v rámci střední a východní Evropy či firmy expandující na tyto trhy mohou kdykoliv využít kvalitní služby v rámci jedné advokátní skupiny, jejíž právníci společně komunikují, a mohou tak lépe a rychleji porozumět potřebám klientů. 

budova bnt

"Naše klienty doprovázíme jak při každodenních obchodech, tak při velkých transakcích v národním i mezinárodním prostředí. Západním investorům a jejich dceřiným společnostem nabízíme v zemích střední a východní Evropy znalosti daného teritoria. Poskytujeme komplexní poradenství ve všech relevantních oblastech obchodního práva a práva souvisejícího s podnikáním. A naopak - při obchodních aktivitách podporujeme také podniky ze střední a východní Evropy, zejména pak z nových členských států EU, z Ruska a Ukrajiny," vysvětluje Pavel Pravda, partner advokátní kanceláře bnt - pravda & partner, která sídlí v centru Prahy.

Klientela

Mezi klienty advokátní kanceláře patří nadnárodní koncerny, stejně jako malé a střední podniky z nejrůznějších odvětví - stavebnictví a development, energetika, průmysl, doprava a logistika, bankovnictví, investiční fondy.

Jedná se například o poradenské služby realitním developerům a zakladatelům nemovitostních fondů, od rozvíjení první myšlenky až po její samotnou realizaci. V energetickém sektoru bnt zastupuje klienty především v oblasti plynárenství a obnovitelných zdrojů energií.

"K našim klientům patří i průmyslové společnosti z různých odvětví, kterým radíme mimo jiné i v právních otázkách nabytí či výstavby nových provozů. Obchodním společnostem a společnostem poskytujícím služby radíme při vytváření mezinárodních logistických, distribučních a servisních struktur ve střední a východní Evropě. Bankám a poskytovatelům finančních služeb poskytujeme podporu při právním prověření jejich potencionálních klientů nebo při zakládání poboček či nabývání podniků v rámci CEE," uvádí Pavel Pravda.

Služby

logo bnt

Jako mezinárodní kancelář se silným právním týmem poskytuje bnt komplexní právní servis. Mezi služby kanceláře patří akvizice, fúze a joint ventures, daňové právo a daňové struktury, duševní vlastnictví, life science a zdravotnické právo, energetické právo, finanční právo a právo kapitálových trhů, greenfield investice, hospodářská soutěž, insolvence a reorganizace, ochrana osobních údajů, pracovní právo a vysílání zaměstnanců, právo k nemovitostem, development, právo obchodních smluv a obchodních společností, právo životního prostředí, správní právo, stavební právo, veřejné zakázky, zastupování v řízení před soudy a v arbitrážním řízení.

Více na webových stránkách www.bnt.eu.

Tým bnt

Jen pražská pobočka bnt zaměstnává v současnosti na 30 právníků a administrativních pracovníků, jejichž věkový průměr je zhruba 30 let. V Bratislavě, Budapešti, Kyjevě, Minsku, Norimberku, Rize, Tallinnu, Varšavě a Vilniusu pracuje dalších více než 100 právníků.

tým bnt

"Do budoucna plánujeme rozšíření týmu, který by posílil právní, účetní i daňové oddělení. Uchazeči z řad právníků, respektive advokátů, účetních a daňových poradců musí ovšem splňovat nadprůměrné požadavky odpovídající úrovni mezinárodní advokátní kanceláře. Při přijímacím pohovoru klademe důraz nejen na kvalifikaci a praxi, ale přihlíží se i na znalost minimálně jednoho světového jazyka," doplňuje Markéta Pravdová, partnerka kanceláře.

Zaměstnanci všech evropských kanceláří se také pravidelně scházejí na nejrůznějších odborných konferencích, veletrzích a workshopech, ale i na teambuildingových akcích. "Důležité je pro nás i naše klienty to, aby se právníci navzájem dobře znali, uměli společně komunikovat a mohli tak poskytovat prvotřídní servis," zdůvodňuje Markéta Pravdová pořádání těchto setkávání.

Filantropie

bnt  - filantropie

bnt již několik let spolupracuje s občanským sdružením Máme otevřeno? a s cukrárnou Cukrárna. "Obě společnosti fungují jako sociální firmy, které se vyznačují oproti jiným firmám nadstavbou v podobě pomoci lidem s handicapem. Přednostně pak na spoluobčany s mentálním postižením a autismem," informuje Eliška Fučíková, která se v advokátní kanceláři bnt stará o marketing.

"Zaměstnanci Cukrárny nám zajišťovali cateringový servis již na několikerých společenských akcích, které pravidelně pořádáme. Za doporučení jistě stojí i výborné vánoční cukroví, na které jsou každoročně dlouhé fronty," uzavírá Eliška Fučíková.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz