Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Acronis Backup and Security - bezpečný internet i obnova dat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Acronis Backup and Security ochrání počítač proti virům z internetu, rychle zálohuje celý pevný disk a navíc umí uložit soubory tak, že obnova dat bude spolehlivá i při požáru domu nebo krádeži počítače.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ABS | foto: Acronis, Zebra systems

Havárie pevného disku. Virová nákaza. Krádež počítače. Omylem smazané soubory. Útok na heslo k internetovému bankovnictví. Přenos dat ze starého počítače na nový. Pokud používáte počítač, téměř jistě někdy přijdete o data: zhruba 80 % uživatelů počítačů taková situace již potkala.

Vytvořit systém, který je srozumitelný i naprostým začátečníkům a přitom chrání data na profesionální úrovni ve všech takových situacích, není snadné. Některé programy umí výtečně zálohovat soubory, jiné jsou použitelné proti virům a další se dovedou snadno postarat o obnovu dat. Prvním programem, který zajišťuje celkovou ochranu vašich dat při všech činnostech na PC, je Acronis Backup and Security 2010.

Bezpečná práce

Letošní verze programu Acronis Backup and Security zvyšuje bezpečnost a komfort při práci. Acronis dokáže zálohovat soubory, celé disky, kompletní operační systém či pouze nastavení aplikací.

Acronis Backup and Security dokáže ukládat data nejen na lokální disky, ale i na online úložiště. Základní verze programu dovoluje ukládat 5 GB dat, což stačí na zálohu nastavení systému a klíčových souborů; ve variantě Premium lze zálohovat už 250 GB dat.

Bezpečná obnova dat

Potřeba obnovy dat nevzniká jen při havárii systému. Velmi často se objevuje při koupi nového počítače či při reinstalaci operačního systému obecně. Acronis se zeptal uživatelů: reinstalaci systému se věnovalo 81% uživatelů, z nichž 47% této práci muselo věnovat více než 4 hodiny.

Acronis Backup and Security dovoluje během několika minut obnovit data i na počítač bez operačního systému. Co je ale ještě zajímavější, s rozšířením Plus Pack dovede Acronis Backup and Security přenést zálohu i na systém s jiným procesorem, grafickou kartou či pevným diskem.

Při koupi nového PC tak nemusí obnova dat a nastavení trvat hodiny, stačí pouze přenést zálohu a po krátké chvíli začít znovu pracovat.

Bezpečný internet s Acronis Backup and Security

Zcela novou oblastí ochrany dat v Acronis Backup and Security 2010 je zajištění bezpečného procházení internetem. Využívá široce rozšířenou špičkovou technologii, která chrání počítač proti virům či phishingu. Upozorňuje na nebezpečné internetové stránky a zvyšuje bezpečnost online bankovnictví a nákupů. Při přístupu na internet je pro zvýšení bezpečnosti navíc možné citlivé soubory zamknout do osobního datového trezoru.

Dětem lze zablokovat přístup na nevhodné internetové stránky či omezit možnosti hraní. A náruživí hráči jistě ocení speciální mód, který při hraní zablokuje požadavky přerušující hru nebo zpomalující procesor.

Cena:
Pro tři počítače cca 1 600 Kč s DPH

Bližší informace najdete zde.

Kontakt

Zebra systems, s.r.o.
www.acronis.cz  
info@acronis.cz
Telefon: 596 912 961
GSM: 776 008 731

Autor:

Nejčtenější

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Další z rubriky

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě.

Stylová kompaktní bezzrcadlovka LUMIX GX800 upoutá pozornost stylovým designem, speciálními funkcemi pro selfíčka,...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Najdete na iDNES.cz