Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Absolvent UNYP radí, jak si vybrat profesi, která vás bude bavit

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Tomáš Bártek absolvoval v roce 2012 MBA program na University of New York in Prague (UNYP) a nyní pracuje jako marketingový ředitel ve společnosti Maternia, která provozuje e-shop vasecocky.cz. Toužíte to v životě dotáhnout daleko? Nechte se inspirovat jeho příběhem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tomáš Bártek, ředitel marketingu rozvíjející se internetové společnosti Maternia | foto: University of New York in Prague (UNYP)

„Podle mého názoru by si absolventi neměli vybírat zaměstnání podle velikosti firmy. Měli by hledat takové místo, kde je dobré pracovní prostředí. Pro příležitost k růstu nebo možnost svobodně pracovat vám doporučuji zvolit spíše menší firmu,” říká Tomáš Bártek.

Tomáš je v současné době marketingovým ředitelem internetové společnosti Maternia, která se specializuje na prodej kontaktních čoček ve 14 evropských zemích. Řídí mezinárodní tým 17 lidí a koordinuje marketingové aktivity na všech trzích, kde Maternia působí. Firma navíc v posledních letech neustále expanduje, nejnověji do Rumunska, Řecka a Bulharska. Tomáš je se svou současnou pozicí velmi spokojen, rozrůstající se společnost činí jeho pracovní život velmi zajímavým a má radost, že i díky jeho práci firma prosperuje.

Vyučování vedou kapacity ve svých oborech

Tomáš získal svůj titul MBA na University of New York in Prague, kde si vybral program zaměřený na projektové řízení. Ačkoliv jeho specializací nebylo účetnictví, mezi jeho oblíbené předměty patřil kurz manažerského účetnictví, který vyučoval prof. Claude Varley. A právě špičkoví vyučující, jako je profesor Varley, bývalý prezident firmy Coca Cola ve Francii, jsou jednou z největších předností University of New York in Prague. Tomáš během studia získal cenné znalosti v mnoha oblastech, především pak v kurzech specializujících se na řízení projektů, které obratem zužitkoval, když sám začal být projektovým manažerem.

Tomáš věří, že MBA program na UNYP mu pomohl se dobře připravit na své povolání. Budoucím absolventům UNYP radí, aby následovali kariéru, které se jim líbí. Lidem, kteří se zasekli ve firmě, která jim nedává žádné profesionální uspokojení, doporučuje nebát se změnit prostředí a hledat lepší příležitosti.

Absolvent UNYP radí, jak si vybrat profesi, která vás bude bavit

Absolvent UNYP radí, jak si vybrat profesi, která vás bude bavit

University New York in Prague (UNYP)

UNYP nabízí již více než 18 let to nejlepší vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce ve střední Evropě. Zaměřuje se na obchodní administrativu, komunikaci a masová média, IT management, mezinárodní a ekonomické vztahy, literaturu a psychologii. Nabízí akreditované bakalářské, magisterské a MBA programy, které jsou plně vyučovány v anglickém jazyce. MBA programy jsou nabízeny se zaměřením na management, finance a bankovnictví, marketing, podnikání a projektové řízení.

Univerzita má po celém světě téměř 1 700 absolventů a v současné době na ní studuje přes 800 studentů z více než 60 zemí světa. Škola je hrdá na velkou různorodost svých studentů i celosvětovou síť prestižních mezinárodních partnerů, kterou tvoří uznávané mezinárodní univerzity ve Spojených státech i Evropě. Spolupráce se týká například výměnných pobytů studentů, společných akcí a výzkumu a především dohod o studiu, jejichž výsledkem je možnost získat tzv. dvojí titul (double degree) – americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire StateCollege a evropský titul z UNYP.

Více informací najdete na www.unyp.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Najdete na iDNES.cz