Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Navštivte 52. PLES HOTELU INTERNATIONAL. Tentokrát ve stylu „GREAT GATSBY“

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00
Dvaapadesátý hotelový ples se nese ve stylu dvacátých let minulého století. Nazvali jsme jej Great Gatsby s podtitulem Dekadentní jazzová léta. Již v roce 1995 jsme použili při tvorbě hotelového plesu podobnou symboliku, tedy retro atmosféru dvacátých a třicátých let minulého století.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

52. PLES HOTELU INTERNATIONAL tentokrát ve stylu „GREAT GATSBY“

Byl to velký úspěch. A protože je to vděčné téma, rozhodli jsme se, byť se značnými obměnami, pro podobný námět.

Hosty večera bude populární Ondřej Brzobohatý, Marta Jandová, Daniela Šinkorová, Jan Šmigmator a další účinkující. A proč zrovna Great Gatsby? Líbil se nám ten shakespearovsky laděný příběh lásky mladého úspěšného muže  z románu F.S.Fitzeralda z dvacátých let v New Yorku, který právě kvůli svému citu dokázal vytvořit do té doby nevídanou společenskou atmosféru, při které našli lidé radost ze zábavy, při které se začali bavit ve velkém stylu, dávali si při tom patřičně záležet  na svém oblečení, doplňcích. 

Bude to skloubení hudby, programu, gastronomie a samozřejmě i účasti samotných hostí. Ostatně jak plesy umíme dělat, lze shlédnout na našich webových stránkách, kde je záznam z loňského "Andělského plesu“. Obdobně bude snímán i "Great Gatsby“ a zájemci si mohou záznam od nás získat na památku  (www.hotelinternational.cz).

52. PLES HOTELU INTERNATIONAL tentokrát ve stylu „GREAT GATSBY“

52. PLES HOTELU INTERNATIONAL tentokrát ve stylu „GREAT GATSBY“

O gastronomii jsem se zmínil málo, přitom právě ta nás vyzdvihuje oproti podobným akcím, které se nyní v Brně začali pořádat. Šéfkuchař hotelu, světovými soutěžemi protřelý Miroslav Husák, již se svým týmem  pečlivě ladí  jednotlivé pokrmy, které jsou rozmístěny ve všech prostorách hotelu. Chystá se Rybí trh, kde hosté naleznou mořské ryby, krevety, kaviáry, ústřice, langusty. 

Na dalším místě ochutnáte čerstvě krájeného tuňáka, z něhož připravíme steaky, sashimi a gravlax, což je polopatě tuňákový "tatarák“. Chystáme porcování 40 kilové hovězí kýty vcelku a výběr dalšího steakového masa z Japonska a jižní Ameriky. Úchvatné budou delikatesy naší cukrárny. Víceposchoďové dorty a "prohibiční zmrzliny“ jako cognacová, whisky a další určitě provoní všechny prostory.

Účast přislíbil i populární šéfkuchař hotelu Alcron – Radisson Roman Paulus, jinak jeden ze dvou českých držitelů Michelin ohodnocení u nás.

Ples je bezesporu považován  za vrchol společenské sezóny v Brně. A vyvstává zásadní otázka zaměřená přímo na ženy – co si obléci?

52. PLES HOTELU INTERNATIONAL tentokrát ve stylu „GREAT GATSBY“

52. PLES HOTELU INTERNATIONAL tentokrát ve stylu „GREAT GATSBY“

Netlačíme nikoho do jakéhokoliv speciálního oblečení. Ale co si budeme povídat, muži to měli vždy jednodušší. Oblek, smoking či frak budou vždy oblečením na úrovni. Bílá i černá se promítají celou historií. Pokud se však pán vyzbrojí i vhodným doplňkem bude to jen ku prospěchu a řekl bych i k lepšímu prožitku. Mnohem zajímavější škála variací je však pro dámy. Od drobností jako jsou šály, šátky, závoje, brože, kloboučky či cigaretové špičky, kabelky, psaníčka, šaty s rozparky i bez nich. Prostě variant, které téma plesu nabízí, je obrovské množství a i kvůli nim informujeme o události s takovým předstihem. 

Z minulých zkušeností totiž víme, že právě téma je vodítkem pro zadávání k vytvoření plesového oblečení v oděvních salónech. Ale není to ta nejdůležitější záležitost. Naší hlavní snahou je podpořit myšlenku, že už je snad konec společenského úpadku, který je doufejme už na dně a že už je čas povznést se nad každodenní starosti. A k tomu dobrá zábava bezesporu patří. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Prodej vstupenek od 2 300 do 3 000 Kč vč. DPH je na obchodním oddělení hotelu na tel. čísle 542 122 780 nebo na mailové adrese polachova@hotelinternational.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Nebojte se agenturního zaměstnávání

Nebojte se agenturního zaměstnávání, u správných agentur dostanete stejné...

Personální agentury již nepomáhají lidem jen při hledání zaměstnání. S vývojem trhu práce a také s rostoucími nároky na...

Zelený zákal odhalte včas, může vést až ke slepotě

Stačí krátké 20minutové vyšetření, které dokáže odhalit případné poškození...

Zelený zákal neboli glaukom je oční onemocnění, při kterém dochází k postupnému odumírání vláken zrakového nervu. Tento...

Novela zákona o zaměstnanosti přinesla změny v agenturním zaměstnávání

Novela zákona o zaměstnanosti přinesla změny v agenturním zaměstnávání.

Spolupracuje vaše firma s agenturou práce? Máte informaci, že má agentura zaplacenou povinnou kauci? Jste si jisti, že...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz