Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Slavíme 20 let montovaných hal a ocelových konstrukcí MONT-KOVO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Přední výrobce a dodavatel montovaných hal MONT-KOVO, slaví letos výročí 20 let na trhu. Novinkou firmy je příprava spodních staveb ve vlastní režii, čímž dokáže nabídnout úplnou dodávku hal na klíč.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

20 let montovaných hal a ocelových konstrukcí MONT-KOVO | foto: MONT-KOVO spol.s r.o., Břest

Historie společnosti

Společnost MONT-KOVO založilo v roce 1995 pět společníků a jejich cílem bylo montovat menší ocelové konstrukce a přístřešky. Během let se společnost přeorientovala na montáž a následně i výrobu ocelových konstrukcí a montovaných hal všech možných velikosti a typů. Díky stále rostoucí poptávce začala firma nabírat nové zaměstnance a spolupracovat s profesionálními dodavateli a řemeslníky.

Největší rozmach zaznamenalo MONT-KOVO mezi roky 2000-2005. Postupem těchto let firma vystavěla vlastní, kompletně vybavený výrobní areál v Hulíně s třemi halami a zavedla nové inovace a moderní technologie v obchodě, marketingu a výrobě. Díky tomu začala společnost realizovat velké administrativní haly, sklady, výrobní a sportovní haly a autosalóny. Navázala také hodnotnou spolupráci se zákazníky a nejlepšími dodavateli v oboru montovaných hal po celé České a Slovenské republice.

V roce 2014 společnost pořídila nový moderní lakovací box a dále rozšířila své řady o nové zaměstnance. Z původní lokální firmy s pěti zaměstnanci se MONT-KOVO rozrostlo na společnost se zahraniční působností, více jak 60ti kvalifikovanými pracovníky a 450 referenčními stavbami.

MONT-KOVO dnes

MONT-KOVO spol. s r.o. se sídlem v Břestě je firma s dlouholetými zkušenostmi a tradicí.

Pro své dvacáté výročí si společnost MONT-KOVO přichystala novinku ve formě vlastní stavební divize. Ve svém výrobním areálu v Hulíně vybudovala nové zázemí pro nový stavební tým, který se bude podílet na kompletní dodávce hal na klíč.

20 let montovaných hal a ocelových konstrukcí MONT-KOVO

Společnost MONT-KOVO nyní dodává montované haly na klíč od projektu, přes stavební přípravu spodních staveb, výrobu až po finální montáž konstrukce a opláštění. Tyto stavby je možné objednávat v různých barevných kombinacích, velikostech a tvarech konstrukcí. V referencích společnosti můžete najít nejrůznější druhy průmyslových, administrativních, zemědělských, velkoobchodních a maloobchodních hal, sportovních zařízení, autosalonů, autoservisů a přístřešků.

Kvalita prověřená zákazníky posouvá společnost MONT-KOVO neustále kupředu. Montované haly jsou vždy projektované se snahou o maximální funkčnost, moderní design a snížení investičních nákladů. Toho je dosaženo efektivním řešením ocelové konstrukce a zkrácením doby montáže. Vše probíhá s vlastními zaměstnanci a s vlastní koordinací staveb. Haly jsou vždy realizované tak, aby dobře reprezentovaly a maximálně splňovaly svůj účel. MONT‐KOVO vždy sází na kvalitu výrobků i služeb a pečlivý výběr svých dodavatelů.

Společnost zvítězila v soutěži Stavba roku 2012 Zlínského kraje a je také držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009 pro systém řízení kvality, ČSN EN ISO 3834-2:2006 pro systém managementu kvality ve svařování a Velkého svářečského diplomu.

Zákazník si může u společnosti nechat zdarma vytvořit nezávaznou cenovou nabídku haly a může vždy očekávat vstřícnost, zkušenosti a vysokou úroveň poradenství v této oblasti.

Více informací a fotografií referencí můžete zhlédnout na stránkách www.montkovo.cz

20 let montovaných hal a ocelových konstrukcí MONT-KOVO
Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz