Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Konference Invest More bude o zaměstnávání v Moravskoslezském kraji

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Druhý ročník konference Invest More - Investiční příležitosti v Moravskoslezském kraji je určen především firmám, zahraničním investorům, představitelům měst a obcí a personálním agenturám.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

2. ROČNÍK KONFERENCE INVEST MORE ANEB KDO BUDE PRACOVAT VE FIRMÁCH V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI | foto: AGENTURA PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, A.S.

Konference se uskuteční 1. června 2016 v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Tématem konference je především získávání zaměstnanců pro firmy a spolupráce s krajskými středními školami. Kromě představitelů kraje v čele s hejtmanem Miroslavem Novákem vystoupí na konferenci se svými zkušenostmi zástupci krajských středních škol a firem z kraje. Zabývat se budeme jak absolventy středních škol, tak možnostmi zaměstnávání cizinců. Konferenci Invest More připravuje Moravskoslezský kraj prostřednictvím své Agentury pro regionální rozvoj.

„Po celou dobu akce se bude možné ve foyer potkat se zástupci krajských středních technických škol, kteří jsou připraveni navázat spolupráci s firmami v oblasti exkurzí, odborných praxí, stáží a dalších aktivit, vedoucích k lepšímu uplatnění studentů jako budoucích zaměstnanců v kraji,“ vysvětluje ředitelka ARR Petra Chovanioková s tím, že posláním akce je řešit aktuální potřeby firem, které v kraji působí a také ukázat, že právě tento region je místo příznivé pro investice a podnikání.

Konference je připravena formou panelových diskusí. Tématem první z nich je spolupráce krajských středních odborných škol s firmami. Se svými názory vystoupí nejen zástupci firem, ale i ředitelé technických středních škol z našeho kraje. Ve druhé panelové diskusi budou představeny úspěšné metody a nástroje, které pro získávání a udržení zaměstnanců dělají firmy v kraji. Diskutovat budou například Petr Kulík, personální ředitel Brose CZ nebo Vladimír Bláha, specialista náborového marketingu společnosti Okin.

Ve třetí panelové diskusi pak shrnou problematiku osoby nejpovolanější - své názory a vize představí ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová, hejtman kraje Miroslav Novák, generální ředitel Agentury CzechInvest Karel Kučera a ředitelka krajské pobočky Úřadu práce v Ostravě Yvona Jungová a starosta Orlové Tomáš Kuča.

Partnery akce jsou společnosti CTP Invest, Asental Group, PricewaterhouseCoopers a Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Konference se uskuteční 1. června 2016 od 8.30 do 15 hodin v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Přihlašování na konferenci probíhá do 27. května.

Video z 1. ročníku konference.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Investoři stále čelí požadavkům BOZP.
Investoři stále čelí požadavkům BOZP

Pro mnoho zadavatelů staveb je posouzení potřeby koordinátora BOZP na staveništi stále velkou neznámou. V roce 2016 došlo k zásadním legislativním změnám v...  celý článek

Soutěž o pátého inovačního oskara je v plném proudu.
Soutěž o pátého inovačního oskara je v plném proudu

Až do 15. září se malé a střední firmy mohou přihlašovat do soutěže Inovační firma Moravskoslezského kraje, kterou 28. března oficiálně vyhlásil...  celý článek

Ostrava - Hrabová, srdce před kostelem
I Ostrava-Hrabová slaví významné výročí od první zmínky

Klenotem ostravského obvodu Hrabová je dřevěný kostel svaté Kateřiny Alexandrijské. Místní lidé jsou na svůj „kostelík“ patřičně hrdi, takže když v roce 2002...  celý článek

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.