Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Konference Invest More bude o zaměstnávání v Moravskoslezském kraji

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Druhý ročník konference Invest More - Investiční příležitosti v Moravskoslezském kraji je určen především firmám, zahraničním investorům, představitelům měst a obcí a personálním agenturám.

2. ROČNÍK KONFERENCE INVEST MORE ANEB KDO BUDE PRACOVAT VE FIRMÁCH V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI | foto: AGENTURA PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, A.S.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Konference se uskuteční 1. června 2016 v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Tématem konference je především získávání zaměstnanců pro firmy a spolupráce s krajskými středními školami. Kromě představitelů kraje v čele s hejtmanem Miroslavem Novákem vystoupí na konferenci se svými zkušenostmi zástupci krajských středních škol a firem z kraje. Zabývat se budeme jak absolventy středních škol, tak možnostmi zaměstnávání cizinců. Konferenci Invest More připravuje Moravskoslezský kraj prostřednictvím své Agentury pro regionální rozvoj.

„Po celou dobu akce se bude možné ve foyer potkat se zástupci krajských středních technických škol, kteří jsou připraveni navázat spolupráci s firmami v oblasti exkurzí, odborných praxí, stáží a dalších aktivit, vedoucích k lepšímu uplatnění studentů jako budoucích zaměstnanců v kraji,“ vysvětluje ředitelka ARR Petra Chovanioková s tím, že posláním akce je řešit aktuální potřeby firem, které v kraji působí a také ukázat, že právě tento region je místo příznivé pro investice a podnikání.

Konference je připravena formou panelových diskusí. Tématem první z nich je spolupráce krajských středních odborných škol s firmami. Se svými názory vystoupí nejen zástupci firem, ale i ředitelé technických středních škol z našeho kraje. Ve druhé panelové diskusi budou představeny úspěšné metody a nástroje, které pro získávání a udržení zaměstnanců dělají firmy v kraji. Diskutovat budou například Petr Kulík, personální ředitel Brose CZ nebo Vladimír Bláha, specialista náborového marketingu společnosti Okin.

Ve třetí panelové diskusi pak shrnou problematiku osoby nejpovolanější - své názory a vize představí ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová, hejtman kraje Miroslav Novák, generální ředitel Agentury CzechInvest Karel Kučera a ředitelka krajské pobočky Úřadu práce v Ostravě Yvona Jungová a starosta Orlové Tomáš Kuča.

Partnery akce jsou společnosti CTP Invest, Asental Group, PricewaterhouseCoopers a Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Konference se uskuteční 1. června 2016 od 8.30 do 15 hodin v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Přihlašování na konferenci probíhá do 27. května.

Video z 1. ročníku konference.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Španělé již 21 let (d)obývají sever Moravy v srdci Nízkého Jeseníku

Španělé již 21 let (d)obývají sever Moravy v srdci Nízkého Jeseníku

Nasedáme do auta. Dnes je mi spolujezdcem sestra. Naše cesta: Ostrava – Dvorce u Bruntálu. Po průjezdu Opavou vjíždíme...

Jak kreativně naložit s vyřazeným materiálem? Inspirujte se v Avionu

Přijďte se do ostravského Avionu inspirovat, jak kreativně naložit s...

Druhá polovina února bude v ostravském Avion Shopping Parku věnovaná ekologii a zejména šetrnému nakládání s již dříve...

Kraj spustil propagační kampaň na podporu řemesel

Kraj spustil propagační kampaň na podporu řemesel

Se začátkem roku 2018 pokračuje Moravskoslezský kraj v aktivní podpoře řemeslných oborů. Už ve školním roce 2017/2018...

Najdete na iDNES.cz