Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

14|15 BAŤŮV INSTITUT je moderní centrum vzdělávání i kultury

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Novým kulturním a vzdělávacím centrem se od loňského roku může pochlubit Zlín. V bývalém továrním areálu vybudoval Zlínský kraj 14|15 BAŤŮV INSTITUT, který se stal mimo jiné i novým sídlem Krajské galerie výtvarného umění, Muzea jihovýchodní Moravy a Krajské knihovny Františka Bartoše.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

14|15 BAŤŮV INSTITUT - moderní centrum vzdělávání i kultury | foto: 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace

14|15 BAŤŮV INSTITUT je zároveň velmi vhodným místem, pokud potřebujete uspořádat firemní setkání či školení nebo menší kongres. „Kromě pronájmu prostor umíme nabídnout také produkční služby, v rámci nichž zařídíme také doprovodný program a občerstvení,“ řekla ředitelka 14|15 Baťova institutu Lenka Struhárová-Jančaříková.

Vzdělávací prostory a multifunkční sály se ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU řadí mezi nejmoderněji vybavené v České republice a své programy a setkání v nich pořádala již řada známých společností. Sály jsou uzpůsobeny i pro vzdělávání a firemní teambuildingy. „Všechny programy navíc umíme obohatit o zajímavý kulturní zážitek v podobě komentovaných prohlídek v unikátních expozicích, z nichž například muzejní expozice dokumentuje Baťův odkaz nebo moderní cestovatelství Hanzelky a Zikmunda,“ doplnila ředitelka 14|15 BAŤOVA INSTITUTU Lenka Struhárová-Jančaříková.

14|15 BAŤŮV INSTITUT - moderní centrum vzdělávání i kultury

Akustika a moderní vybavení sálů špičkovou audiovizuální technikou garantují kvalitní zázemí pro akce odborného, kulturního i společenského charakteru. Prostory nepostrádají datové projektory, elektronicky stahovatelné projekční plochy, řiditelné audiosystémy a v neposlední řadě kvalitní ozvučení.

14|15 BAŤŮV INSTITUT nabízí firmám ale i řadu zajímavých benefitů. Díky vzniklému Klubu přátel 14|15 BAŤOVA INSTITUTU si mohou společnosti zakoupit členskou kartu, která umožňuje celoroční vstup zdarma pro dvě osoby na všechny výstavy a vybrané kulturní akce.

„Chceme, aby celý komplex nabízel nejrozličnější zábavu, umění, kulturu i vzdělání pro všechny věkové generace. Klub může být jedním ze způsobů, jak si naše aktivity užívat naplno, bez omezení, a ještě k tomu získat řadu bonusů, slev a výhodných nabídek od našich klubových partnerů, kterých je více než desítka,“ uzavřela Lenka Struhárová-Jančaříková s tím, že k poptávkám od firem institut přistupuje individuálně a snaží se poskytnout co nejlepší nabídky s vizí dlouhodobé spolupráce vedoucí ke spokojenosti obou stran.

14|15 BAŤŮV INSTITUT - moderní centrum vzdělávání i kultury

14|15 BAŤŮV INSTITUT vznikl konverzí dvou továrních budov v bývalém Baťově průmyslovém areálu, nabízí nejen kulturní vyžití, ale i celou řadu zajímavých konferenčních a společenských prostor. Účastníci seminářů a setkání si navíc mohou užít i kulturní zážitek. Během dne je možné zavítat na prohlídky stálých i krátkodobých expozic, mezi nimiž je i nejkrásnější muzejní expozice oceněná v rámci cen Gloria musaealis 2013 – PRINCIP BAŤA: Dnes fantazie, zítra skutečnost.

Více informací o pronájmech, referencích i klubové nabídce na www.14-15.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Nejméně zaplatíme za zdraví, vodu a vzdělání

Nejméně zaplatíme za zdraví, vodu a vzdělání!

Překvapuje vás, že nejméně zaplatíme za zdraví, vodu a vzdělání? Nás také! Pojďme se podívat na statistiky rodinných...

Chceš změnu? Přidej se do týmu Bistrotéky Valachy v centru Zlína

Obchodní dům

ZLÍN – Chceš být u zrodu ojedinělého gastronomického konceptu v centru Zlína? Končíš školu a poohlížíš se po smysluplné...

Letošní 5. ročník festivalu barokní kultury Hortus Magicus

Letošní 5. ročník festivalu barokní kultury Hortus Magicus

V kroměřížském Libosadu si mohou návštěvníci užít krásnou výzdobu, historické kostýmy a speciální komentované prohlídky...

Najdete na iDNES.cz