Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ostrava mění svou tvář. S jejím potenciálem se otevírají stále další možnosti vzdělání. Studujte to, o čem sníte, a buďte svými dovednostmi zajímaví pro zaměstnavatele. Univerzitní vzdělání vám ukáže nejlepší cestu k uplatnění. Už nyní můžete vybírat ze studijních oborů na akademický rok 2015/2016.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost | foto: Ostravská univerzita

Individuální přístup a studium v zahraničí vám rozšíří obzory

Ostrava nabízí všestranné vyžití pro studium i studentský život. Výuka na Ostravské univerzitě probíhá dynamicky a její rytmus určují učitelé – badatelé, studenti a dobré organizační a IT zázemí.

Najdete zde širokou škálu tradičních i jedinečných oborů a řadu pracovišť, kde má výuková a výzkumná činnost vynikající parametry. Anonymním přednáškovým sálům je konec. 

Ostravská univerzita si zakládá na individuálním přístupu ke každému studentovi. Jedině tak může být vaše vzdělávání skutečně efektivní. Příležitost ukázat své schopnosti dostanete už v průběhu studia. Na této vysoké škole se totiž můžete stát součástí nového trendu zapojování studentů (zvláště magisterských a doktorských studií) do výzkumných aktivit pracovišť.

Dobrým studentům, kteří se chtějí posunovat stále dál, umožňuje univerzita studium v zahraničí v rámci ERASMU+.

Která fakulta bude ta pravá?

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Filozofická fakulta sídlí v samém centru Ostravy blízko chrámů a divadel, nabízí filologické (angličtina, němčina, francouzština, španělština, polština, ruština, čeština, latina), filozofické, historické obory a obory z teorie umění, psychologie a sociologie.

Pedagogická fakulta sleduje při tradiční přípravě učitelů a vychovatelů aktuální a moderní směry a nabízí širokou praxi již během studia na výlučných institucích. Řídí se heslem: „Spokojený student – úspěšný absolvent!“

Přírodovědecká fakulta nabízí obory s uplatněním v praxi. Má prospěchová i motivační stipendia. Vyučující a studenti mají k dispozici moderní technické zázemí. Studenti jsou zapojování do vědecko-výzkumných úkolů.

Fakulta sociálních studií úzce propojuje studium s praxí, její studenti mohou realizovat část studia v zahraničí. Absolventi sociálních oborů (např. sociální politika, zdravotně-sociální péče) nacházejí dobré uplatnění.

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Lékařskou fakultu profiluje celá škála nelékařských oborů a obor Všeobecné lékařství. Absolventi jsou odborníci jak po teoretické, tak praktické stránce, jejich uplatnitelnost na trhu práce je stoprocentní. Už během studia pracují posluchači s pacienty, s moderními přístroji.

Fakulta umění jako jediná v ČR umožňuje studium v oblastech výtvarného a hudebního umění. Grafika, kresba, malba, intermediální umění, tvůrčí fotografie a sochařství naplňují umění výtvarná, hra na nástroje a zpěv dává příležitost talentům v oblasti hudebního umění.

Existuje mnoho důvodů pro studium v každém věku

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Univerzita vytváří podmínky, aby řadu oborů mohli studovat také studenti se specifickými potřebami. Činnosti s tím spojené koordinuje Centrum Pyramida. Je s to zabezpečit optimální podmínky a podpůrná opatření pro efektivní zvládnutí nároků přijímacího řízení i celého studia.

Co to znamená pro budoucí čerstvé absolventy gymnázií a středních škol, pro ty, kdo chtějí změnit směr svého životního putování, pro ty, kdo si potřebují prohloubit znalosti, aby získali nebo si udrželi vysněné zaměstnání? 

Znamená to vybrat si z nabídky bakalářských, navazujících magisterských, dlouhých magisterských, doktorských programů. Nejjednodušší cestou jsou webové stránky www.osu.cz, kde si v záložce Přijímací řízení vyberete Nabízené obory. Zadáte klíčová slova, vyberete stupeň vzdělávání a potom už si můžete nabízené obory prohlížet, přemýšlet nad celým obsahem studijního oboru, zvažovat podmínky přijímacího řízení a podat elektronickou přihlášku. 

Stačí zadat fakultu, vybrat si z aktuálních oborů, podat elektronickou přihlášku a do 28. 2. 2015 zaplatit poplatek za přijímací řízení. Potom už zbývá jen úspěšně vykonat přijímací zkoušku a STÁT SE STUDENTEM JEDNÉ Z FAKULT OSTRAVSKÉ UNIVERZITY!

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Soutěž o pátého inovačního oskara je v plném proudu.
Soutěž o pátého inovačního oskara je v plném proudu

Až do 15. září se malé a střední firmy mohou přihlašovat do soutěže Inovační firma Moravskoslezského kraje, kterou 28. března oficiálně vyhlásil...  celý článek

Tradice se v Těšínském Slezsku předávají s láskou z generace na generaci.
Tradice se v Těšínském Slezsku předávají s láskou z generace na generaci

Láká vás odhalit tajemství lidových tradic, původ vzniku jedinečného folklóru a životní styl místních „Gorolů“? Vyrazte do turistické oblasti Těšínské Slezsko...  celý článek

Zaměstnanci společnosti DEZA se zapojili do soutěže Do práce na kole.
Zaměstnanci společnosti DEZA se zapojili do soutěže Do práce na kole

Jednatřicet květnových dní bylo ve společnosti DEZA, a.s. ve znamení nemotorových dopravních prostředků. Již třetí rok v řadě vyměnili zaměstnanci společnosti...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.