Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zemědělství efektivně: senážní vozy a secí stroje ulehčí práci na poli

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nač investovat prostředky do úmorné práce, když celé tajemství efektivity tkví v kvalitním vybavení? Pokud se tím řídíte, mohly by vás zajímat nové zemědělské stroje Pöttinger - secí stroj TERRASEM C9 a produktová řada senážních vozů JUMBO.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

A. Pöttinger, spol. s r.o | foto: A. Pöttinger, spol. s r.o

Společnost Pöttinger působí na evropském trhu zemědělské techniky již dlouhých 139 let a prodává široký sortiment zemědělské techniky - zemědělské stroje na sklizeň píce (diskové žací stroje, obraceče, shrnovače, samosběrací vozy, lisy a ovíječky) i techniku určenou ke zpracovávání půdy a setí - pluhy, kypřiče, rotační brány a mnoho dalšího.

Velkoobjemové senážní vozy JUMBO

Úspěch slaví například řada senážních vozů JUMBO a JUMBO combiline. Obsahuje inovativní systém AUTOCUT, jenž vyřešil údržbu řezacích nožů. Obsluha u ovládacího panelu stroje JUMBO nastaví pouze přítlak na nůž a počet cyklů, stisknutím klávesy se nože přebrousí. Po necelých čtyřech minutách je celé ústrojí připraveno k další práci.

A. Pöttinger, spol. s r.o - senážní vůz Jumbo

Senážní vozy JUMBO jsou navrženy pro co nejefektivnější chod a kvalitu senáže, ta je špičková. Úspora pracovních sil je 80 %, nafty 50 %. Celkové náklady klesnou téměř o 60 %. Informace vyplývají ze zahraničních výzkumů.

Pöttinger nabízí kvalitní zemědělské stroje, třeba secí stroj TERRASEM C9

Další novinkou na trhu je hydraulicky sklopný secí stroj pro rychlé zakládání porostů do mulče - TERRASEM C9. Existuje několik verzí tohoto secího stroje, přičemž každá je specifická svými technickými parametry. TERRASEM R3 a R4 mají pevný rám a disponují pracovním záběrem 3 a 4 metry. Hydraulicky sklopné C4, C6, C8 a C9 dokážou obstarat záběr 4, 6, 8 a 9 metrů.

A. Pöttinger, spol. s r.o  - TERRASEM C9

TERRASEM C9 je prozatím nejmohutnějším strojem této výrobní série. Pro co nejkvalitnější přípravu seťového lůžka a uložení osiva je stroj vybaven sedmi řadami pracovních orgánů s možností příčného i podélného kopírování nerovností. Diskové brány je možné přestavit dle typu půdy či pracovní hloubky a jejich konstrukce je zcela bezúržbová. Stroj TERRASEM C9 jednoduše zajistí hladký průběh výsevu osiva do půdy i s finálními úpravami povrchu po zasetí. Zemědělské stroje Pöttinger Vám ulehčí práci na poli.

Mezinárodní den Pöttinger

Pöttinger dnes udává směr v oblasti zemědělské techniky a nabízí kvalitní zemědělské  stroje. S veškerými novinkami této rakouské společnosti se mohli seznámit odborníci i obchodní partneři na Mezinárodním dni Pöttinger, jenž se konal na začátku září 2010 v sídle společnosti - Grieskirchenu.

Sešla se zde celá řada lidí, kteří spolu diskutovali nejen nad současnými trendy, ale taktéž nad vyhlídkami do budoucnosti tohoto odvětví. V komplexu firmy bylo vystaveno mnoho strojů značky Pöttinger - např. secí stroje TERRASEM C6 a C8, otočný pluh SERVO 6.50, žací kombinace NOVACAT X8 collector, shrnovač TOP 972 C s-line nebo senážní vozy JUMBO.

Součástí Mezinárodního dne jsou nejen teoretické přednášky, nýbrž i ukázky strojů v praxi. V neposlední řadě návštěvníci nahlédli do výrobní linky, kde mohli sami usoudit, že Pöttinger sází na inovativní výrobní postupy a mnoho návštěvníků si nenechalo ujít exkurzi do Technologického a inovačního centra, odkud pochází drtivá část nejnovějších trendů v zemědělské technice.

Přijďte se podívat na kvalitní zemědělské stroje, více informací naleznete na www.pottinger.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Barbora Schelová, Human Resources Director společnosti Robert Bosch
Firma Robert Bosch je atraktivním zaměstnavatelem. Jak toho dosáhla?

Robert Bosch v Českých Budějovicích je největší průmyslovou firmou na jihu Čech. Její obrat rostl v minulých letech v dvojciferných číslech. A stejně tak počet...  celý článek

V České republice hrozí z firem úniky osobních údajů.
V České republice hrozí z firem úniky osobních údajů

Téma ochrany osobních údajů nabývá poslední dobou na síle díky do značné míry revoluční legislativě EU, která zvýší ochranu osobních údajů občanů.  celý článek

Na Hrad kandiduje jediná žena. Ve hře Prezident 21 z žen vede Němcová.
Na Hrad kandiduje jediná žena. Ve hře Prezident 21 z žen vede Němcová

Do občanské hry Prezident 21 byly navrženy desítky žen. Do první padesátky se probojovaly například Eliška Wagnerová, Zuzana Roithová či Lenka Bradáčová....  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.