Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zahrajte si při třídění odpadu v Karviné unikátní hru o ceny

Komerční sdělení   11:02aktualizováno  11:02
Chystáte se v nejbližších dnech třídit odpady do barevných kontejnerů v Karviné? Pak můžete v unikátní hře HLEDÁNÍ KONTÍKŮ vyhrát jeden z několika stovek dárků nebo některou z deseti hlavních cen. Cílem hry je pobavit nejen děti i dospělé, ale především podpořit třídění odpadů ve městě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hledání kontíků | foto: MamiArt s.r.o.

Hra Hledání Kontíků startuje v pondělí 7. listopadu, kdy bude na barevné kontejnery v Karviné určené na třídění plastů, papíru a skla vylepena první část z celkem 750 samolepek Kontíků. Druhou část samolepek najdou obyvatelé Karviné na barevných kontejnerech v týdnu od 14. listopadu. Úkolem soutěžících je najít alespoň dvě samolepky s Kontíkem, přelepit je do hrací karty a odevzdat ji osobně nebo odeslat poštou na Magistrát města Karviné.

Hrací kartu najdou obyvatelé Karviné na začátku listopadu ve svých poštovních schránkách, nebo si ji mohou vystřihnout z listopadového Zpravodaje, popřípadě vytisknout z jeho elektronické verze. Ta je volně ke stažení na internetových stránkách www.karvina.cz. O tom, že Kontíci byli v daný den na barevné kontejnery ve městě vylepeni, se lidé aktuálně dozví z vysílání Rádia Čas a Hitrádia Orion.

Hledání kontíků

Hledání kontíků

O co se hraje? Každý, kdo odevzdá hrací kartu se dvěma vylepenými Kontíky osobně na jedné ze dvou podatelen karvinského magistrátu, získá ihned jeden ze dvou originálních recyklovaných dárků.

Navíc, 23. listopadu bude ze všech odevzdaných hracích karet vylosováno deset výherců, kteří během farmářských trhů 14. prosince převezmou hodnotnou hlavní cenu, designový koš na třídění odpadů v hodnotě tři tisíce korun. Výherci budou vyhlášeni v prosincovém čísle Karvinského Zpravodaje, na webu města a budou kontaktováni.

„Chceme touto netradiční soutěží navázat na úspěšné kampaně na podporu třídění odpadů, které realizujeme v předvánočním období již od roku 2013. Nápad na hru Hledání Kontíků vznikl díky jinému světovému fenoménu, a to hledání Pokémonů. Rozdíl v obou hrách spočívá v tom, že samolepky Kontíků najdou lidé v ulicích města při třídění odpadů a nepotřebují k tomu chytrý telefon. Věřím, že malí i velcí občané Karviné ocení náš neobvyklý způsob motivace k třídění odpadů a zapojí se do unikátní hry,“ nabádá vedoucí odboru majetkového Helena Bogoczová.

Hledání kontíků

Hledání kontíků

Jak hrát hledání kontíků?

1. Vezměte si z poštovní schránky hrací kartu, popřípadě ji vystřihněte ze Zpravodaje

2. Najděte na barevných kontejnerech v Karviné dvě snadno odlepitelné samolepky s Kontíky

3. Přelepte je do hrací karty a odneste nebo zašlete na podatelny Magistrátu města Karviné

4. Pokud je přinesete osobně, získáte ihned jeden ze dvou recyklovaných dárků

5. Každý soutěžící bude zařazen do slosování o deset hodnotných cen, designových košů na třídění

6. Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena na hracích kartách.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Moravskoslezský kraj připravuje půdu budoucím umělcům
Moravskoslezský kraj připravuje půdu budoucím umělcům

Moravskoslezský kraj dal české populární hudbě Marií Rottrovou, Heidi Janků i nedávno zesnulou Věru Špinarovou. Působí v něm Janáčkova filharmonie a v oblasti...  celý článek

Zaměstnanci společnosti DEZA se zapojili do soutěže Do práce na kole.
Zaměstnanci společnosti DEZA se zapojili do soutěže Do práce na kole

Jednatřicet květnových dní bylo ve společnosti DEZA, a.s. ve znamení nemotorových dopravních prostředků. Již třetí rok v řadě vyměnili zaměstnanci společnosti...  celý článek

Hradec nad Moravicí je místem, kde Ludwig van Beethoven překvapí i dnes.
Hradec nad Moravicí je místem, kde Ludwig van Beethoven překvapí i dnes

To se tak procházíte zámeckým parkem v Hradci nad Moravicí a nedaleko obrovité Bílé věže se ozve skladba Pro Elišku od Ludwiga van Beethovena. Hudba se line z...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.