Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte poslední dotace z EU

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dne 20. 2. 2013 byla vyhlášena poslední výzva do programu Inovace. Dotace z EU, kterou si podnikatelé rozdělí, bude ve výši 2,4 miliard korun.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Využijte poslední dotace z EU

Pravděpodobně již poslední výzva Operačního programu Podnikání a inovace byla vyhlášena dne 20. února 2013.

Podniky, které uvádějí do výroby či na trh nově vyvinuté/ inovované výrobky nebo zavádějí inovovaný proces, tak mohou v rámci jednoho projektu získat dotace z EU ve výši až 75 mil. Kč. Projekt však musí být realizován mimo území hlavního města Prahy.

Podnikatelé v této výzvě mohou získat dotace z EU například na:

  • nákup technologií pro VaV a výrobu inovovaných produktů
  • nákup SW, licencí a duševního vlastnictví
  • stavební aktivity a rekonstrukce související s projektem
  • provozní náklady projektu (pro malé a střední podniky)
Využijte poslední dotace z EU

Poslední dotace z EU pro malé, střední i velké podniky

Dotace z EU mohou v této výzvě programu Inovace čerpat přednostně malé a střední podniky, pro něž je rezervováno 75 % alokovaných finančních prostředků. Velké podniky by však neměly na tuto výzvu zanevřít, v případě, že zájem ze strany MSP nebude tak velký, bude zbývající část finančních prostředků uvolněna i pro ně.

Příjem registračních žádostí do programu Inovace bude probíhat od 8. 3. 2013 do 22. 3. 2013. Přesné parametry aktuální a zřejmě již poslední výzvy v tomto dotačním období naleznete na webových stránkách www.enovation.cz.

"Tato výzva má velmi, velmi krátkou lhůtu pro předkládání registračních žádostí, s přípravami projektu by tedy potencionální zájemci neměli otálet," radí Jiří Kvíz, specialista na dotace pro výzkum a vývoj ve společnosti eNovation s.r.o. a dodává: "Mnohdy je také vhodné zkonzultovat Váš projektový záměr s odborníky z poradenských společností. Zkušení projektoví manažeři dokáží posoudit relevantnost projektu již v rámci první konzultace, která probíhá většinou zdarma."

Využijte poslední dotace z EU

Žádáte o dotace z EU poprvé?

Pomoc profesionální poradenské společnosti je také vhodné využít, jestliže žádáte o dotace z EU poprvé. Poradenská společnost eNovation s.r.o. zprostředkuje celou řadu nutných úkonů vedoucích k úspěšnému podání projektu, což je prvním krůčkem k reálnému čerpání finanční podpory ze zdrojů EU.

Kromě zprostředkování žádosti o dotaci společnost eNovation nabízí také následný servis při čerpání dotací či pravidelné bezplatné semináře zaměřené na aktuální možnosti veřejné podpory.

Pro konzultaci vašeho projektového záměru volejte zdarma dotační linku
800 190 163
.

Autor:

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že půjčku můžete vyřídit kompletně on-line?

Další rady k nezaplacení

Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.