Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výroba menstruačních vložek a tamponu formou PRIVATE LABEL

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Firma FIDE je výrobní firmou v oblasti hygieny pro ženy. Nosným výrobním programem je výroba menstruačních vložek v celé šíři současného sortimentu. Paralelně s tímto se firma zabývá vatovým programem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

FIDE s.r.o. - veletrh | foto: FIDE s.r.o.

Filosofií FIDE je nabídnout zákazníkovi výrobky nejvyšší kvality, ale za přijatelnější ceny než od významných světových výrobců a dále nabídnout zákazníkovi výrobky přesně dle jeho požadavku pod obchodní značkou zákazníka (private label).

Výhodnost PRIVATE LABEL

Firma Fide jako výrobce je majitelem vysokoproduktivních technologií, odpovídá za vysoký stupeň kvality a nepřetržitý proces inovací na technologii, na výrobcích a nákupu surovin. Dokonalé technické zvládnutí výroby a konkurenceschopnost v nabídce moderních výrobků je její know-how.

Kupující (Vaše firma) zná všechna specifika Vašeho trhu, má svůj image případně svoji zavedenou značku a svůj segment trhu, který žádá od značky odpovídající standard kvality. Při formě spolupráce PRIVATE LABEL kupující rozšíří rychle svůj sortiment výrobků bez nutnosti velkých investičních nákladů, které jsou spjaty s pořízením nové technologie jejím rozběhem a provozováním výroby.

FIDE s.r.o.

Základní forma spolupráce PRIVATE LABEL


Druhy výrobků
Kupující si vybere z výrobního sortimentu firmy FIDE takové výrobky, nebo výrobek, u kterých předpokládá na základě svých zkušeností ve svém regionu vysoký stupeň úspěšnosti prodeje a výhodné začlenění výrobku do jeho prodejního sortimentu.

V případě zájmu kupujícího o individualitu výrobku je možné na základě požadavku provést technologické nebo materiálové změny a na tento výrobek stanovit individuální cenovou kalkulaci.

Jakost výrobků
V závislosti na kvalitě sortimentu vložek (jejich rozměrů, hmotnosti, druhu a použitých surovinách) se mění i cena. V současné době se v oblastech střední a východní Evropy ve stále větší míře uplatňuje do popředí jakost výrobku a na druhém místě cena.

Vstupní suroviny
Základem kvality výrobků jsou kvalitní vstupní suroviny. Firma FIDE pod vlastními značkami vyrábí pouze z nejkvalitnějších surovin od renomovaných dodavatelů.

V případě zájmu zákazníka, který požaduje výrobky s vlastní specifikací surovin (jiná šíře silikonové pásky, barva PE fólie, rozdílná hmotnost netkaného textilu, různé druhy povrchů ...... apod,) provede výrobu zkušební série a po její vyhodnocení může být zahájena vlastní výroba.

FIDE s.r.o. - výroba

Výroba
Výroba pracuje na základě smlouvy ve které jsou obsaženy veškeré surovinové a geometrické specifikace na výrobky, které jsou realizovány pod značkou kupujícího. Obaly pro výrobky jsou jedinou surovinou, která je ve skladu firmy FIDE evidována jako majetek kupujícího. Na vyžádání kupujícího je mu sdělen zůstatkový stav.

Kontakt

FIDE s.r.o.
Brtnice 35
PSČ 588 32
p.o.box 3
Czech Republic
Tel: +420 567 216 390
Fax: +420 567 216 384
Email: fide@fide.cz
www.fide.cz

Obaly a desigen:

  • Kupující předloží návrh svého designu a obchodní značky, případně logo.
  • Doporučené software pro MAC - FREEHAND, ADOB PHOTOSHOP, ILUSTRATOR
  • Firma Fide zabezpečí výrobu obalů na základě samostatného kontraktu.
  • Po ukončení grafických prací předá firma FIDE kupujícímu návrhy obalů k
    odsouhlasení a případné korektuře před zadáním do výroby.
  • Výroba obalů bude zahájena po úhradě zálohové faktury na obaly.
  • Termín výroby obalů činí cca 31 dnů po odsouhlasení grafiky.
  • Cena obalů vzrůstá a závisí na počtu barev a zvětšování rozměrů.

Orientační ceny obalů – od 20 do 25 euro/1000 ks obalů.

Cena za grafické práce - 240 euro za každou barva a druh obalů.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Velké a tradiční energetické společnosti se vymezují vůči nepoctivým hráčům
Tradiční energetické společnosti se vymezují vůči nepoctivým hráčům

Energetické společnosti musejí být dnes mnohem aktivnější, protože zákazník je stále náročnější. Řada hráčů na trhu si ale plete obchodní aktivity s...  celý článek

Jakub Molnár společně se svojí ženou Jitkou stojí za celým nápadem Fit-day...
Olomoucká snídaně dobývá svět

Manželé Molnárovi z Olomouce chtěli žít zdravým životním stylem, ale nabídka proteinových smoothie neexistovala. Začali si proto sami vyrábět svačinky bez...  celý článek

Vinylová podlaha Thermofix – Dub chocolade
Podlaha pro rychlou a snadnou údržbu

Podlahy v domácnosti často čelí vysoké zátěži. Hledáte takovou, u které se nemusíte bát rozlitého pití nebo že vám ji poškrábe domácí mazlíček či dítě při...  celý článek

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám
Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Jak se jiné ženy postavily k nevěře a co jim pomohlo.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.