Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vydejte se do východního Tyrolska

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Nahoře vrcholky hor, dole překrásná údolí a tradiční horské vesnice. S Grossglocknerem a Lienzskými Dolomity může východní Tyrolsko nabídnout nejvyšší a nejvýraznější hory v Rakousku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Východní Tyrolsko | foto: Tyrolsko.cz

Jako outdoorový sportovec přitom člověk nemusí nutně prahnout po nejvyšších vrcholech. Mnozí dávají přednost pobytu v údolí a nechají na sebe působit kulisu hor z dálky.

Nejlepším příkladem je nově navržená okružní trasa údolím v Kalsu nebo trasa přírodních sil k vodopádům Umbalfälle v Prägarten na úpatí Großvenediger v Národním parku Vysoké Taury.

O patro výše, v Defreggentalu, můžete zažít outdoorový sport superlativů. Podél největšího borového lesa vede cesta k loveckým chatám - nejstarším v Rakousku.

Stačí následovat hlas srdce: Vynikající turistickou trasou je „Trasa srdcového esa“ ve Villgratentalu. Název je odvozen od toho, že 50 vrcholů, které údolí obklopují, tvoří při pohledu shora tvar srdce. Jinak je ale atmosféra v Hochpustertalu spíše rodinná: velmi dobře se tady dokáží přizpůsobit často různým potřebám malých i velkých členů rodiny.

Typický pro východní Tyrolsko je konečně také kontrast mezi původní přírodou a městským životním stylem: Slunné město Lienz zve k příjemným procházkám středověkými uličkami, k nakupování v buticích nebo k večeři ve vybraných gurmetských restaurantech. Příroda čeká v podobě turistiky u Zettersfeldu nebo horolezeckých či bikerských túr v romantických Lienzských Dolomitech přímo přede dveřmi. Takové mají hory být.

Východní Tyrolsko

Nabídka: Východní Tyrolsko aktivní

Nejvyšší a nejmohutnější hory v Rakousku vytváří ve východním Tyrolsku pověstnou kulisu: vrcholy majestátně trůnící nad překrásnými vysokohorskými údolími, Virgental s divokou soutěskou Iselschlucht, nedotčené údolí Defereggental, tradiční Villgratental nebo kouzelná postranní údolí Kalsu.

Kdo poznává outdoorové světy východního Tyrolska, nemusí nutně pokořit každý vrchol. Mnohým stačí mít horské masívy v zorném poli a nechávat se okouzlit mohutným panoramatem. Při příjemné rekreační turistice nebo cykloturistice údolím podél hučících potoků, při odpočinku na voňavých loukách nebo pochutnávání si v mnoha hostincích.

Kdo chce mít celou rozmanitost východního Tyrolska „v kapse“, má k tomu ideální příležitost s kartou východního Tyrolska. Osttirol Card sdružuje totiž hned 21 výletních cílů do praktické karty. Můžete s ní po sed dní využívat sedm lanovek, čtyři koupaliště a deset dalších „přírodních a kulturních nabídek“ - a to vždy jednou denně bez dalších nákladů.

Rozhodněte se pro dovolenou ve východním Tyrolsku. Více najdete na www.osttirol.com

Autor:

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2016 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.