Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VOŠ a SPŠE Plzeň pořádá dny otevřených dveří

Komerční sdělení   5:00aktualizováno  5:00
I Vy si stále ještě myslíte, že elektrotechnika je pouze vůně kalafuny a cínu? U nás už to dávno neplatí. Téměř za vším jsou počítače. Elektrotechnický průmysl patří mezi klíčové sektory české ekonomiky. Bez energie si nelze naši civilizaci vůbec představit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VOŠ a SPŠE Plzeň

Všichni naši absolventi střední školy jsou připraveni k terciárnímu studiu technických oborů

Na oboru Elektrotechnika se u nás získávají dobré základy matematiky a výborné znalosti odborných předmětů. Absolvent je schopen se plně a okamžitě zapojit do pracovního procesu ve svém oboru jako školící technici, ve sféře využití výpočetní techniky při zpracovaní dat a při řízení technologických procesů jako operátoři a programátoři počítačů, při řízení jednoduchých procesů a při programování průmyslových automatů, při řízení a obsluze robotizovaných pracovišť, regulačních jednotek a elektronických přístrojů a zařízení, dále jako projektanti, energetici a při řízení provozu v elektrotechnických i jiných oborech. Ve 4. ročníku si žáci oboru Elektrotechnika mohou udělat zkoušky z vybraných paragrafů vyhlášky 50/1978 Sb.

VOŠ a SPŠE Plzeň

Dále nabízíme obor Technické lyceum. Kromě dalšího studia nalezne absolvent uplatnění především v oblastech, kde je nutno pracovat s osobním počítačem a jeho základním a aplikačním programovým vybavením, ale i s dalšími prostředky informačních a komunikačních technologií. Je schopen rozvíjet vlastní podnikatelské aktivity, uplatnit se  v technicko-hospodařských funkcích.

Obor Informační technologie, zaměření Správce počítačových sítí a webdesign - absolventi se uplatní zejména v oblasti návrhů a realizace hardwarových řešení odpovídajících účelů nasazení výpočetní techniky, údržby prostředků informačních technologií z hlediska hardwaru, dále v oblasti návrhů, realizace a administrace počítačových sítí, instalace a správy operačních systémů a kvalifikovaného prodeje prostředků informačních technologií, včetně odborného poradenství a podpory uživatelů. Z hlediska softwarových dovedností se mohou uplatnit jako programátoři a vývojáři uživatelských, databázových a webových řešení nebo v oblasti instalace a správy aplikačního softwaru.

VOŠ a SPŠE Plzeň

VOŠ a SPŠE Plzeň je od roku 2001 lokální akademií (LCNA) pro Cisco Networking Academy (CNA, CNAP, NetAcad). Cílem tohoto celosvětového e-learnignového programu je přispět k profesní přípravě síťových specialistů pro potřeby budování globální informační společnosti.  Kurzy CCNA Exploration lze studovat na naší škole.

Dalším zaměřením oboru Informační technologie je Informatika v ekonomice či cestovním ruchu - absolvent ovládá informační a komunikační technologie. Absolvent ovládá základy algoritmizace a programování v jazycích HTML, PHP a JAVA, aktivně ovládá instalaci a správu aplikačního softwaru, je seznámen s řadou aplikačních programů z oblasti zpracování textu, databází, počítačové grafiky, ekonomiky nebo cestovního ruchu.

Dny otevřených dveří

Zveme na dny otevřených dveří 22. a 23. 11. 2013, popř. více informací i o studiu na VOŠ naleznete na www.spse.pilsedu.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.