Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vodorovně, šikmo, zdola nahoru. S ADAPT dopravníky hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Pardubická firma ADAPT dopravníky se specializuje na výrobu dopravníků na sypké materiály. V nabídce má dopravníky šnekové, pásové, elevátory, redlery, ale také dopravníky pro zásobníky, sila a posklizňové linky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

dopravník | foto: ADAPT DOPRAVNÍKY Pardubice

Přepravit sypké materiály a je úplně jedno, jestli obilí, mouku, slad, písek, cement, krmné směsi, šroty, sypké práškové či zrnité materiály, někdy není jednoduché. Samozřejmým pomocníkem je sice dopravník, ale zvolit ten správný a navíc s jistotou top kvality je alfou a omegou rozhodnutí.

Proč hledat a nevsadit na jistotu, kterou je na českém trhu firma ADAPT dopravníky? Kvalita, flexibilita, dobré ceny, dodržování termínů, odbornost, serioznost a spolehlivost jsou devizou, na kterou firma vsadila. A správnost této firemní politiky potvrzují četné reference. A co může být víc než spokojený zákazník?

S ADAPT dopravníky nic není nemožné

Za svoje dvacetileté působení na trhu se portfolio výrobního programu rozšířilo do bohaté nabídkové palety.

Firma ADAPT vám může dodat jednotlivé vybrané dopravníky s cenově výhodnou montáží či podle požadavků je zapojit do výrobní linky.

Nebo máte možnost zvolit řešení na klíč zahrnující návrh technologie dopravy s případným projektem přes dodávku a montáž s uvedením do provozu v rozsahu od kusové dodávky strojů až po investiční akci zastřešující počítačové řízení a elektrozapojení, tzv. od A(dapt) do Z.

Obejde se tu i ten, kdo žádá kooperaci při řešení svého problému se svými pracovníky. ADAPT disponuje projektanty, kteří se mohou podílet na specifikaci zařízení na míru.

ADAPT umí i atypické konstrukční úpravy stávajících zařízení - od výroby náhradních dílů, výměny pohonů, zvýšení výkonů či jiných atypických postupů a dodávek včetně demontážních a montážních prací, zajištění projektů, dodávek a kompletace zařízení včetně uvedení do provozu.

dopravník II

Firma ADAPT dopravníky neusnula na vavřínech

Firma nabízí dopravníky na sypké materiály v široké typové nabídce - dopravníky šnekové, korečkové - elevátory, řetězové - redlery, pásové dopravníky. Ale i dopravníky pro sila a posklizňové linky. Vybírat lze z pásových, žlabových, trubkových, svislých, podavačů, kruhových rozdělovačů,  z jednosměrných i obousměrných dopravníků.

Provedení dopravníků je standardní na lehčí materiály jako obilí, krmné směsi, mouka, šroty atd. až po zesílené nebo speciální dopravníky na písek, cement, piliny, průmyslová hnojiva, chemické produkty a další. Záleží jen na potřebách klienta.

Většina strojů je schválena státní zkušebnou pro použití značky CE, k dodávkám jsou přiložena ES prohlášení o shodě, návody k obsluze a certifikát o kompletnosti a jakosti.

ADAPT dopravníky je ryze česká soukromá firma disponující vlastním kapitálem. Pro zákazníka má spolupráce okamžitě přidanou hodnotu. Kromě možnosti dlouhodobé spolupráce je to pružnost při řešení zakázky, rychlý servis v případě potřeby, dostupnost kvalitních náhradních dílů.

logo

Společnost si postupně vystavěla v Pardubicích během své existence vlastní areál s několika výrobními halami a strojním vybavením, které jí umožňuje provádět většinu výrobních činností vlastními prostředky bez externí kooperace.

Podrobné informace o firmě ADAPT dopravníky, jejím výrobním programu, jednotlivých typech dopravníků a fotky produktů i kontakty najdete na webových stránkách www.adaptdopravniky.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

E-shopů je hodně. Víte, jak obstát v konkurenci?
E-shopů je hodně. Víte, jak obstát v konkurenci?

Každý měsíc u nás vzniknou desítky e-shopů a také jich desítky zaniknou. Inspirovaly vás příběhy iDNES.cz o Pavlu Tesaříkovi, který stojí za fenoménem...  celý článek

Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?
Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?

Již čtvrtým rokem proběhl mezinárodní letní dotazník Ferratum Barometer srovnávající výdajové návyky 16 zemí Evropy a Commonwealthu. Ten je pravidelně prováděn...  celý článek

Asistenční služby jsou nezbytností. Hlavní roli hraje jejich kvalita.
Asistenční služby jsou nezbytností. Hlavní roli hraje jejich kvalita

Cestování Čechů se v posledních letech mění. Požadavek na bezpečnost v zahraničí vyvíjí tlak na cestovní kanceláře i pojišťovny. Cestovní pojištění napříč...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.