Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vedení účetnictví nikdy nebylo tak snadné!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Také se obáváte práce dlouho do noci při vyplňování daňového přiznání, jehož termín se nezadržitelně blíží? Nemusíte! Zjednodušte si vedení účetnictví pomocí uživatelsky příjemného software OPTUS.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vedení účetnictví nikdy nebylo tak snadné! | foto: Ac profin s.r.o.

Ty tam jsou doby, kdy se účetnictví vedlo na stozích papírů, ve kterých byl přes veškerý pořádek stejně zmatek a každá uzávěrka znamenala nekonečné listování a pátrání v šanonech. V dnešní době každá společnost i jednotliví živnostníci využívají účetní programy, které výrazně zjednoduší a zefektivní práci.

Účetnictví přístupné kdykoliv a kdekoliv

Jedním z těchto programů je ekonomický systém OPTUS, který již od roku 2001 vyvíjí AC ProFin, spol. s r.o., jejíž hlavní činností je vedení účetnictví pro české i zahraniční klienty. Tento software je založen na internetových databázích a svým uživatelům umožňuje ke zpracovávaným informacím přístup on-line, takže mohou účetnictví vykonávat z domova i zaměstnání bez zbytečného přenášení veškerých podkladů.

Vedení účetnictví nikdy nebylo tak snadné!

Software OPTUS svému uživateli šetří peníze a je vyvíjen se snahou o flexibilní přístup a co nejjednodušší způsob používání. Tento účetní program přináší úspory tím, že jeho uživatel nemusí mít databázový server a nemusí si pořizovat a aktualizovat software. Odpadá mu také starost o bezpečnost a integritu dat, potřebnou pomoc má zajištěnou prakticky ihned, má možnost nejrůznějších forem spolupráce při vedení agend a neomezený přístup ke službě odkudkoliv na světě.

Nenáročné a praktické

Uživatel potřebuje pouze počítač s připojením k internetu a s webovým prohlížečem podporujícím Javascript a Javu. Nároky na server jsou malé. Společnost AC ProFin nabízí různé možnosti spolupráce, služba je postavena na využití otevřených internetových technologií, podmínkou je šifrovaný přístup k datům. Zákazník může využívat jen vybranou část systému, případně zpřístupnit různé oblasti vybraným pracovníkům. Pokud využívá otevřené technologie, počet uživatel je omezen pouze výkonností použitého hardware.

Systém OPTUS pracuje v dvojjazyčné verzi, českém a anglickém jazyce, a je snadno přizpůsobitelný individuálním potřebám. Je možné jej implementovat do stávajících intranetů a podporuje distribuované databáze, což znamená, že se různé části agendy mohou nacházet na různých počítačích kdekoliv na světě a konečnému uživateli se přesto jeví jako jednotný systém.

Vedení účetnictví nikdy nebylo tak snadné!

V software OPTUS najdete knihy pohledávek, závazků, pokladní knihy, elektronické bankovnictví, smlouvy, finanční účetnictví, rozpočet, majetek, kancelář, skladové hospodářství a další speciality dle požadavků klienta.

Účetní program vám umožní snížit obtížnost některých pracovních postupů, například v oblasti fakturace, cashflow společnosti a styku s bankou. Proč tedy něco dělat složitě, když to jde jednoduše?

Společnost AC ProFin, spol. s r. o., která účetní program OPTUS vyvíjí, se zaměřuje na vedení účetnictví českým a zahraničním klientům, z nichž převážnou většinu tvoří renomované zahraniční společnosti nebo jimi vlastněné firmy působící v České a Slovenské republice.

Více informací o účetním programu OPTUS a AC ProFin, spol. s r.o. naleznete na www.acprofin.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?
Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?

Již čtvrtým rokem proběhl mezinárodní letní dotazník Ferratum Barometer srovnávající výdajové návyky 16 zemí Evropy a Commonwealthu. Ten je pravidelně prováděn...  celý článek

Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha.
Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha

TOP HOTEL Praha vás okouzlí svými pěti restauracemi, kde můžete ochutnat českou, mezinárodní i indickou kuchyni. Restaurace jsou otevřené pro hotelové hosty i...  celý článek

Praktický pohled na automatizaci procesů.
Praktický pohled na automatizaci procesů

V oblasti řízení je procesní pohled na organizaci, její aktivity a její okolí beze sporu velmi praktický. Umožňuje chápat souvislosti, oddělit důležité od...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.