Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

V Tipsportu rozdáváme 15 mega! Naskočte s námi do soutěže

7 2016
Patnáct milionů korun? To je síla! Na konci soutěže, která vypukne v pondělí 18. ledna, se budou sypat borcům z největší sázkařské komunity podíly z pořádně napěchovaného balíku. Kdo zmešká první den, ztrácí šanci na výhru. K fantastické odměně stačí prostě jen sázet. Nic víc.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pondělí 18. ledna 2016. Tento den si v kalendáři dvakrát podtrhněte. Odstartuje soutěž 15 mega, jejíž název přesně vystihuje podstatu celoroční hry. Ve hře je skutečně patnáct milionů korun na vaše sázky! Start rozhodně nepropásněte, jinak ztratíte šanci na výhru.

Vsaďte si od 18. ledna do 22. prosince 2016 každý den alespoň za 100 korun. Všichni borci, kteří to zvládnou, získají podíl z patnáctimilionového banku. Další podmínky? Žádné nejsou! Opravdu stačí jen pravidelně sázet a dodržet stokorunový limit v 340 hracích dnech.

Když projdete prvním týdnem soutěže, dostanete od pondělí 25. ledna tři žolíky. V dalším průběhu s nimi můžete vynechat až tři hrací dny a přesto nevypadnete. Sázet lze na webu, z mobilu i na pobočkách. Kolik korun vám zbývá vsadit do splnění denního limitu? Kolik máte žolíků k dispozici a jaký je podíl k aktuálnímu dni a odhadovaný finální podíl? To vše zjistíte v průběhu soutěže na našem webu.

Takže nezapomeňte. Začínáme v pondělí 18. ledna a kdo zmešká první den, ztrácí šanci na podíl z 15 mega!

Získejte podíl z 15 mega

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a naskočte do hry o 15 mega. Navíc získáte zcela zdarma 150 Kč na své první sázky a vstupní bonus 50 000 Kč.Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze