Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Česká firma MSV Liberec už dvacet let dodává kvalitní výtahy i výplně otvorů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dvacet let na trhu působí MSV Liberec s.r.o., která se zaměřuje na kompletní realizaci projektů v oblasti výtahů a zdvihacích zařízení, tedy provádí dodávky a kompletní montáž výtahů do nových nebo rekonstruovaných staveb, dále rekonstrukce, modernizace nebo opravy stávajících výtahů a zdvihacích zařízení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Už dvacet let dodává tradiční česká firma MSV Liberec s.r.o. kvalitní výtahy i výplně otvorů | foto: MSV Liberec, s.r.o.

Ryze česká firma vznikla v roce 1994 a dodnes působí bez zahraničního vlivu, účasti nebo kapitálu. Působí po celé České republice, ale má za sebou realizace projektů i v zahraničí, např. v Rumunsku, Švýcarsku či Gruzii.

Špičková kvalita služeb společnosti je podpořena i zavedením systémů managementu jakosti ISO 9001 a environmentálního managementu ISO 14001. V MSV Liberec s.r.o. dbají také na bezpečnost svých zaměstnanců, která byla zvýšena zavedením certifikovaného systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle OHSAS 18001.

Moderní jsou prosklené výplně otvorů

Divize výplní se specializuje na projekci, výrobu, montáž a servis prosklených výplní stavebních otvorů, včetně prosklených fasád a opláštění budov, jak prosklených, tak i plných. Sklo i netradiční výplně jsou trendy. Moderní architektura v současné době vyžaduje mnoho výrazových forem a každý objekt má různé požadavky na řešení výplní stavebních otvorů. Širokou možnost aplikací v moderní architektuře nabízí právě konstrukce z hliníkových a plastových profilových systémů, s použitím izolačních dvojskel a trojskel a jednoduchých skel a panelů.

Výrobním programem divize je dodávka a montáž výplní a fasád z hliníkových profilů SCHÜCO a ALUPROF MB, výplní z plastových profilů REHAU. Kování oken používá společnost od firem SCHÜCO a ROTO. Všichni dodavatelé patří k nejvýznamnějším dodavatelům těchto systémů na evropském trhu a to nejen objemem výroby, ale i dodávaným sortimentem, kvalitou a stále postupujícím vývojem těchto konstrukcí.

Využít lze systémy v mnoha konstrukcích. Ve vnějších konstrukcích u prosklených fasád, dveří, oken, posuvných systémů, zimních zahrad apod. U vnitřních konstrukcí u interiérových dveří, prosklených dělících stěn, celoskleněných příček atp. Dále u protipožárních uzávěr jako protipožární fasády, stěny a uzávěry, včetně proti kouřových. Podrobné informace o sortimentu i nabízených službách najdete na internetové adrese www.msv-lbc.cz/vyplne-otvoru/.

Samozřejmostí při dodávce vstupních dveří a stěn je kompletní sortiment příslušenství, např. samozavírače, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, zvonková tabla, schránky, panikové kování, elektrické zámky apod. pro zajištění kompletní dodávky a tím maximální spokojenosti zákazníka.

Skvělá tepelná izolace do každé domácnosti

Jedním ze špičkového druhu sortimentu plastových okenních systémů, které můžete u MSV Liberec získat, je okenní systém Euro – design 86. Má hned celou řadu efektních vlastností. Působí jako tepelná izolace domácnosti, má vysokou zvukovou izolaci, zároveň funguje jako ochrana domácnosti proti vloupání. Jeho konstrukční hloubka 86 mm umožňuje použití širokého sortimentu trojskel se všemi efektivními izolačními vlastnostmi. Vícekomorová konstrukce využívá zároveň vzduch jako vysoce účinné izolační médium. K dostání je ve velkém množství tvarů, barev, dekorů a designových křídel, a tak si můžete pořídit okna libovolně dle svého přání.

Výtahy od týmu zkušených konstruktérů

MSV Liberec s.r.o. nabízí širokou paletu osobních i nákladních výtahů, zdvihacích plošin či plošin pro handicapované. Nabízí výhradně nejmodernější technologie, myslí na bezpečnost a pohodlí uživatelů a nabízí řadu dalších výhod spojených s užíváním. Tým zkušených konstruktérů MSV Liberec s využitím odpovídající výpočetní techniky a moderních grafických programů, které umožňují i modelování ve 3D, zaručuje kvalitní a efektivní zpracování všech požadavků, i těch nejnáročnějších. Při navrhování a konstrukci výtahů se samozřejmě společnost řídí platnými českými a evropskými normami, vyráběné výtahy tak splňují všechna nařízení a zákonné předpisy. MSV Liberec se zaměřuje také rekonstrukce a modernizaci výtahů a výrobu komponentů. Ostatně vše potřebné je vlastní výroby.

Společnost nabízí také provedení vestaveb výtahových šachet formou na klíč, včetně zpracování veškerých projekčních prací, vyřízení příslušných provedení, provedení veškerých stavebních přípomocí, kolaudace, aj. Kompletní nabídku v oblasti výtahů najdete na webových stránkách www.msv-lbc.cz/vytahy.

Kvalitní práce firmy uvidíte na každém kroku

MSV Liberec má za sebou celou řadu úspěšných realizací, které můžete vidět doslova na každém rohu. Pracovníci MSV Liberec mají letité zkušenosti, o kterých nejlépe vypovídají zrealizované akce.

V Liberci například okenní interiérové konstrukce Schüco ADS 50 NI firma zajistila do interiérové stěny liberecké knihovny. Dodala interiérové požární i nepožární stěny Gymnáziu Liberec, opět šlo o okenní interiérové konstrukce Schüco ADS 50 NI a okenní protipožární konstrukce Schüco FIRESTOP II. Dřevěná okna a dveře z Europrofilů od firmy MSV Liberec jsou dále na Obřím sudu na Javorníku, kam dále liberecká společnost dodala i fasádní konstrukce Schüco FW 50+ HI a okenní konstrukce Aluprof MB 70 HI. Okenní protipožární konstrukce Aluprof MB 78 HI a okenní interiérové konstrukce Aluprof MB 45 od libereckého dodavatele mají ale například i v Astronomickém ústavu Praha, na autotosalonu VW v Liberci a jinde. Některý ze svých sytému MSV Liberec dodávala i na celou řadu dalších projektů, např. Autocentu Citröen Praha, podílela se na rekonstrukci Základní školy v Kravařích, MŠ Sídlištní Frýdlant, Obecního domu Rozstání ve Světlé pod Ještědem, panelového domu Franklinova v Liberci, ZŠ Velké Hamry, panelového domu v Žitné ulici v Liberci a na dalších místech. Realizovala i celou řadu projektů pro rodinné domy a fyzické osoby.

Přehled veškerých nabízených služeb MSV Liberec s.r.o. najdete na internetových stránkách www.msv-lbc.cz. Firma sídlí na adrese Kralická 79/11 v Liberci a své zastoupení má i v Praze a v Turnově a dohodnout si můžete i osobní schůzku. 

Autor:

Hlavní zprávy

Ekologické a inženýrské stavby, spol. s r.o., zkratka EKIS spol. s r.o. - Veronika Matoušková
Stavbyvedoucí pro pozemní stavby

Ekologické a inženýrské stavby, spol. s r.o., zkratka EKIS spol. s r.o. - Veronika Matoušková
Praha
nabízený plat: 40 000 - 45 000 Kč

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.