Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí vás stavy úzkosti a stres? HypnoX StressPro je účinná pomoc

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00
Stres je stav lidského organismu, který je akutně či dlouhodobě vystaven psychickému tlaku či fyzické zátěži, tedy působení tzv. stresorů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Brání Vám stres užívat si života? Vyzkoušejte HypnoX® StressPro® | foto: Barny´s

Čím je stres a jak ohrožuje naše zdraví? V zájmu udržení vlastní integrity se napadený organismus brání dvěma klíčovými adaptačními pochody, jejichž cílem je korigovat, vstřebat a přežít tlak, jemuž je náhle nebo dlouhodobě vystaven, respektive přenastavit se tak, aby byl schopen déletrvajícímu tlaku po co nejdelší možnou dobu vzdorovat.

Krátkodobý stres je pozitivní

Přiměřený krátkodobý stres je řazen mezi zdraví prospěšné formy zátěže, protože nutí organismus nelenit a bystře reagovat na jakoukoliv odchylku od zavedených zvyklostí.

Tento pozitivní stres nazýváme eustresem a lze jej přirovnat k nasazení štiky do rybníka plného lenivých kaprů nebo k Priessnitzově "šokové" léčbě, kdy nechával zchoulostivělé vídeňské paničky vstát v 5 hodin ráno a poslal je na boso proběhnout se na studenou orosenou louku.

Dlouhodobý stres je zdraví škodlivý

Dlouhodobý stres, respektive příliš silný stres krátkodobý, je však považován za zdraví velmi škodlivý, protože délka jeho trvání či intenzita vedou obvykle dříve či později k překročení adaptačních možností organismu a k rozvoji tzv. psychosomatických poruch a onemocnění (např. oslabení imunity, astma, nejrůznější psychické výkyvy, nepravidelnosti srdečního rytmu, svírání na hrudi, problémy s trávením, atp.).

Hovoříme o negativním stresu, tedy distresu, který lze přirovnat k doživotnímu pobytu trestance na galejích, který je vystaven každodenní zátěži, kterou nezvládá, chronickému nedostatku jídla a spánku, žijícího ve stavu naprosté bezvýchodnosti. Překročení adaptačních mechanismů organismu vede v konečném důsledku k jeho zániku.

Barny´s 1

Stres – jak se mu bránit?

Jak se lze působení distresu bránit?

Nejsmysluplnější - a současně nejkomplikovanější - formou obrany je změna životosprávy, dodržování zásad psychohygieny. Není nic jednoduššího než tuto poučku vyslovit a nic těžšího, než ji aplikovat v každodenním životě.

Proto je v současnosti velkým příslibem pomoci v těchto situacích fragment získaný z kravského mléka, odborně označovaný jako αS1 dekapeptid neboli Lactium® (účinná látka v přípravku HypnoX® StressPro®). Oproti málo účinným rostlinným extraktům ("čajům na uklidnění"), respektive účinným klasickým psychofarmakům (avšak zatíženým kaskádou nežádoucích vedlejších účinků), má celou řadu výhod:

  • Účinnost je prokázána řadou vědeckých studií
  • Je nenávykový
  • Nevyvolává ospalost či změny hmotnosti
  • Je použitelný jak při akutním, tak chronicky působícím stresu
  • Má rychlý nástup účinku, který se v čase nevyčerpává
  • Jako doplněk stravy není vázán na lékařský předpis a odpadá nutnost chodit si pro recept k lékaři

Kapsle HypnoX® StressPro® - a stres ustoupí

Představení kapslí s obsahem účinné látky Lactium® v podobě doplňku stravy HypnoX® StressPro® od společnosti BARNY´S. Od nynějška mají klienti v České republice k dispozici účinnou látku Lactium® v podobě přípravku HypnoX® StressPro®, který je dostupný v každé lékárně.

Barny´s 2

Kapsle HypnoX® StressPro® - a stres ustoupí

Jeho použití je mnohostranné. Snižuje dopady akutního i chronického stresu na lidský organismus, pomáhá zvládat situace, které nás naplňují úzkostí, obavami, trémou či strachem (létání letadlem, pracovní pohovor, úmrtí v rodině, panické reakce, stres před zkouškou apod.).

Pomáhá nám zvládat i dlouhodobou expozici zevním stresorům (redukční dieta, odvykání kouření, dlouhodobější léčba, vztahové problémy, atp.).

Brání Vám stres v běžném životě? Vyzkoušejte doplněk stravy HypnoX® StressPro®.

Přípravek lze používat jak preventivně (například 1 - 2 kapsle denně po dobu tří dnů, které předchází obávané události), tak terapeuticky, tedy jako podporu ke zvládání dlouhodobé stresující situace. Tehdy užíváme 1 kapsli 1x denně po libovolně dlouhou dobu.

Před jeho použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci nebo navštivte poradnu lékaře na www.hypnox.cz.

Autor:
Témata: Lékař, Letadlo, zdraví

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinylová podlaha Thermofix – Teak stříbrný
Podlaha v dětském pokoji musí být teplá a měkká

Hledáte nejlepší podlahu do dětského pokoje pro svou ratolest a nevíte, jaký z materiálů podlahovin zvolit? Chcete, aby vaše dítě nenachladlo od studené země a...  celý článek

Ložnice by měla být místem, kde se cítíte dobře.
Ložnice by měla být místem, kde se cítíte dobře

Ať už žijete s rodiči, nebo ve vlastním bytě, ložnice by měla být vaším útočištěm, kam si chodíte odpočinout po náročném dni. Doby, kdy v ní byly pouze šatní...  celý článek

SEO má smysl pouze dlouhodobě.
SEO má smysl pouze dlouhodobě

Mnoho lidí se domnívá, že SEO funguje jako nějaké tlačítko – stačí jej zapnout a je hotovo. To je však mylný dojem. Má-li být optimalizace pro vyhledávače...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.