Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tradiční farmářské trhy se vrátily do Stříbra

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Historické centrum města Stříbra prošlo v letech 2011 až 2013 za podpory ROP Jihozápad významnou revitalizací. Komunikace se přesunula ze středu náměstí okolo centrální plochy a omezil se zde počet parkovacích míst, což vedlo ke zklidnění dopravy a oddělila se tak pěší a dopravní zóna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Parkovat se nyní může okolo plochy náměstí. Pro zvýšení bezpečnosti je zde vybudováno více přechodů pro chodce, které slouží i jako retardéry. Obyvatelé využívají Masarykovo náměstí jako klidovou zónu a při té příležitosti mohou 11. 7. od 8 do 12 hodin navštívit letos již druhé farmářské trhy, které se zde konají. 

ROP Jihozápad

Trhy nabízejí zeleninu, ovoce, sazenice, sušené ovoce, ořechy, koření, bylinné produkty, sirupy a spoustu dalších věcí od více než dvaceti prodejců, kteří přislíbili svou účast. Od 14 hodin si přijdou na své i děti. 

Na náměstí proběhne Dětský tvořivý Workshop, kde si budou děti společně s rodiči moci zdarma vyrobit například zápichy podle vlastních představ. Od 16.30 hodin následuje vystoupení folkového zpěváka a skvělého vypravěče Vojty „Kiďáka“ Tomáška a na večer se můžete přesunout do letního kina, které je letos v Rajské zahradě místního muzea. 

ROP Jihozápad

Promítat se bude český film Klauni v hlavních rolích s Jiřím Lábusem a 

Podpora z EU

Projekt Revitalizace Masarykova náměstí v městské památkové zóně Stříbro je podpořen z Regionálního operačního programu Jihozápad.

Oldřichem Kaiserem. Město nabízí v době letních prázdnin i další program. V Jižních zahradách můžete navštívit výstavu fotografií studentů SSUPŠ Zámeček, která zde bude od 3. do 31. 7. nebo výstavu Pivovary a pivovárky na Stříbrsku a Tachovsku v místním muzeu. Degustaci piva dle starých regionálních receptur zajišťuje Restaurace a hostinský pivovar U Bizona Čižice.

ROP Jihozápad

Přidejte zkušenost se svou porodnicí na eMimino.cz
Přidejte zkušenost se svou porodnicí na eMimino.cz

pomůžete tak jiným maminkám, které mají porod před sebou.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2016 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.