Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Top firmy - VUT zabodovala v soutěži Českých 100 TOP firem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vysoké učení technické v Brně se umístilo v prestižní soutěži Českých 100 TOP firem. V oborové kategorii "Zdraví – vzdělání –humanita" se dostalo mezi sedm nejlepších institucí v ČR. Ocenění, díky němuž patří VUT mezi Top firmy, převzal 26. listopadu na slavnostním galavečeru ve Španělském sále Pražského hradu rektor školy Karel Rais.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Top firmy - VUT zabodovala v soutěži Českých 100 TOP firem | foto: VUT v Brně

Ve čtrnáctileté historii soutěže je to poprvé, co se brněnská technika na seznam Českých 100 TOP firem probojovala.

VUT na žebříčku Českých 100 TOP firem jako jediná tuzemská univerzita

Vysoké učení technické v Brně (VUT) se na žebříčku Českých 100 TOP firem umístila jako jediná tuzemská univerzita.

"Pro VUT je toto ocenění a zařazení mezi Top firmy potvrzením, že naše univerzita se vydala správnou cestou a zaujímá přední místo nejen ve sféře terciárního vzdělávání a výzkumu, ale dosahuje skvělých výsledků i v ekonomické oblasti, s čímž úzce souvisí rovněž spolupráce s průmyslem, kterou pečlivě rozvíjíme," vysvětluje o zařazení VUT mezi Top firmy Karel Rais, rektor Vysokého učení technického v Brně.

Českých 100 TOP firem - 2

Cílem soutěže Českých 100 TOP firem je ocenit české Top firmy, podniky či společnosti

Cílem soutěže Českých 100 TOP firem je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) Top firmy, podniky či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků.

Českých 100 TOP firem - 3VUT v Brně v každoročně prováděných mezinárodně respektovaných hodnoceních cca 18 000 světových univerzit organizací THES-QS World University Ranking, které pravidelně zveřejňuje časopis The Times, patří dlouhodobě mezi tři procenta nejlepších světových univerzit.

VUT - jedna z nejúspěšnějších univerzit, nedokazuje to pouze umístění v soutěži Českých 100 TOP firem

Českých 100 TOP firem - 4VUT v Brně je jednou z nejúspěšnějších českých univerzit v oblasti získávání prostředků z evropských strukturálních fondů. Doposud získalo přes 5 mld. Kč. Tyto finanční prostředky jsou určeny zejména na rozvoj vědecké infrastruktury v oblasti materiálových technologií a současně na vybudování špičkových evropských vědeckých týmů.

Silná je pozice VUT v Brně v oblasti spolupráce s průmyslem. Svědčí o tom kromě již zmíněného umístění v soutěži Českých 100 TOP firem a zařazení mezi České Top firmy i například několik zlatých medailí, které byly exponátům VUT uděleny Brněnskými veletrhy v rámci mezinárodních výstav. Aktuálně například letadlu Marabu, které vyvinul tým vědců a studentů VUT v Brně ve spolupráci s firmou Evektor.

Českých 100 TOP firem

Více informací o soutěži Českých 100 TOP firem a mnoho dalšího naleznete na www.vutbr.cz

Autor:
Témata: Letadlo

Hlavní zprávy

Další z rubriky

UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti.
UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti

Na Univerzity of New York in Prague (UNYP) se uskutečnil zatím nejúspěšnější kariérový týden. Týden kariéry - UNYP Career Week -zahrnoval řadu akcí, které...  celý článek

Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR.
Startup Enehano slaví rok: Díky nim radí umělá inteligence i v ČR

Startup Enehano Solutions slaví první narozeniny. Za úvodních 12 měsíců stihl více než některé firmy za dlouhé roky. Firma získala ocenění IBM Partner roku...  celý článek

Lékárna.cz má nové logo: tradiční kříž doplňují srdce, pilulky a náplasti.
Lékárna.cz má nové logo: tradiční kříž doplňují srdce, pilulky a náplasti

Jednička mezi internetovými lékárnami spustila zbrusu nový web a představila i nové logo. Kříž, který je tradičním symbolem lékáren, v sobě ukrývá i další...  celý článek

Rozhovor s Vítězslavem Ivičičem: Nikdo nechce číst, že je buran
Rozhovor s Vítězslavem Ivičičem: Nikdo nechce číst, že je buran

Člověk, který vybočuje nejen svým osobitým stylem, ale také svými kritickými názory.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.