Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tepelná čerpadla šetří spoustu peněz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Tepelná čerpadla patří k zařízením, která využívají nejdostupnější alternativní zdroje energie. Teplo získávají z vody, vzduchu nebo země a počáteční investice do jejich pořízení se uživatelům rychle vrátí díky nízkým nákladům na provoz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tepelná čerpadla šetří spoustu peněz | foto: Kostečka Group spol. s r. o.

Tepelná čerpadla Aquatermic ohřejí vodu i při nízkých venkovních teplotách

Tepelná čerpadla šetří spoustu peněz2

Tepelná čerpadla AQUATERMIC jsou bezpečná, pohodlná a efektivní řešení pro ohřev TUV a k ohřevu vody pro topení pomocí podlahového vytápění, radiátorů nebo fan coilů. Patří do skupiny tepelných čerpadel vzduch-voda, kdy tepelná čerpadla odebírají teplo z venkovního vzduchu a ekonomickým způsobem ho využívají pro ohřev vody na TUV a na vytápění.

Tímto způsobem může úspora dosahovat až 75 %. Díky inverterové technologii jednotka produkuje teplou vodu i při nízkých venkovních teplotách (až do –15°C).

Tepelná čerpadla AQUATERMIC se skládají ze dvou dílů: venkovní jednotky FUJI GENERAL, která obsahuje kompresor s inverterovou technologií a z vnitřní jednotky, která v sobě zahrnuje výměník , elektrokotel, oběhové čerpadlo a automatiku.

Tyto dvě části jsou mezi sebou propojeny měděným potrubím s chladivem R410A a elektrickým vedením. Venkovní inverterová jednotka umožňuje přizpůsobit výkon skutečným teplotním požadavkům a přitom spotřebovává minimální množství energie.

Tepelná čerpadla AQUATERMIC na produkci 3–5 kW tepelné energie spotřebují v průměru pouze 1 kW elektrické energie. Energetická účinnost je mnohem vyšší než u jiných systémů ohřevu vody, topný faktor dosahuje hodnot vyšších než 3 (COP > 3).

Tepelná čerpadla šetří životní prostřední i peníze

Tepelná čerpadla AQUATERMIC tedy šetří životní prostředí, navíc přináší také ekonomickou a energetickou úsporu svým uživatelům. 

Tepelná čerpadla šetří spoustu peněz1
Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Nemůžete spát? Vyměňte matraci
Nemůžete spát? Vyměňte matraci

Ač se to nezdá, nekvalitní spánek patří k nejhorším komplikacím, co vás v životě mohou potkat. Jeho nedostatek má totiž vliv na celý váš život. Přes den jste...  celý článek

Ložnice by měla být místem, kde se cítíte dobře.
Ložnice by měla být místem, kde se cítíte dobře

Ať už žijete s rodiči, nebo ve vlastním bytě, ložnice by měla být vaším útočištěm, kam si chodíte odpočinout po náročném dni. Doby, kdy v ní byly pouze šatní...  celý článek

V České republice hrozí z firem úniky osobních údajů.
V České republice hrozí z firem úniky osobních údajů

Téma ochrany osobních údajů nabývá poslední dobou na síle díky do značné míry revoluční legislativě EU, která zvýší ochranu osobních údajů občanů.  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.