Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stamiliónová investice Berendsen v České Republice zahajuje provoz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Od března 2010 zahajuje ostrý provoz průmyslová velkokapacitní prádelna firmy Berendsen v nově otevřené průmyslové zóně ve Velkých Pavlovicích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Budova Berendsen Textil Servis | foto: aje

Během 8 měsíců vyrostla na ploše 20 000 m2 moderní automatizovaná prádelna, čistírna a žehlírna oděvů pro zákazníky z České a Slovenské republiky. Do stavby, vybavení a unikátní ekologické technologie (www.berendsen.cz/zivotni-prostredi) investovala mateřská společnost 100 milionů Kč.

Investice přináší důležité vytvoření nových pracovních míst. V současné době BERENDSEN zaměstnává 80 pracovníků, kteří mohou zpracovat až 2 tuny textilií denně. Celá provozovna je stavebně připravena na další rozšíření v horizontu dvou let na cílovou kapacitu 1000 tun zpracovaných textilií ročně.

Společnost BERENDSEN je Evropská jednička na trhu v oblasti textilních služeb. Po celé Evropě zaměstnává 7 000 zaměstnanců v 10 zemích. Celkový obrat firmy BERENDSEN činil v roce 2009 5 miliard EURO. Vzhledem k poptávce po této službě ve střední Evropě vstoupila v roce 2008 na český a o rok později na slovenský trh.

Realizovaný projekt navazuje na strategii firmy (www.berendsen.cz/vize) z hlediska dlouhodobého časového horizontu, jehož cílem bylo vytvořit stabilní zázemí potřebné pro zajištění kvalitního fungování nabízených služeb.

Firma BERENDSEN nabízí Komplexní řešení (www.berendsen.cz/sluzby) v oblasti pracovních oděvů (www.berendsen.cz/pronajem-odevu) a rohoží (www.berendsen.cz/pronajem-rohozi).

Smyslem tohoto konceptu je poskytnout zákazníkům výrazné zefektivnění v oblasti správy, údržby a užívání pracovních oděvů a zvyšování úrovně čistoty prostřednictvím systému výměnných rohoží.

Logo Berendsen Textil Servis

Jednoduchá myšlenka – vynikající výsledek

BERENDSEN koncept (www.berendsen.cz/sluzba-pronajmu) je jednoduchý. Ve vztahu k zákazníkovi je vždy snahou zjišťování jeho potřeb, jaké služby v oblasti pracovních oděvů a/nebo rohoží jsou pro něj nejvýhodnější.

Převzetím odpovědnosti za servis pracovních oděvů a rohoží firmou BERENDSEN se zákazníkovi uvolní čas, prostředky a požadavky na pracovní sílu. Tyto ušetřené zdroje může lépe využít ve vlastním podnikání.

Firma BERENDSEN se vyznačuje vysokou úrovní inovace (www.berendsen.cz/hodnoty) a používáním nejnovějších technologií, jako např. čipů a on-line systému pro zabezpečení efektivního využívání služby.

Toto řešení se již stalo nedílnou součástí nabídky trhu v oblasti pracovních oděvů a rohoží a postupně si buduje svoji pozici vůči zažitým zvyklostem a konzervativnímu přístupu ze strany zákazníků. "Údaje z trhu naznačují výrazný růstový potenciál v poptávce po této službě," říká výkonný ředitel firmy Ing. Tomáš Střelský, MBA.

"Ambice firmy jdou však ještě dál a současný rozsah tohoto projektu nemusí být konečný. Lokalita Jižní Moravy nebyla vybrána náhodou. Ze strategického pohledu a dopravní obslužnosti se jevila tato oblast jako ideální pro snadnou dostupnost jak k českým, tak slovenským zákazníkům," dodává.

Více informací naleznete na stránkách www.berendsen.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

E-shopů je hodně. Víte, jak obstát v konkurenci?
E-shopů je hodně. Víte, jak obstát v konkurenci?

Každý měsíc u nás vzniknou desítky e-shopů a také jich desítky zaniknou. Inspirovaly vás příběhy iDNES.cz o Pavlu Tesaříkovi, který stojí za fenoménem...  celý článek

Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?
Jak vybírat školní potřeby pro prvňáčky?

Chystá se váš malý prvňáček poprvé do školy? Pak před vámi jako rodiči stojí důležitý úkol – pořídit mu vše potřebné od pastelek až po aktovku. Jaké školní...  celý článek

UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti.
UNYP poskytuje svým studentům nejlepší kariérní příležitosti

Na Univerzity of New York in Prague (UNYP) se uskutečnil zatím nejúspěšnější kariérový týden. Týden kariéry - UNYP Career Week -zahrnoval řadu akcí, které...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.