Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Stabilní a flexibilní firma KOVONA SYSTEM. Specialista na tváření kovů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dodávat na průmyslové trhy a zároveň vyrábět vlastní finální produkty. To jsou dva základní pilíře, díky kterým je společnost KOVONA SYSTEM, a.s. z Českého Těšína stabilní a rychle rostoucí společností Severomoravského kraje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Specialista na tváření kovů | foto: KOVONA SYSTEM, a. s.

Díky flexibilitě a otevřené komunikaci uvnitř společnosti, ale i navenek se zákazníky, je KOVONA SYSTEM stabilním partnerem pro své dodavatele a zároveň také spolehlivým zaměstnavatelem pro zaměstnance.

Výrobní aktivity společnosti KOVONA SYSTEM lze rozdělit na tyto hlavní divize: Subdodávky na průmyslové trhy, výroba otevřených profilů metodou válcování za studena, výroba policových regálů celokovových případně s dřevotřískovou deskou a nově vznikající divize Automotive, zejména lisování.

Společnost také nabízí služby v oblasti podélného a příčného dělení mateřských svitků a zakázkové kovovýroby. Každá z výše uvedených oblastí má jedno společné a to je tváření kovů za studena.

Specialista na tváření kovů

V oblasti válcování otevřených profilů se společnost KOVONA SYSTEM soustřeďuje zejména na výrobu speciálních zakázkových profilů, u které je kladen velký důraz na flexibilitu technické stránky, rychlosti dodávky a splnění požadavků zákazníka. Cílem je sloučit dostupnou technologii a náročné požadavky zákazníků. U otevřených profilů nabízí společnost KOVONA SYSTEM široké možnosti jejich finalizace, k základním patří dělení na přesnou délku včetně řezání konců pod úhlem, včleněné i dodatečné děrování profilů a povrchová úprava lakováním nebo žárovým zinkem.

Oblast výroby regálů je na dnešním konkurenčním trhu velmi náročná, ale díky unifikaci portfolia, kde je kladen důraz také na snižování cen vstupních materiálů je společnost hráčem na trhu, který má v této oblasti rozhodně co říci.

V nedávné době byl spuštěn e-shop www.e-regal.cz se zaměřením na přímý prodej v ČR a SR. KOVONA SYSTEM se však soustředí i na exportní aktivity. V současné době tvoří export regálů zhruba 75 % celkové produkce této oblasti.

Možná zrovna teď sedíte na židli od společnosti KOVONA SYSTEM

Vůbec nejdůležitější oblastí je momentálně průmyslový trh, kde je KOVONA SYSTEM významným subdodavatelem. Dodávat na průmyslové trhy znamená výroba komponentů a kovových částí za účelem jejich dalšího zpracování nebo výroby finálních produktů dalšími stranami.

Mezi nejdůležitější procesy zpracování pro průmyslové subdodávky patří: Tváření plechů, ohraňování plechů, laserové řezání a vyřezávání, děrování, odporové a obloukové svařování, válcování profilů za studena, dělení trubek a profilů, bezdeformační ohýbání trubek a profilů a povrchová úprava práškovými barvami, galvanickým pokovením či žárovým zinkem. Může se tedy stát, že sedíte na židli, jejíž kovové části byly vyrobeny ve společnosti KOVONA SYSTEM a ani o tom nevíte...

Specialista na tváření kovů

Zakázková kovovýroba je společně se sub-dodávkami do oblasti automotive momentálně hlavním obchodním zaměřením společnosti. Zde je KOVONA SYSTEM schopna nabídnout nejen výrobu samotnou, ale také optimalizaci z hlediska úspory materiálu a tímto i prostředků zákazníkovi.

Jednoznačnou výhodou společnosti KOVONA SYSTEM jsou relativně nízké náklady vstupního materiálu pro výrobu. Díky technologii podélného dělení mateřských svitků jsou zde schopni důležité procesy výroby zastřešit svépomocí, aniž by do nich vstupovali další subdodavatelé. Tuto technologii pro dělení svitků, ať už příčné nebo podélné, nabízí společnost také jako komerční službu svým zákazníkům.

Konkurenceschopnost a vysoká kvalita dodávek

Dynamický růst společnosti KOVONA SYSTEM má hned několik důvodů. Prvním z nich je široké zaměření společnosti, rozložení obchodních a výrobních aktivit a následná eliminace závislosti na několika klíčových zákaznících. Věříme, že k neustálému růstu společnosti přispěje také restrukturalizace a "omlazení" managementu, které proběhlo začátkem roku 2012.

Klíčovým cílem, na který se společnost zaměřuje, je bezesporu konkurenceschopnost a zajištění vysoké kvality dodávek, což je dlouhodobá investice do budoucnosti, díky které získává KOVONA SYSTEM stále nové a nové zákazníky.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Nákup bezpečnostních dveří: Co všechno brát v potaz?
Nákup bezpečnostních dveří: Co všechno brát v potaz?

Současná doba je bohužel značně nejistá. Na mysli máme jak příchod nelegálních migrantů směrem do střední Evropy, tak i kriminalitu všeobecně. I proto se...  celý článek

K hrnčířskému kruhu Jana Vítka přivedla touha dělat něco hmatatelného.
K hrnčířskému kruhu Jana Vítka přivedla touha dělat něco hmatatelného

Hrnčíř Jan Vítek žije v Myslkovicích u Tábora na jihu Čech. V kouzelném vesnickém domku s travnatým dvorem a velkou hrnčířskou dílnou vznikají stovky kusů...  celý článek

Vždy třpytivě čistá a báječně teplá voda v bazénu – to nejsou žádná kouzla
Vždy třpytivě čistá a báječně teplá voda v bazénu? To nejsou žádná kouzla

Bazénová sezóna je v plném proudu. Abyste si ji užili se svými nejbližšími naplno a s rozkoší, poskytneme vám několik rad. Jednoduše proto, abyste se...  celý článek

Letní úklid podle Marie Kondo
Letní úklid podle Marie Kondo

Nechte si věci, co dělají radost.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.