Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sportovní kino láká majitele hospod na atraktivní fotbalové přenosy

1 2015
Důvodem rostoucího zájmu o Sportovní kino jsou především živé přenosy zápasů Synot ligy, Champions League a Premier League. Ty lze sledovat jen na stanici O2 Sport, kterou Sportovní kino exkluzivně nabízí. Podle provozovatelů Sportovní kino přilákalo větší počet hostů zejména během atraktivních fotbalových zápasů.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt Staropramenu a O2 TV s názvem „Sportovní kino“ si dal za cíl pomoci majitelům hospod, restaurací a barů zvýšit návštěvnost jejich provozoven a tím zvýšit i výtoč piva. Jak se ukazuje v průběhu všech důležitých sportovních událostí, Češi jsou velcí sportovní fanoušci. A proč fandit doma, když je to o moc zábavnější v oblíbené hospodě s přáteli a u dobrého piva?

Sportovní kino nabízí provozovatelům restauračních zařízení instalaci televizního kanálu O2 Sport s nabídkou exkluzivních sportovních přenosů, které na jiných televizních stanicích nenajdou: nejlepší zápas z každého kola Synot ligy, 15 zápasů Champions League z každého kola, 5 zápasů z každého kola Premier League, zápasy vybraných turnajů ATP a WTA a další atraktivní sportovní přenosy.

Nabídka Sportovního kina navíc obsahuje možnost zviditelnění dané provozovny v jejím okolí, propagaci sledování O2 Sport i jednotlivých sportovních přenosů, případně i osobní oslovování štamgastů ze sousedství prostřednictvím textových zpráv.

„Hospodští, kteří odebírají naše pivo, tak získají nejen atraktivní program pro své hosty a zajímavý marketingový balíček na jeho zviditelnění, ale i legální obsah k veřejné produkci v provozovně,“ vysvětluje Jan Matějů, ředitel oddělení rozvoje obchodu společnosti Pivovary Staropramen a dodává: „Nabídka platí i pro hospody, které naše pivo doposud neodebírají, pokud se zavážou k jeho odběru.“

A jak Sportovní kino funguje v praxi? Velký počet provozoven, který se pro něj rozhodl, hlásí, že Sportovní kino přilákalo větší počet hostů a zejména během atraktivních fotbalových zápasů u nich bylo plno. Někteří provozovatelé zase zmiňují, že k nim díky sportovním přenosům začali přicházet zcela noví návštěvníci.

I vaše hospoda může získat výhodu exkluzivních zápasů, které vám jiné televizní stanice nenabídnou. Pro více informací a případné objednávky navštivte stránky www.sportovnikino.cz. Najdete zde i přehled hospod a restaurací, které již Sportovní kino mají.

Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze