Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sledujte šlágr Sparta - Plzeň živě a bez zpoždění na TV Tipsport

22 2016
Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj prvních dvou týmů tabulky se odehraje v neděli od 20:00 na Letné a vy můžete přímý přenos sledovat živě a bez zpoždění na TV Tipsport.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čeká nás pořádně vyhecovaný mač. Ostré souboje se dohrávají do konce, tribuny bouří a největší sázkařská komunita žije naplno! Vychutnejte si celý zápas živě na TV Tipsport.

Sparta protáhne domácí neporazitelnost!

Sparta za sebou nemá zrovna jednoduché období, když v lize ztratila body na Slovácku a v Ďolíčku a mezitím ještě dvakrát podlehla Villarrealu. Teď se ale všechno maže. Přes 60 % tipérů totiž v nedělním šlágru věří domácím v kurzu 2,25:1.

Udělá Plzeň důležitý krok k titulu?

To, že v neděli půjde o pořádně vyhecovanou bitvu, napovídají i sázky na remízu. Pouhá dvé procenta sázejících totiž v kurzu 3,30:1 věří, že by si jeden z týmů neodnesl tři body. Viktoriány má na tiketu necelých 40 % tipérů a v analýze je podporuje i tipér Vados2, který sází na to, že Plzeň dá gól. „Sparta v posledních čtyřech ligových utkáních obdržela branku. Plzeň je druhý nejlépe skórující tým v lize. Domácím téměř celá základní obrana nehraje. Pro mě jasná volba, Plzeň skóruje!“

Sledujte šlágr na TV Tipsport!

Stejně jako na podzim i tentokrát je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze