Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sledujte šlágr Bundesligy Dortmund – Bayern živě na TV Tipsport

5 2016
Lahůdka pro všechny fotbalové fandy, bitva mezi dortmundskými vosami a bavorskou mašinou na výhry, je tady! Vsaďte si a sledujte dnes od 18:30 tradiční vrchol Bundesligy živě na TV Tipsport.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na první dvě místa v Bundeslize už nemůže žádný ze zbývajících týmů ani pomýšlet. Neotřesitelně je okupují Bayern a Dortmund. Borussia neprohrála už sedm zápasů. Naopak svěřenci kouče Guardioly si ve středu neporadili s Mohučí. Teď stojí dva nejlepší útoky Bundesligy proti sobě a vy zápas můžete v přímém přenosu sledovat na TV Tipsport!

Sázkařská komunita jde jednoznačně proti domácím!

Jak to vidí největší sázkařská komunita? Jednoznačně přihrává tři body Bayernu v kurzu 2,25:1. Přes 80 % tipérů nebere v potaz středeční prohru a věří Lewandowskému a spol. Borussia ztrácí na hosty jen pět bodů, a jak píše ve své analýze sázkař Marec11: „Jestli Dortmund chce získat titul, bude muset vyhrát. Tím pádem bude muset hru otevřít a Bayern toho podle mého využije“.

Na tiketu má šlágr Bundesligy i tipér s přezdívkou 63567373, který ve čtvrtek nad ránem poslal do Tiket arény svůj tip na víkend a nechybí v něm i tento zápas. Tipuje, že BVB dá aspoň jeden gól a jde si pro výhru 13 182 Kč. Sledujte nejočekávanější zápas víkendu v přímém přenosu na TV Tipsport dnes od 18:30.

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze