Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sledujte Australian Open na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

19 2016
Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 104. ročník Australian Open, který od začátku až po finále můžete sledovat živě na TV Tipsport.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Napínavé bitvy o první Grand Slam jsou tady! V přímých přenosech na TV Tipsport se nám představí světová tenisová špička a je se už od začátku na co dívat! Největší sázkařská komunita má o favoritech jasno a zejména v ženském pavouku očekávají tipéři velký souboj o titul.

Favoritkou totiž po dlouhé době není mašina na výhry Serena Williams, ale největší důvěře sázkařů se těší vítězka loňského Turnaje mistryň, Agnieszka Radwaňská, kterou v kurzu 20:1 favorizuje 42 % tipů. Světová jednička je pak s důvěrou sázkařů hned za ní, s kurzem 4:1 jí titul přihrává 36 % borců.

Překvapit může třeba česká naděje Karolína Plíšková! V kurzu 40:1 si jí zahrála 3 % sázkařů, a jak píše v analýze tipér borisb: „Pokud to Karolíně sedne, je schopna svým agresivním tenisem rozbít kohokoli.“ V mužské části to podle sázkařů vypadá na jízdu start – cíl pro Novaka Djokoviče. Úctyhodných 98 % tipů totiž servíruje titul pro srbského tenisového krále v kurzu 1,7:1.

Všechny hvězdy světového tenisu můžete opět sledovat v přímých přenosech na TV Tipsport, největší online sportovní televizi. Založte si ZDE účet u Tipsportu a rovnou sledujte v akci Djokoviče, Berdycha či Wawrinku. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!Nejčtenější

Jak si vánoční cukroví bez výčitek dopřát i při dietě?
Jak si vánoční cukroví bez výčitek dopřát i při dietě?

Také se těšíte na Vánoce, ale bojíte se, že zase přiberete? Pečete několik druhů cukroví, kterým zkrátka nedokážete odolat? Pojďme vánoční cukroví upéct...  celý článek

Klub cestovatelů najdete jen kousek od Národního divadla.
Fantazii se v Klubu cestovatelů meze nekladou

V multikulturní restauraci a čajovně na Masarykově nábřeží nazvané Klub cestovatelů je možné úplně vše. Můžete tu ochutnat grilovaného cvrčka, dát si v čajovně...  celý článek

Podpořte lidi z chráněné dílny – Uber vám doveze vánoční cukroví přímo domů
Podpořte lidi z chráněné dílny – Uber vám doveze vánoční cukroví přímo domů

Již dnes 8. prosince bude mít každý uživatel aplikace Uber v Praze možnost jednoduše objednat tradiční vánoční cukroví, a zároveň tak podpořit lidi se...  celý článek

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy
Vedoucí ekonomického oddělení

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy
Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze