Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Školení Excelu a Wordu si můžete přibalit i na cesty

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Dnešní společnost je vysoce mobilní a klade neustále rostoucí nároky nejen na flexibilitu, ale i na znalosti. Průběžné vzdělávání je však časově i finančně stále náročnější. Pro mnoho lidí je obtížné investovat do své budoucnosti a zvyšovat si kvalifikaci na počítačových školeních, jelikož zdlouhavé dojíždění na celodenní výuku si z časových i finančních důvodů nemohou dovolit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Investice do počítačových kurzů se vám vrátí. Ilustrační foto | foto: Profimedia.cz

Všichni však víme, jak jsou školení důležitá. Díky absolvování školení můžeme dosáhnout mnohem reprezentativnějších výsledků. Investice do počítačových kurzů se nám vrátí také díky tomu, že z dlouhodobého hlediska šetří čas a peníze, neboť nám umožňují pracovat rychleji a daleko efektivněji.

Toho jsou si vědomy i firmy a administrativní instituce. Prohlubující se celosvětová hospodářská krize však způsobuje, že jak firmy, tak úřady musí šetřit i v oblasti vzdělávání. Na trhu se snad i proto stále více prosazují inovativní řešení, která v sobě spojují výhody běžných školení, mobilního přístupu ke vzdělání a nízké ceny.

Kurzy

Příkladem může být společnost Video-office, která nabízí počítačové kurzy MS Office prostřednictvím instruktážních videí na DVD, což má řadu předností. Taková školení jsou podstatně levnější a lze je pořídit za zlomek ceny běžných kurzů, a zároveň nabízí oproti tradičním školením i mnoho výhod.

"Naši zákazníci obdrží na DVD především interaktivní výukové kurzy (tzv. video kurzy), které je v 80 lekcích provedou celým prostředím Wordu nebo Excelu," říká jednatel společnosti Čeněk Kras. "Kromě toho ale zároveň získají kompletní elektronickou učebnici, on-line podporu a v neposlední řadě také kompletní prezentaci."

Video kurzy na DVD

Jestliže nějaká investice dává smysl i v době krize, pak je to právě investice do vzdělání. "Studiem video kurzů Excelu a Wordu se absolventi vypracují na pokročilé uživatele těchto kancelářských aplikací, což se bude nejen vyjímat v životopise, ale budou schopni znalosti zúročit i v praxi, a to se odráží také na platovém ohodnocení."

Co když ale někdo nenajde dostatek času na studium celého Excelu nebo Wordu? K tomu jednatel Video-office říká: "DVD není třeba studovat od začátku do konce, ale lze ho využít jako příležitostného rádce při řešení nastalých obtíží. Naše DVD se nemusí navíc nijak instalovat, takže je vždy stačí vložit do počítače, vybrat si kapitolu a shlédnout příslušný video návod. Všichni uživatelé si dokážou sami pomoct během pěti minut, aniž by museli podstupovat to všem dobře známé martýrium pokus-omyl nebo volat příteli na telefonu." dodává Kras.nosič
A jak takové video kurzy vlastně vypadají? "To se velice těžko popisuje," směje se Kras. "Když mi někdo položí tuto otázku, vždycky ho odkážu na naše stránky, kde jsou desítky ukázek, ať se přesvědčí sám. A pokud se podíváte do obsahu, tak zjistíte, že takto můžete absolvovat kompletní školení v ceně třiceti tisíc, jen za to nezaplatíte ani desetinu ceny. V dnešní době takovému argumentu rozumí nejen jednotlivci, ale i firmy nebo úřady," dodává.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Asistenční služby jsou nezbytností. Hlavní roli hraje jejich kvalita.
Asistenční služby jsou nezbytností. Hlavní roli hraje jejich kvalita

Cestování Čechů se v posledních letech mění. Požadavek na bezpečnost v zahraničí vyvíjí tlak na cestovní kanceláře i pojišťovny. Cestovní pojištění napříč...  celý článek

Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější .
Konsolidace půjček je u lidí stále vyhledávanější

Platíte každý měsíc leasing na automobil, hypotéku, půjčku na rekonstrukci a další drobné úvěry? Přestáváte mít přehled o tom, kdy máte kterou půjčku zaplatit?...  celý článek

Praktický pohled na automatizaci procesů.
Praktický pohled na automatizaci procesů

V oblasti řízení je procesní pohled na organizaci, její aktivity a její okolí beze sporu velmi praktický. Umožňuje chápat souvislosti, oddělit důležité od...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.