Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SCHUNK Expert Days: servisní robotika prozkoumává nové horizonty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V pořadí již 8. ročník konference Expert Days on Service Robotics, pořádaný společnosti SCHUNK v německém Hausenu, představil nové robotické technologie a jejich oblasti použití.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SCHUNK Expert Days: Servisní robotika prozkoumává nové horizonty | foto: SCHUNK Intec s.r.o.

Trh servisní robotiky neustále roste. Na základě údajů mezinárodní asociace pro robotiku IFR bylo v roce 2013 prodáno kolem 21 000 servisních robotů pro profesionální aplikace v celkové hodnotě 3,6 miliardy amerických dolarů.

Nové technologie a oblasti použití, ale i inovativní obchodní modely slibují v nadcházejících letech velmi dynamický vývoj. Jakým směrem obor směřuje, nastínil již 8. ročník konference Expert Days on Service Robotics.

Na konferenci Expert Days přednášely uznávané významné osobnosti

Pod heslem“Service robotics: Probing new Horizons“ (Zkoumání nových obzorů) stály ve dnech 25. a 26. února 2015 na přední světové komunikační platformě pro aplikovanou servisní robotiku v centru pozornosti významné osobnosti především z oblasti technologie, ekonomiky, ale i politiky.

Mezi nimi Ph.D. Lijin Aryananda z Hocoma AG, která přednesla referát o roboticky podporované neurorehabilitační technice, Prof. Gordon Cheng z TU München, který představil nové možnosti taktilních senzorů a Prof. Dr. Albert Amos z Bosch Start-up GmbH, který objasnil koncepty na rozšíření servisní robotiky v zemědělství. Politický úhel pohledu na servisní robotiku představil vedoucí odboru Dr. Andreas Goerdeler z Ministerstva pro hospodářství a energetiku v Berlíně.

SCHUNK Expert Days: Servisní robotika prozkoumává nové horizonty

SCHUNK Expert Days: Servisní robotika prozkoumává nové horizonty

Roli moderátorů převzali renomovaní odborníci

Akci moderovali renomovaná výzkumná pracovnice z MIT Julie Shah a průkopník robotiky Martin Hägele, vedoucí oddělení robotických a asistenčních systémů na institutu Fraunhofer IPA ve Stuttgartu.

Firma SCHUNK Intec s.r.o. je součástí německé společnosti SCHUNK, která má obchodní zastoupení ve více než 50 zemích celého světa.

Jejím hlavním cílem je spokojený zákazník, který plní díky hlavním přednostem svých výrobků, kterými jsou kvalita bez kompromisů, kontinuální inovace, optimální cena a krátké dodací lhůty.

Více informací o Expert Days najdete na www.expertdays.schunk.com a o společnosti SCHUNK na www.cz.schunk.com.

SCHUNK Expert Days: Servisní robotika prozkoumává nové horizonty

SCHUNK Expert Days: Servisní robotika prozkoumává nové horizonty

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.
Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Po sametové revoluci dostali všichni občané České republiky možnost soukromě podnikat. V tu dobu jsme náhodou narazili v tisku na inzerát, kde již soukromá...  celý článek

Poslat balík do zahraničí není problém. A nezruinuje vás to.
Poslat balík do zahraničí není problém. A nezruinuje vás to

V době, kdy je docela běžné, že se příslušníci jedné rodiny rozprchnou po celém světě nebo se tak vzdálí jeden kamarád od druhého, jsme se naučili bleskově...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.