Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Schneider airsystems – specialista na kompresory a kondenzační sušičky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Schneider Bohemia nabízí kompletní řešení problematiky stlačeného vzduchu - kompresory, kondenzační sušičky na úpravu stlačeného vzduchu, rozvody stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí. V současné době přichází společnost Schneider s celou řadou novinek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Schneider Bohemia spol. s r.o. | foto: Schneider Bohemia spol. s r.o.

Stacionární kompresory UniMaster nabízí nejvyšší výkon při individuálním vybavení

Schneider Bohemia spol. s r.o. - kompresor UniMasterV oblasti zdroje stlačeného vzduchu - tedy kompresorů – byla změněna celá řada pístových stacionárních kompresorů UniMaster STV. Nová řada v principu vychází z osvědčeného konceptu s několika úpravami - jsou použity nové pístové agregáty, systém spínání je lépe přístupný obsluze a jsou také například lépe čitelné údaje na manometru.

Změnilo se také umístění kondenzační sušičky (pokud je součástí kompresoru). Ta bude nově místo vzadu umístěna na boku. Je tedy mnohem lépe přístupná pro údržbu, čištění a je také ihned vidět, v jakém stavu se nachází, což je velmi důležité právě pro kompresory v lakovnách. Smyslem těchto změn byla zejména lepší ekonometrie, lepší přístup a některé vylepšené technické parametry.

Šetřete energii s novými šroubovými kompresory AirMaster

Zcela zřetelná změna a očividně jiný koncept je u malých šroubových kompresorů o výkonu 4-7,5 kW. Zde byl vyvíjen a poměrně dlouho testován a vylepšován zcela nový kompresor.

Byla použita osvědčená stavba typu "compakt", kdy je šroubový blok spojen se separátorem a některými dalšími díly. To je právě pro tyto menší kompresory velmi výhodné.

V celkové konstrukci je použito velmi málo spojů a hadic, čímž se minimalizují potenciální netěsnosti v dalším provozu. Celé řešení umožnilo také velmi znatelně snížit hlučnost. Například kompresory o výkonu 4 kW mají hlučnost pouhých 62 dB(A).

Při vývoji zařízení byl zásadní důraz kladen také na celkovou údržbu a servis zařízení s přístupem ke všem dílům. I když se na první pohled zdají kompresory robustní, srdce údržbáře nebo servisního technika zajásá – tak skvělý přístup ke všem dílům kompresorů a tak snadné sejmutí krytů je na trhu skutečnou výjimkou.

Schneider Bohemia spol. s r.o. - kompresor AirMasterSamozřejmostí je, jak tomu pro kompresory Schneider ostatně bylo doposud, ovládání pomocí elektronické jednotky a ochrana částí kompresoru před hrozícím poškozením - například při malém množství oleje, špatném směru otáček apod.

Nové kompresory je možné dodávat jako samostatné stroje, nebo je umístit na vzdušník, případně vybavit také sušičkou stlačeného vzduchu. Vše je pak připraveno k okamžitému použití. Taktéž ustavení a spuštění kompresoru je velmi snadné.

Šetří energii, hospodárné, spolehlivé – nové kondenzační sušičky DK-ECO

Schneider Bohemia spol. s r.o. - kondenzační sušičkaV lakovnách je zcela jasné, že sebelepší zdroj stlačeného vzduchu není nic platný, pokud není stlačený vzduch kvalitně upraven. I pro kondenzační sušičky má společnost Schneider airsystems inovaci. Kondenzační sušičky byly zcela přepracovány, a to při využití dosavadních velmi dobrých zkušeností.

I nadále je tedy využíváno velkých výhod nerezových výměníků, u všech sušiček (tedy i těch nejmenších) jsou nově instalovány elektronické odvaděče kondenzátu. Změnila se stavba sušičky a její krytování, díky čemuž je i údržba mnohem snadnější.

Celkově tedy nové zařízení vykazuje ještě lepší parametry oproti dosavadním produktům. Navíc díky novým odvaděčům kondenzátu vykazují kondenzační sušičky zcela logicky mnohem nižší množství vodních částic ve stlačeném vzduchu.

A není jistě bez zajímavosti, že výroba kondenzačních sušiček menších výkonů byla přesunuta do ČR - do provozu společnosti Schneider Bohemia na Sulkově. Zde se kondenzační sušičky montují od léta tohoto roku. A je nutno konstatovat, že dosavadní zkušenosti s kvalitou výroby v Čechách jsou skutečně vynikající.

Více informací o produktech a prodejních akcích společnosti Schneider Bohemia naleznete na webových stránkách společnosti:  
www.schneider-bohemia.cz

Autor:

Nejčtenější

Holčička, nebo chlapeček? Stačí si vybrat! Známe recept...
Holčička, nebo chlapeček? Stačí si vybrat! Známe recept...

Plánujete pořízení miminka? Přejete si mít chlapečka, který bude pokračovatelem rodu, nebo vám tento historicky dochovány model nic neříká a toužíte po...  celý článek

Řeka Zrmanja, Chorvatsko
TOP 10 míst, kam v Evropě na vodu

S nedostatkem vhodných míst na kayaking, rafting či kánoe nebyl v Evropě nikdy problém, spíš naopak. Kdo si má z těch nekonečných možností vybrat? Sestavili...  celý článek

Vinylová podlaha Thermofix – Teak stříbrný
Podlaha v dětském pokoji musí být teplá a měkká

Hledáte nejlepší podlahu do dětského pokoje pro svou ratolest a nevíte, jaký z materiálů podlahovin zvolit? Chcete, aby vaše dítě nenachladlo od studené země a...  celý článek

Na Hrad kandiduje jediná žena. Ve hře Prezident 21 z žen vede Němcová.
Na Hrad kandiduje jediná žena. Ve hře Prezident 21 z žen vede Němcová

Do občanské hry Prezident 21 byly navrženy desítky žen. Do první padesátky se probojovaly například Eliška Wagnerová, Zuzana Roithová či Lenka Bradáčová....  celý článek

Elektromobil – auto budoucnosti?
Elektromobil – auto budoucnosti?

Počet elektromobilů na českých silnicích každoročně roste, za posledních 5 let více než patnáctinásobně. Jejich prodej navíc Česká republika, ale zdaleka nejen...  celý článek

Další z rubriky

Druhá Karlova rada: Všechno utáhnu, protože mám na víc!
Druhá Karlova rada: Všechno utáhnu, protože mám na víc

Pomysleli jste na to, že když si kupujete auto, nemusíte se vydat ze všech peněz, ale část nebo dokonce větší část si můžete nechat?   celý článek

Vyhněte se rizikům při pořizování ojetého vozu.
Vyhněte se rizikům při pořizování ojetého vozu

Na trhu ojetých vozů existuje nepřeberné množství ojetin, ze kterých si můžete vybrat. Než se vydáte pro svůj vůz, doporučujeme projít si základní desatero....  celý článek

Třetí Karlova rada: Jezdím, tedy jsem mobilní
Třetí Karlova rada: Jezdím, tedy jsem mobilní

Mobilita znamená kompletní zajištění péče o váš vůz. Pořízení vozu je teprve začátek jeho života a dobrá firma se postará o to, co je k němu potřeba.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.