Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rozpočtový program pro získání ideální optimalizace nákladů

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Pokud používáte jako rozpočtový program excelovou tabulku, pak narážíte na mnohá úskalí, nejvíce v oblasti optimalizace nákladů. Řešením může být jedinečný Rozpočtový program FiMIS.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rozpočtový program pro získání ideální optimalizace nákladů | foto: ahr

Optimalizace nákladů vám pomůže ušetřit

Dobrý rozpočtový program dokáže mnohem víc než Excel, který je pro tak zásadní operace příliš obecný. Přesto je s podivem, kolik středních a velkých podniků řídí své milionové rozpočty právě touto pracnou cestou.

Společnost je vybavená například systémem SAP, ovšem rozpočtování svých nákladových středisek řeší zpracováním a rozesíláním excelových tabulek.

K zajištění optimalizace nákladů a optimalizaci celého procesu rozpočtování je nezbytný adekvátní rozpočtový program, který zpevní finanční páteř společnosti, to znamená, že dokáže vnést pevný systém do procesu rozpočtování a zmenšit skuliny, kudy mohou finance unikat.

Rozpočtový program FiMIS umožní rovnoměrné rozložení zodpovědnosti

Technologie FiMIS také umožňuje přenesení zodpovědnosti za rozpočtování a forecastování až na nejnižší články firemní hierarchie. Velice jednoduše a efektivně zpřístupňuje všechny potřebné informace pro samostatné sestavování střediskových rozpočtů.

Dále díky propojení tohoto rozpočtového programu s centrálním ekonomickým systémem (SAP, Exact, atd..) mají vedoucí středisek k dispozici reálné finanční údaje z účetně uzavřených období (např. formou střediskové výsledovky), a to dokonce až do úrovně rozpadu na jednotlivé účetní doklady.

Ekonomický systém

Zkrácení doby pro optimalizování nákladů a sestavení rozpočtu

Velkým přínosem FiMIS rozpočtového programu je zkrácení doby sestavení rozpočtu pro nadcházející fiskální období. Toto zkrácení je tím větší, čím je větší počet středisek, na které podnik rozpočtuje. V případě tradičních technik může trvat příprava celoročního rozpočtu i měsíce.

Z toho vyplývá, že sestavování musí začít několik měsíců před ukončením aktuálního fiskálního období. Jelikož základní metodou pro sestavování nových rozpočtů je aproximace výsledků z minulého období, trpí tímto dlouhým postupem kvalita nového rozpočtu - nevíme totiž, jaké budou konečné letošní výsledky, a tak nemůžeme adekvátně optimalizovat náklady společnosti.

Návratnost tohoto rozpočtového programu

Návratnost pořízení FiMISu lze vysledovat již za první fiskální období. Současně dochází k okamžité finanční úspoře vzhledem k optimalizaci nákladů. FiMIS je prodáván za jednorázovou cenu bez ohledu na počet nákladových středisek a uživatelů.

Díky webové technologii skýtá velice snadné zavedení do firmy, cca 2 týdny i včetně školení. Rozpočtový program FiMIS je plně přizpůsobitelný podmínkám podniku! Tento software lze propojit s Vaším existujícím ekonomickým systémem, včetně exportu dat do a z Excelu.

Více informací naleznete zde:

Logo Fimis

Autor:

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že připojení na pult centrální ochrany objektu snižuje cenu pojištění domácnosti?

Další rady k nezaplacení

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém
Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako problém, jelikož se klienti v záplavě...  celý článek

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay
Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou je předčasné uvažovat o letní dovolené....  celý článek

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa
Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s nimi získáte nárok na výhodné nabídky a...  celý článek

Další nabídka

Kurzy.cz

V září se 60 miliard korun octne „na ulici“
V září se 60 miliard korun octne „na ulici“

České ministerstvo financí včera oznámilo, že v září neprodá žádné nové pokladniční poukázky a jen 16 miliard korun dlu... celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.