Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rodinné domy na klíč jsou nejsnadnější cesta k příjemnému bydlení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Máte krásný pozemek, na kterém plánujete vybudovat perfektní domov pro sebe a svou rodinu? Pak jistě stojíte před důležitým rozhodnutím, jestli jej postavit vlastníma rukama, nebo se spíše přiklonit ke kompletní dodávce stavby na klíč. Zvažte proto důkladně veškerá pro a proti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vizualizace RD Triple | foto: STAVEX Chrudim

Stavba rodinného domu svépomocí láká především představou, že naprosto vše bude podle vás a že dosáhnete finanční úspory. Vaše romantické vize ale ještě před samotným začátkem stavby narazí na úředního šimla.

Musíte si zařídit všechna potřebná povolení, sehnat mnoho řemeslníků, kteří jsou nejen šikovní, ale i spolehliví, nakoupit materiál a mnoho dalšího. Se všemi se budete muset dohodnout na konkrétních podmínkách, na termínech realizace či na zárukách. Věřte, že projektová koordinace a řízení průběhu stavby jsou časově i psychicky velmi náročné.

Samotná doba výstavby se tak může značně protáhnout, nemluvě o přidaných komplikacích při vyřizování reklamací vad a nedodělků. Oproti výstavbě rodinného domu na klíč pravděpodobně ušetříte, ale bude vás to stát mnoho energie a úsilí.

vizualizace RD Deon

vizualizace RD Deon

Rodinné domy na klíč – bydlení rychle a bez starostí

Mezi hlavní výhody domů na klíč patří úspora času a jistota kvalitně odvedené práce. Celou zakázku má na starost jedna stavební firma, která má s výstavbou rodinných domů bohaté a dlouhodobé zkušenosti. Její pracovníci vědí, jak je možné efektivně připravit projektovou dokumentaci tak, aby budoucí rodinný domek vyhovoval právě vašim potřebám.

Stavba probíhá podle předem jasně stanoveného časového harmonogramu. Termín dokončení a rozsah záruk jsou dány smluvně. Můžete také volit mezi různými stupni energetické náročnosti novostavby či uvážit instalaci rekuperační jednotky, která přináší další úspory.

Šetřit můžete i nadále. Vyberte si z pěti typizovaných rodinných domů od stavební firmy Radek Hendrych – STAVEX Chrudim a získejte domov v nízkoenergetickém standardu. Tyto jednopodlažní i dvoupodlažní stavby s různou užitnou plochou a dispozicemi splní vaše sny o dokonalém bydlení. Zvolený dům si můžete přizpůsobit svým individuálním požadavkům a přáním.

črta RD Eder

črta RD Eder

Projektová dokumentace a vyřízení stavebního povolení za 1 Kč

Stavební firma Radek Hendrych – STAVEX Chrudim má v oblasti stavebnictví více než 25 let zkušeností a zakládá si na osobním přístupu ke každému ze svých klientů. Její firemní filozofií je také kvalita, spolehlivost, komplexnost nabízených služeb a dodržování termínů.

Zajistí vše od projektové dokumentace stavby, stavebního povolení, inženýrských sítí a vlastní stavby, až po sádrokartonářské, instalatérské, topenářské, malířské a natěračské práce. Samozřejmostí je také autorizovaný odborný stavební dozor.

Navíc v případě uzavření smlouvy o dílo na dodávku vybraného rodinného domu na klíč se stavební společností STAVEX Chrudim obdržíte projektovou dokumentaci a vyřízení potřebného stavebního povolení za symbolickou 1 Kč!

Více informací o společnosti Radek Hendrych – STAVEX Chrudim a všechny její nabízené rodinné domy na klíč najdete na www.stavex.com nebo www.stavex-rodinnedomy.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.