Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Přenosy z 1. české ligy zdarma a bez zpoždění? Pouze na TV Tipsport

Sledujte všechny zápasy nejvyšší fotbalové soutěže online. | foto: Tipsport

24 2015
Začátek nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže je tady. Jedinou televizí, která letos nabídne všechny ligové zápasy a navíc bez zpoždění, je internetová TV Tipsport. Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou veškeré přenosy této televize zdarma.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

A jak je to s nabídkou ostatních televizních stanic? Ty nejatraktivnější duely každého kola budou k vidění na placeném kanálu O2 TV. Pokud budete chtít v televizi sledovat Spartu proti Plzni nebo derby Sparta – Slavia, budete si muset za sledování zaplatit.

Na internetové sportovní televizi TV Tipsport budou ale i takové zápasy pro všechny aktivní sázkaře zdarma. Stačí si založit účet u Tipsportu.

Česká televize bude na svém sportovním kanálu ČT Sport vysílat z každého kola pouze omezený počet přímých přenosů a ty největší trháky mezi nimi nebudou. Naopak kompletní porci ligových zápasů z každého kola vysílají některé zpravodajské sportovní portály. Jejich přenosy jsou ale o minutu a půl zpožděné. Pro opravdového sportovního fanouška, který si chce zápas svého oblíbeného týmu pořádně vychutnat, jsou takové přenosy samozřejmě nepoužitelné.

Sledujte všechny zápasy nejvyšší fotbalové soutěže online a skutečně „živě“ bez zpoždění na TV Tipsport. Založte si ZDE účet u Tipsportu a k registraci dostanete úplně zdarma 150 Kč na první sázky a vstupní bonus až 50 000 Kč.

 

Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze