Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Precizně vyrobená okna a jejich montáž zaručují výhodnou investici

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  15:52
Okna z kvalitních materiálů mají bezesporu zásadní vliv na komfort bydlení. Důležitý je ale důraz na jejich výrobu, zpracování a odbornou montáž. Stavona, spol. s r.o. je jedním z předních českých výrobců oken. Ta kromě ostatních předností vynikají před konkurencí i přesností výroby na +/- 0,2 mm.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firemní budova společnosti Stavona | foto: Stavona

Český výrobce oken a dveří špičkové kvality

Společnost Stavona, spol. s r.o. má na českém trhu dlouholetou tradici. Za téměř 25 let si vybudovala stabilní místo mezi předními výrobci oken, dveří a jejich příslušenství v ČR. Ke svým produktům špičkové kvality poskytuje také kompletní záruční i pozáruční servis, odbornou montáž, a samozřejmě i poradenství od profesionálů v oboru. Významnou měrou na úspěchu značky Stavona se podílejí i kvalifikovaní pracovníci, kteří poskytují klientům nadstandardní služby, spolehlivé jednání a komfort při řešení stavebních úprav při výměně či servisu oken.

Okna a dveře od firmy Stavona, spol. s r.o. pocházejí z moderně vybavených výrobních prostor, nesou značku Garance a kvality a jsou certifikovány dle ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001.

Výběr oken a jejich odborná montáž ovlivňují kvalitu bydlení

Unikátní šestihlavá svářečka. Jedinečná v ČR

Unikátní šestihlavá svářečka. Jedinečná v ČR

Při výběru nových oken je třeba mít na paměti, že paradoxně ne vždy znamená nižší cena skutečně levnější variantu. Zcela zásadní roli totiž hraje kvalita materiálu a zpracování výrobku, jakož i montáž oken od zkušeného odborníka. Neodborný zásah nebo nedokonalý produkt investici do nových oken může dokonce i znásobit, ať už je řeč o vysokých nákladech za zbytečný únik tepla, nebo nutnosti opětovné výměny oken.

Základním kritériem při výběru kvalitních oken je zvolit přímo výrobce oken, který zároveň nabízí kvalitní kování, profesionální servis a montáž. Stavona, spol. s r.o. má na kontě stovky kladných referencí a na péči o zákazníka klade vysoké nároky.

Okna Stavona s přesností na +-0,2mm a rodným listem

Společnost Stavona při výrobě oken používá pevné a tuhé profily třídy A tloušťky vnitřní stěny 3 mm od firmy Veka, která je absolutní jedničkou na trhu ve své kategorii. Jak už bylo zmíněno, okna Stavona vynikají vysokou přesností výroby, což zajišťují moderní technologické postupy a stroje řízené počítačem.

Montáž provádí vždy odborně vyškolení pracovníci společnosti Stavona

Montáž provádí vždy odborně vyškolení pracovníci společnosti Stavona

Těmito inovacemi se společnosti podařilo nejen zefektivnit výrobní proces, ale také eliminovat náklady na materiál, čas, a v neposlední řadě náročnost na síly svých pracovníků. Výsledkem jsou tedy nejen znatelné úspory, ale také precizní výrobky s vyšší životností, nižšími nároky na údržbu a pravidelný servis.

Každé okno, pocházející z dílny této společnosti, má svůj vlastní rodný list, na kterém najdete veškeré údaje včetně identifikace pro případnou výměnu skla u výrobce. Na základě informací z tohoto štítku pak technik bude přesně vědět, jaký výrobek nebo jeho komponenty k zákazníkovi dopravit, aniž by musel provádět opětovné zaměření okna.

Investice do kvalitních oken se vyplatí v mnoha ohledech

Je mnoho důvodů, pro které by každý měl předem uvažovat o tom, které firmě svěřit výrobu a montáž oken. Mezi ty nejzásadnější patří:

  • Úspora nákladů za energie: Investice do kvalitních výrobků a spolehlivé firmy se vám velmi rychle vrátí.
  • Tepelná pohoda interiéru: Optimální izolační schopnosti oken zvyšují komfort uživatelů objektu.
  • Bezpečnost: Bezpečí zajišťuje mimo jiné i kvalitní kování. Chrání před nepřízní počasí, silným větrem, zloději a dalšími negativními vlivy.
  • Zdravotní hledisko: U kvalitních výrobků nedochází při správné montáži k rosení skel a rámů, nehromadí se na nich vlhkost, zdraví ohrožující plísně tedy nemají vhodné podmínky k šíření.
  • Odolnost proti hluku: Materiál a zpracování oken má vliv i na snižování hladiny hluku z exteriéru.

Okna Stavona jsou kvalitní české produkty od spolehlivého výrobce vlastnícího certifikát kvality a značku Garance a kvality. Společnost zajistí v případě potřeby profesionální záruční i pozáruční servis a na základě bohatých zkušeností a odborných znalostí poskytuje také bezplatné poradenství.

Hlavní zprávy

Volvo XC70 2.4 D5 2011 ·...
Volvo XC70 2.4 D5 2011 ·...

r.v. 2011, naj. 66 085 km, diesel
600 000 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.