Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Poradenská společnost GRID International působí v ČR již deset let

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Poradenská společnost Grid International CZ je zaměřena na zvyšování výkonu firem. Je také specialistou na řízení změn na úrovni jednotlivců, týmů i celé firemní kultury. Máte firmu a potřebujete poradit? Mezinárodní poradenská společnost GRID je osvědčená volba.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Grid International CZ s.r.o. | foto: Grid International CZ s.r.o.

"GRID je nástrojem k uskutečnění změn na základě sebepoznání."
Marie Knotková, personální ředitelka Globus ČR k.s.

Poradenská společnost Grid International a její filosofie

Grid® filosofie vychází z přesvědčení, že vztahy založené na důvěře, respektu a odpovědnosti jsou produktivnější, kreativnější a trvanlivější než vztahy založené na strachu a kontrole.

Dlouholetá zkušenost poradenské společnosti GRID ukazuje, že moc a autorita, je-li uplatňována spravedlivě a otevřeně, se mění v pozitivní energii vedoucí k vynikajícím výsledkům.

Ve většině případů se pak lidé rádi angažují. Možnost uplatnit své schopnosti je často měřítkem pro jejich uspokojení z práce a posiluje identifikaci zaměstnanců s firemními hodnotami. Zaujala vás poradenská společnost GRID a její filozofie? Čtěte dále.

Grid International CZ s.r.o.  - lidé

Ve společnostech, které porozumí dynamice lidí, vztahů a moci, se schopnost vést lidi rozvíjí na všech úrovních, a ne jen ve vrcholovém vedení. Roste osobní iniciativa, spolehlivost, zodpovědnost, kreativita a inovace.

Když člověk rozumí sám sobě, akceptuje své slabé a silné stránky, své hodnoty, přání a obavy, pak se i na druhé dokáže dívat stejným způsobem. První krok k porozumění druhým tedy vede skrze porozumění sobě. To vše a ještě více vám poskytne poradenská společnost GRID.

Poradenská společnost Grid International a její programy

Leadership Grid® je základní modul celého programu, který dosud absolvovali téměř čtyři miliony manažerů z celého světa. Rozvíjí dovednost vést lidi a spolupracovat v týmu.

Na tento program navazuje modul Feedback Grid® zaměřený na reflexi využívání získaných manažerských dovedností v praxi. Východiskem je osobní 360-ti stupňová zpětná vazba z pracoviště účastníků.

Grid International CZ s.r.o.  - grafPoradenská společnost GRID poskytuje komplexní poradenství, proto účastníky svých programů doprovází formou individuálního koučování vedoucího k řešení aktuálních problémů manažerů za pomoci profesionálních koučů - expertů na netradiční zacházení s problémem.

Tuto službu považuje poradenská společnost GRID za nedílnou součást svých rozvojových programů.

Grid International a paleta jejích možností

"Zkušenost s GRIDem mi hodně ukázala, druhá týmová část v naší pracovní, manažerské skupině byla opravdu výborná." Yvonna Kratochvílová, HR manažerka, VELUX Česká republika, s.r.o.

Na individuální rozvoj navazuje firma Grid rozvojem konkrétních týmů, budováním firemní kultury a strategickým plánováním.

Pokud vás zaujala poradenská společnost Grid International CZ s.r.o., bližší informace o všech programech a know-how společnosti naleznete na www.cz.grid-eu.com/.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha.
Jedinečný gastronomický zážitek vám nabídne TOP HOTEL Praha

TOP HOTEL Praha vás okouzlí svými pěti restauracemi, kde můžete ochutnat českou, mezinárodní i indickou kuchyni. Restaurace jsou otevřené pro hotelové hosty i...  celý článek

Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?
Ferratum Barometer: Za co budou Češi letošní léto nejvíce utrácet?

Již čtvrtým rokem proběhl mezinárodní letní dotazník Ferratum Barometer srovnávající výdajové návyky 16 zemí Evropy a Commonwealthu. Ten je pravidelně prováděn...  celý článek

E-shopů je hodně. Víte, jak obstát v konkurenci?
E-shopů je hodně. Víte, jak obstát v konkurenci?

Každý měsíc u nás vzniknou desítky e-shopů a také jich desítky zaniknou. Inspirovaly vás příběhy iDNES.cz o Pavlu Tesaříkovi, který stojí za fenoménem...  celý článek

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Mnoho podobných jich je na eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.